Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może i szpital powoli zaczyna przypominać szpital, ale próba uzyskania pomocy na SOR-ze to tragedia i nie mówię tu o osobach przyjmujących chorych ale o podejściu lekarzy do pacjenta. Najlepiej jest dać się skuć policji albo nawalić się i wezwać karetkę - wtedy full opcja łącznie z tomografem, wczoraj temperatura u pacjenta prawie 40 stopni nie stanowiło dla pani "doktor" żadnych przesłanek aby udzielić pomocy tylko odesłać na Fabryczny (pomimo że na sali była totalna pustka) z tłumaczeniem - zajmujemy sie karetka, nie wiedziałem że po godzinach pani "doktor" naprawia samochody, proponuje zmienić nazwę na Stacja Diagnostyczna. Nie pozdrawiam pani "doktor z dyżuru w dniu 08.02.2016r. , dla mnie jest konowałem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...To prawda,że wiedza większości lekarzy na tutejszym SORze mocno kuleje,nie wspominajac o samym podejściu do pacjenta. Reprezentuje ten zawód ale na szczęście w innym województwie i jestem zdruzgotana tym jak leczą i jak szybko interweniują w stanach niejednokrotnie zagrażajacch życiu pacjenta. Brak profesjonalizmu,empatii i dynamizmu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...