Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
OOOOO ! Coś błysnęło, ale na krótko... no nie wiem, czy to ma sens...
Mnie sie zdaje że to absolutnie nie ma sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec dyskusji !Już reklamuje...Dziennik jak zwykle spóźniony :D
O to mi sie rozchodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie sie zdaje że to absolutnie nie ma sensu
ma sens B) i tak 3mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja  pewnie siedzi cały czas w oknie z nosem przyklejonym i u siebie światło ma wygaszone taki moherowy obserwator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wikipedia: (...)Pierwszy numer Dziennika ukazał się na początku lat 90. Zajmuje się głównie sprawami politycznymi i społecznymi, w mniejszym stopniu interwencyjnymi.(...) Interwencja spektakularna, moher nie będzie oślepiany w czasie obserwacji :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna ta reklama       Szkoda, że nie pojawia się też ta reklama  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten co nie wiedział, że Kraśnik nie może przyjąć 50 rodzin imigrantów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się mylisz! :P  Z tego co wiem, Kaśnik może przyjąć znacznie więcej niż 50 rodzin Ukraińskich. Zapytaj Pana Burmistrza, albo Pana Posła.  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iran po wojnie pomagał Polakom, co robili upowcy wiemy. Świetna decyzja. Burmistrz niemota jak zwykle. Byle przypodobać się Stawiarkowi... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się mylisz! :P  Z tego co wiem, Kaśnik może przyjąć znacznie więcej niż 50 rodzin Ukraińskich. Zapytaj Pana Burmistrza, albo Pana Posła.  :)
To jest wstyd i żenada, iż rząd rzekomo polski (PO) przyjmuje muzułmanów z Afryki, dając im wysokie zasiłki a gardzi ściągnięciem Polaków z ogarniętego wojną Donbasu. O Polakach z Kazachstanu, czekających od 6 lat na repatriację się już nie mówi - po co psuć lansowany na siłę wizerunek kozojebców jako multi - kulti ? 
Iran po wojnie pomagał Polakom  
A w jaki sposób ? Bo w 1942 r. do Iranu ewakuował się gen. Anders z ZSRS, ale wtedy rzeczony Iran był pod kontrolą Brytyjczyków, i to oni odziali, nakarmili i wyposażyli uchodźców. Z Iranu II Korpus przeniósł się do Palestyny, a później wszedł do walki (np. we Włoszech o Monte Cassino) - gdzie tu jakaś pomoc Iranu ? Nawiasem mówiąc - nie ma żadnych uchodźców w Europie z Iranu, bo tam USA jeszcze nie rozpętały wojenki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna ta reklama     Szkoda, że nie pojawia się też ta reklama  
Dzisiaj szłam do roboty i była ta właśnie reklama sfilmowałam i wrzucam na forum zeby nie było że tablica nic nie wyświetlA tylko razi po oczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry za ten drżący fragment filmiku ale któś mnie trącił łokciem jak sie cofałam na chodniku i nie zauważyłam tego od razu tylko jak już wrzuciłam na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam nic nie widze to jakaś ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co będzie się wyświetlać na tej tablicy po niedzieli B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do najbliższego bloku jest 30 metrów, do tego drzewa, chyba nudzi się komuś i pisze takie bzdury do gazet...
Ale że gazeta to drukuje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto przedłużyć im władzę na trzecią kadencję bo zrobią wszystko to, co się nie udało przez 8 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Irka~ Jak Ty to robisz?    
Fajna ta reklama     Szkoda, że nie pojawia się też ta reklama  
Dzisiaj szłam do roboty i była ta właśnie reklama sfilmowałam i wrzucam na forum zeby nie było że tablica nic nie wyświetlA tylko razi po oczach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściągnęłam sobie nową aplikację na smartfona która filmuje we formacie gif  no i sobie łowie obrazki z miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Irka~ Jak Ty to robisz?
proste jak poierdolenie robi dziurke w obrazku z gazety i pod spodem przesuwa inny odrazek z gazety :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...