Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani redaktor - dzisiaj Rada Miasta Kraśnik "wyprostowała" statut CKiP i od dziś to burmistrz będzie obsadzał dyrektora tejże pacówki na drodze powołania a nie KONKURSU! Można?!?! Takie rzeczy tylko w Kraśniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zbiera podpisy za odwołaniem Włodarczyka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem dowiemy się kogo tak bardzo chce powołać Włodarczyk na to stanowisko, że aż zmienił statut. Pewnie jest to osoba bez kwalifikacji i doświadczenia, która w konkursie nie miałaby szans. Tak niszczy się Kraśnik. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie szef Centrum Obsługi Biznesu i po konkursie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja obstawiam Kierownika wydziału promocji UM Januarego Pawlosa ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs jest ustawiiony pod właśnie tego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Wiola D. Zresztą na wszystkie stanowiska wsadza się swoich, tak jest wszędzie. Za Cz. bylo podobnie, konkursy w szkolach i przedszkolach odbywają się tak samo, komendant straży nie inaczej. Przecież nie obsadzą Czerwem czy Janczarkiem. Kogo nie wybierzemy następnym razem, to też tak będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Centrum Obsługi Biznesu Pan Gołaś !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co sesja nadzwyczajna Rady Miasta po to, by kandydaci nie byli wyłaniani w drodze konkursu - więc wiadomo po co to jest robione i pod kogo !!! Dziwi mnie fakt że radni tak szybko to przyklepali....jaki tu burd....L w mieście Panuje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Pana Gołosia to akurat bardzo konkretny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tak konkretnie, to w czym konkretny jest ten człowiek ? O Pana Gołosia konkretnie chodzi ? Bo chyba nie za bardzo podeszły mu pytania konkursowe skoro trzeba było zmieniać aż statut aby został dyrektorem kraśnickiej kultury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś zaliczyłem pierwszą kozę ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z kontrolą RIO? Jak dobrze pamiętam bardzo został przekroczony termin wyłonienia dyrektorów CKiP i KOEN!!! Burmistrza prawo nie obowiązuje!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj moja żona była w Adamie, to znaczy w tym sklepie ze skarpetami i krawatami na fabrycznym i ta sklepowa mówiła własnie ze ten Gołoś bedzie dyrektorem CKIP. Kto to jest ten Gołoś i skąd sklepowa wie takie rzeczy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmieniony statut CKiP będzie obowiązywał w przyszłości, a teraz dyrektor będzie wybrany według starych zasad, czyli w konkursie. Nie wiecie, że prawo nie działa wstecz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy kolego Wu że prawo nie działa wstecz. Ale wiemy też że burmistrz ma prawo nie wyłonic kandydata czyli unieważnić konkurs, tak jak to zrobił gdy pojawił się Marzez wsród kandydatów na komendanta starzy miejskiej. Uchwała ze zmianą statutu CKIP uprawomocni się i najlepszy kandydat zostanie powołany przez burmistrza w drodze wskazania palcem wskazującym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj moja żona była w Adamie, to znaczy w tym sklepie ze skarpetami i krawatami na fabrycznym i ta sklepowa mówiła własnie ze ten Gołoś bedzie dyrektorem CKIP. Kto to jest ten Gołoś i skąd sklepowa wie takie rzeczy ?
Co ty chcesz od mojej żony ? Odwal się od niej - wczoraj am się tu chwaliłeś, że zaliczyłeś pierwsza kozę ! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam pogubiłem się. To sklepowa z Adama jest twoją zoną czy moja zona jest tez twoją zoną ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ta sklepów po prostu obsadzą stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...