Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnickie MPK jest droższe, ale lepsze?

Utworzony przez mieszkaniec Kraśnika, 3 kwietnia 2009 r. o 20:09 Powrót do artykułu
Ha, Ha, Ha jak pani Likos, która nie umie czytać Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia mogłaby wozić ludzi? Przecież żeby to robić trzeba umieć czytać rozkład jazdy, ale PLAMA! Wynika z tego, że nie wystarczy mieć pieniądze, trzeba jeszcze umieć ....czytać. Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale powod zalosny wymyslili, chodzilo tylko o to zeby za wszelka cene MPK wygralo nie wazne jakim kosztem ;/ bo tak to by splajtowalo ;] swoja droga mpk mogloby wtedy obslugiwac lokalne wiochy ktorych nie obsluzy juz pks krasnik (w upadlosci)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu, nie żałosny powód ale przestrzeganie Ustawy prawo zamówień publicznych. Przy okazji, wolę jeździć autobusami MPK niż przerobionymi ciężarówkami Cukiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przetarg dla MPK z umową na 9lat. 9x1.19mln zł=10 710 000zł.Teraz można już prywatyzować za 2mln zł. Mam dziwne przeczucie ,że tzw.prywatyzacja będzie w tym lub przyszłym roku.Ciekawe czy firma Wizjer będzie brała w tym udział. Śmierdzi mi tu okrutnie.Dlaczego umowa aż na 9lat????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jasię ciesze że wygrało MPK bo kraśniccy busiarze bardzo się rozpanoszyli. Kilka dni temu busiarz zajeżdżał drogę autobusowi MPK i blokował go bezczelnie na przystankach. Jak kierowca nie dał się sprowokować, to na przystanku koło kościoła na Fabr kierowca busa wysiadł i zaczął szarpać i bić kierowcę MPK. Kierowca busa był bardzo bezczelny, wulgarny wręcz chamski, a kierowca MPK swoim spokojem pokazał klasę. Dlatego też ciesze się że pieniądze publiczne nie pójdą do prywatnej firmy, gdzie jeżdżą w przeważającej części busy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje busy są i tak najlepsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikita napisał:
Moje busy są i tak najlepsze!
Myli się Pan. Żaden z Pańskich busów Panie Tomaszu nie powinien wozić ludzi. A teraz pytanie za 100 pkt: niech pokaże mi Pan rozkład swojego busa np. na Pasiece, albo Słodkowie, o ul. Piłsudskiego już nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w gotówce? Dołączyła kopertę z wadium do oferty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja w kraśniku przerasta chyba was wszystkich, samochody nie przystosowane, brud, smród itd, stan techniczny na 1 rzut oka to katastrofa, cud że te busy mają przeglądy i są dopuszczone do ruchu, rozkład to jakaś kpina, a MPK to już całkiem dowaliło likwidując kursy nocne z wyj weekendu, no ludzie do tych kursów powinno dokładać miasto, jak można zostawić społeczeństwo bez komunikacji nocnej, a co z ludźmi dojeżdżającymi do i z pracy! najbardziej bałaganiarskie i bezwładne miasto w kraju, weźmy się za to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...