Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
proste jak poierdolenie robi dziurke w obrazku z gazety i pod spodem przesuwa inny odrazek z gazety :D
Mnie się rozchodziło o te odsłony tematu, nabijanie wejść, a nie o obrazki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno któś stłuk te reklame
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno któś stłuk te reklame
Tak, jakiś wandal rozbił reklamę. Dopiero dzisiaj rano udało mi się pyknąć zdjęcie bo wczoraj po ciemku szłam do i z roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie jakiś pisior z naprzeciwka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie szklom w tej chwili i jutro ma działać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakże żałośnie wygląda cichutkie popierdywanie popłuczyn po byłym burmistrzu - przestępcy. Może to do nich jeszcze nie dotarło, ale w Polsce rządzi PiS. Mamy prezydenta z PiS-u, wybory parlamentarne wygrał PiS, w Kraśniku też drugą kadencję rządzi PiS - przed nami jeszcze przejęcie władzy w starostwie (brakuje trzech radnych). Wtedy oddamy Polskę Polakom, a każdy obywatel będzie mógł liczyć na sprawiedliwość, i godne życie. PO przez lata okłamywało i oszukiwało Naród, sztucznie zaniżając płace i progi podatkowe (doprowadzając do pauperyzacji społeczeństwa), za to nadmiernie podnosząc podatki i inne obciążenia fiskalne. My temu mówimy jasno i wyraźnie - NIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kuźwa! Przykryli to wszystko wielką partyjną płachtą :wacko:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kuźwa! Przykryli to wszystko wielką partyjną płachtą :wacko:
nom :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kuźwa! Przykryli to wszystko wielką partyjną płachtą :wacko:
nom :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kuźwa! Przykryli to wszystko wielką partyjną płachtą :wacko:
u mnie to trzy razy i staje to mi dalej sie nie rusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!!! JAŚNIEJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...