Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: 15-letni nożownik z Popkowic na wolności

Utworzony przez xyz, 22 sierpnia 2013 r. o 21:25 Powrót do artykułu
'uszczerbku na Jego zdrowiu co doprowadziło do śmierci' ? A myślałam, że to ja mało inteligentna jestem ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakaś kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TO ZABÓJSTWO! SĄDY W POLSCE... CIEKWAWE CZY DOCZEKA ROZPRAWY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze! To teraz gorsze sa kary za jezdzenie po alkoholu i znadmierna predkoscia niz za morderstwo?  to jest kpina z polskiego prawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka piłka. Jakby tamci frajerzy nie skakali to by kosą nie oberwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
                 W czasie II wojny światowej Niemcy używali gaz cyklon B w obozach koncentracyjnych. Doprowadzało to więźniów do uszczerbku na ich zdrowiu, a w rezultacie do ich śmierci. Czy w POlsce już naprawdę nikt nie potrafi normalnie mówić? Wszędzie tylko słychać bełkot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są jakieś kpiny , przecież chłopak nie żyje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ten jest na wolności !!!!!!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM CIĘ W POLSCE. Co za debile prowadzą tą sprawę? CHŁOPAK NIE ŻYJE KUR**!!!! Ten 15 latek dostał tylko taką karę ze względu na to że ma w rodzinie prokuratora? To są kpiny! Powinien dostac dożywocie. Jestem pewna, że jak dopadną go przyjaciele Damiana [*] to on będzie leżał koło niego. Co to za kraj? Teraz Ja boję się wyjśc na ulicę, wiadomo czy ten zjeb (bo inaczej nazwac się tego nie da) mnie nie zaatakuje!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótka piłka. Jakby tamci frajerzy nie skakali to by kosą nie oberwali.
człowieku co ty wogóle mówisz? ten chłopak go zabił! Czy ty jesteś nienormalny? Mógł mu dac w ryj a nie podciąc kark. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek ma rację. Chłopak się bronił. A miał do tego prawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku co ty wogóle mówisz? ten chłopak go zabił! Czy ty jesteś nienormalny? Mógł mu dac w ryj a nie podciąc kark. 
Jak byś go zobaczył, niski, słabo zbudowany i kilku napastników, sportowców. Komu w ryj???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytajcie  to :   82-latek odpowie przed sądem za znęcanie się nad zwierzętami. Grożą mu 3 lata więzienia. Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14469898,Zatlukl_dwa_psy_drewnianym_drazkiem__Potem_je_zakopal.html#ixzz2cjQcyhfq    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*ła. Jestem dziewczyną. Widzę że kolejny z rodziny morderców? Miło poznac, jestem....znaczy byłam przyjkaciółką Damiana. Wiesz co Ci powiem?Twój Brat, kolega nie wiem kim morderca dla ciebie jest, ale najwyraźniej go znasz. Człowieku ogarnij się. Damian tylko dał mu z liścia, A ON GO ZABIŁ... Skąd 15 letnie dziecko miało nóż? Mógł Damianowi oddac i sobie pójśc. Ale lepiej kogoś zabic ku***.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś go zobaczył, niski, słabo zbudowany i kilku napastników, sportowców. Komu w ryj???
*ła. Jestem dziewczyną. Widzę że kolejny z rodziny morderców? Miło poznac, jestem....znaczy byłam przyjkaciółką Damiana. Wiesz co Ci powiem?Twój Brat, kolega nie wiem kim morderca dla ciebie jest, ale najwyraźniej go znasz. Człowieku ogarnij się. Damian tylko dał mu z liścia, A ON GO ZABIŁ... Skąd 15 letnie dziecko miało nóż? Mógł Damianowi oddac i sobie pójśc. Ale lepiej kogoś zabic ku***.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  przeczytajcie  to :   82-latek odpowie przed sądem za znęcanie się nad zwierzętami. Grożą mu 3 lata więzienia. Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,14469898,Zatlukl_dwa_psy_drewnianym_drazkiem__Potem_je_zakopal.html#ixzz2cjQcyhfq  
Witam w Polsce. Co to za sprawiedliwośc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie, to nie powinien mieć żadnych zarzutów, skoro to była samoobrona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  *ła. Jestem dziewczyną. Widzę że kolejny z rodziny morderców? Miło poznac, jestem....znaczy byłam przyjkaciółką Damiana. Wiesz co Ci powiem?Twój Brat, kolega nie wiem kim morderca dla ciebie jest, ale najwyraźniej go znasz. Człowieku ogarnij się. Damian tylko dał mu z liścia, A ON GO ZABIŁ... Skąd 15 letnie dziecko miało nóż? Mógł Damianowi oddac i sobie pójśc. Ale lepiej kogoś zabic ku***.....  
Tylko, bo więcej nie zdązył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze! To teraz gorsze sa kary za jezdzenie po alkoholu i znadmierna predkoscia niz za morderstwo?  to jest kpina z polskiego prawa!
 
Krótka piłka. Jakby tamci frajerzy nie skakali to by kosą nie oberwali.
o odezwoł sie wieśńok spot kraśnika. wy tam aby pić umita i norzami sie ćońć....sam jesteś kmiocie frajer i niedługo za cwela będziesz robił gówniarzu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uj, cóś mnie się wydawa, że jego dni właśnie zostały porachowane.  Obym się mylił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*ła. Jestem dziewczyną. Widzę że kolejny z rodziny morderców? Miło poznac, jestem....znaczy byłam przyjkaciółką Damiana. Wiesz co Ci powiem?Twój Brat, kolega nie wiem kim morderca dla ciebie jest, ale najwyraźniej go znasz. Człowieku ogarnij się. Damian tylko dał mu z liścia, A ON GO ZABIŁ... Skąd 15 letnie dziecko miało nóż? Mógł Damianowi oddac i sobie pójśc. Ale lepiej kogoś zabic ku***.....
Dawalas mu zadarmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...