Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnicki PSL przedstawił listy kandydatów. Są na niej nie tylko ludowcy [pełna lista]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2018 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Ja uważam że PSL ma dobry program i naprawdę prężnie działa w całym powiecie kraśnickim. Wszystkie inwestycje i sprawy są do sprawdzenia wystarczy się zainteresować. Kandydaci na powyższej liście są godni uwagi i oddania na nich głosu. Cześć z radnych kandyduje po raz kolejny, A to świadczy o dobrym zarządzaniu i o tym, że ludzie chętnie wybierają ludzi których znają na co dzień. Taki jest PSL i ja oddaje na nich swój głos. Walczymy z pisem i ich państwem socjalistycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam PSL gdzie są pieniądze z OFE.Wspólnie zawłaszczyli 167 mld zł naszych pieniędzy emerytów.Arbuz jest w środku czerwony a na zewnątrz zielony.Tacy są PSL -owcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co oni palą że tak odlecieli? gdzie wasze korzenie z zsl pzpr po uw ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwiecień to nie może się oderwać od koryta.Najgorszy wójt w powiecie w ostatniej kadencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy pan Maj itd biorą 500+. Skoro walczą z "szatańskim" PiSem i to trefne sa te pieniądze. Po trupach do celu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOSzMAREK - stały bywalec różnych festynów plenerowych, dożynek gminnych i odpustów. Na bycie Dyrektorem SPZOZ KRAŚNIK czasu biedakowi nie zawsze starcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamysz wczoraj na polsacie odleciał od teraz zsl jest prawicowe ale bredził sukinkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trole atakują ciekawe ile im płacą stałe śpiewki i Zsl, OFE a ja zapytam trolii o ceny w sklepach drozyzna jakiej nie było, zapytam o sukcesy pisowskie władzy w Kraśniku, o ceny owoców, o rolników co w swojej rozpaczy wygwizdali kłamczuszka premiera, żenada te wasze wpisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL najwyrażniej ma silnych kandydatów skoro trole tak atakują. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proPZPRowski ZSL  - inaczej ludowe ramię Moskwy w Polsce, zdechnie niebawem jak SLD - komuchy w Polsce nie mają prawa bytu.
 Szukasz komuchów to zajrzyj do PiS i pozdrów przy okazji Piotrowicza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gołym okiem widac ze w Powiecie Krasnickim jest wiele inwestycji. Dla porównania w miescie Krasnik gdzie rzadzi PiS nic sie nie dzieje, miasto umiera. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywnie dobra lista znani ludzie wybiorą wyborcy nie ma co lać jadem poczekam na kolejne listy i kandydatów ale ta lista jest ciekawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trole atakują ciekawe ile im płacą stałe śpiewki i Zsl, OFE a ja zapytam trolii o ceny w sklepach drozyzna jakiej nie było, zapytam o sukcesy pisowskie władzy w Kraśniku, o ceny owoców, o rolników co w swojej rozpaczy wygwizdali kłamczuszka premiera, żenada te wasze wpisy
 Ha ha zapytaj się jeb... PSLowców za ile i gdzie sprzedawali swoje porzeczki!! Jak to tirami owoce były wywożone spod domów!! I to sama śmietanka PSLu. Cena ich nie obowiązywała bo mieli znajomości i sprzedawali po kilkakrotnie wyższych cenach niż zwykły rolnik. Oni ludzi mają za śmieci, albo przyjmujesz się do partii i masz mordę przy korycie albo jesteś nikim dla nich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd ta fala hejtu? czyżby ktoś się ich bał? skoro są tacy źli i niedobrzy to czego się boicie? Wygra lepszy gospodarz, proste... jeśli miałbym zasugerować to proszę zwrócić uwagę ile dużych inwestycji przeprowadził powiat a ile miasto kraśnik? Urząd miasta tylko działki wysprzedaje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAMI  SWOI  na tych listach, ta sama koteria.  I tu też pełno takich wynajętch liży d.p ! Wy rozkładacie polską wieś na łopatki !  Wam spieszno do koryta, a nie po to aby walczyć o lepsze jutro dla ludzi ! Won, ani jednego głosu na was ! Żeby tak marnować ludzką pracę i płody rolne !? Po 15 gr owoce, a w sklepach po 3 lub więcej złotych !!!  Nazwiskami nie chcę rzucać, ale jak się jest lekarzem i dyrektorem szpitala, to trzeba się zajmować tym za co bierze się grubą kasę, a nie lansować się po wiejskich imprezach w remizach !!! Wstyd doprawdy i brak godności. Z kolei wielka śpiwoczka kościelno-gromadzka, żona lekarza emeryta poczuła na starość pociąg do polityki? Paniusi też brak skromności i samooceny. Toż to jawna chętka na koryto. Wnuki paniusiu bawić, bo za późno już na lans wśród młodych. Wszak na chleb waści nie brakuje chyba? Radzę te listy pominąć spokojnie. A nad innymi poważnie się zastanowić i głosować nie jak w Totku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedoborze mi się robi jak wszędzie widzę tego Kosa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten też jest  dobry  heheh-  ukończył nie  studia lecz  wydział "Ukończył Wydział Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Całe swoje dorosłe życie poświęcił pracy z dziećmi, pracując prawie trzydzieści lat w szkołach podstawowych na terenie powiatu kraśnickiego jako nauczyciel i dyrektor szkoły "-     jak  to  dyrektor  po wydziale  mógł być? Dobre  hehehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik zszedł na dno. Wygląda gorzej niż 20 lat temu. Wystarczy popatrzeć na dworzec wizytówkę miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...