Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: 15-letni nożownik z Popkowic na wolności

Utworzony przez xyz, 22 sierpnia 2013 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Uj, cóś mnie się wydawa, że jego dni właśnie zostały porachowane.  Obym się mylił...
zeby twoje czasem nie byly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM CIĘ W POLSCE. Co za deb***e prowadzą tą sprawę? CHŁOPAK NIE ŻYJE KUR**!!!! Ten 15 latek dostał tylko taką karę ze względu na to że ma w rodzinie prokuratora? To są kpiny! Powinien dostac dożywocie. Jestem pewna, że jak dopadną go przyjaciele Damiana [*] to on będzie leżał koło niego. Co to za kraj? Teraz Ja boję się wyjśc na ulicę, wiadomo czy ten zjeb (bo inaczej nazwac się tego nie da) mnie nie zaatakuje!!!!! 
kto by takiego parszywca ruszył,proszę cię  trochę przesadzasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miał dać się pierwszy zabić tamtych dwóch to jakieś cioty. Dwóch 17 latków na jednego 15 latka hehehe dobrze zrobił ze go zaj*bał. Mimo upływu lat nadal żyjemy w buszu. Prawo silniejszego. w Krakowie to norma tam codziennie sie maczety tasaki noże tłuką Wisła & Cracovia i nikt z tego takiej afery nie robi pozdro dla kumatych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlody  mial  racje  ze   zaciukal  ,   samoobrona  . Nie  beda  na  drugi  raz  lebki  szly  2  na  1  .   W  Stanach  nikt  z  tego  nie  robi problemu  -  kulka  i  po   klopocie  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym dwóm maczetą ręce obcią wsadził w dup* i poszedł dalej z laską ;D. Młody dobry wariat nie da sobie w kasze napluć ;Di o to chodzi. Śmierć konfidentom ciotom i kurwo* ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM. NIE ZNAM ANI NOŻOWNIKA ANI CHŁOPAKA KTÓRY STRACIŁ ZYCIE ALE POWIEM TYLE JEB*C NOŻOWNIKA ( WALCZĄC ZE SPRZĘTEM NIE JESTEŚ DLA NIKOGO WZOREM JAK WALCZYĆ TO Z HONOREM ) JEB*C I JESZCZE RAZ JEB*AC NOŻOWNIKA MÓDL SIĘ CHŁOPAKU TERAZ O SWOJE ZYCIE BO Z TEGO CO ZAKRĘCIŁEM SIĘ W INFORMACJACH TO MASZ CIĘŻKO . POZDROWIENIA ZE SŁONECZNEGO MONAKO  A TAK NA MARGINESIE TO POLSKA I NASZ RZĄD TO NADAJE SIĘ NA PEKIEL DO PIZ*Y  DLA KOLESIA CO ATAKUJE DRUGIEGO NP. NOŻEM POWINIEN BYĆ SKAZANY NA DOŻYWOCIE ALBO ZADANE MU TAKIE SAME CIOSY CO ON INNEMU...   WIELKIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA  DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ  ZMARŁEGO (*)(*)(*)(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla wszystkich tu nie ma ani zwycięzców ani pokonanych   sądząc po wpisach rodzina i znajomi Damiana szukają wokół winnych problem w tym, że to oni właśnie są współwinni, a właściwie ich przekonanie o dopuszczlności pobicia i sponiewierania drugiego człowieka bez uzasadnionej przyczyny czy zaczepki, które mu wpoili i akceptowali   przez długi czas odmawiano Polakom prawa do obrony siebie, bliskich osób czy dobytku uzasadniając to przekroczeniem obrony koniecznej ...  skutki jak widac   "To oni przelali pierwszą krew, nie ja" taki cytat z Rambo jeden przeciwko  ....  starszym, podpitym nie wyjął scyzoryka raczej by uległ i ... czy pozwolić odebrać sobie godność i wiarę w siebie?   jeśli ktoś nie spędza większości swojego życia na siłowniach, czym i jak ma się bronić? czy czekać na pobicie ze skutkiem śmiertelnym?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd, wypuszczając zabójcę na wolność, daje "wolną rękę" potencjalnym mścicielom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupia jesteś jak but, nie brońcie zbira/ bo tak należałoby nazwać Damiana, mimo, że o zmarłych źle się nie powinno mówić/. Każdy wie jaki był Damian a w szczególności KOZAK przy kolegach, to młody miał czekać aż ten mu zrobi krzywdę- skończcie się napinać i uszanujcie rodzinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś komuś obetnie głowę siekierą to też będzie  spowodowanie uszczerbku na zdrowiu co może doprowadzić do  śmierci? Myślicie, że jak ktoś dźga kogoś innego nożem to chce spowodować tylko "uszczerbek na zdrowiu"?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM. NIE ZNAM ANI NOŻOWNIKA ANI CHŁOPAKA KTÓRY STRACIŁ ZYCIE ALE POWIEM TYLE JEB*C NOŻOWNIKA ( WALCZĄC ZE SPRZĘTEM NIE JESTEŚ DLA NIKOGO WZOREM JAK WALCZYĆ TO Z HONOREM ) JEB*C I JESZCZE RAZ JEB*AC NOŻOWNIKA MÓDL SIĘ CHŁOPAKU TERAZ O SWOJE ZYCIE BO Z TEGO CO ZAKRĘCIŁEM SIĘ W INFORMACJACH TO MASZ CIĘŻKO . POZDROWIENIA ZE SŁONECZNEGO MONAKO  A TAK NA MARGINESIE TO POLSKA I NASZ RZĄD TO NADAJE SIĘ NA PEKIEL DO PIZ*Y  DLA KOLESIA CO ATAKUJE DRUGIEGO NP. NOŻEM POWINIEN BYĆ SKAZANY NA DOŻYWOCIE ALBO ZADANE MU TAKIE SAME CIOSY CO ON INNEMU...   WIELKIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA  DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ  ZMARŁEGO (*)(*)(*)(*)
od urodzenia jesteś pedziem? jeżeli nie rozumiesz pewnych haseł gamoniu to ich nie używaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A miał dać się pierwszy zabić tamtych dwóch to jakieś cioty. Dwóch 17 latków na jednego 15 latka hehehe dobrze zrobił ze go zaj*bał. Mimo upływu lat nadal żyjemy w buszu. Prawo silniejszego. w Krakowie to norma tam codziennie sie maczety tasaki noże tłuką Wisła & Cracovia i nikt z tego takiej afery nie robi pozdro dla kumatych 
ku*** znam Damiana i Adriana i napewno nie szli z zamiare ze "ee chodzmy sobie na boisko kogos zabic a co tam " . dobrze zrobil ze go zajebał ok...za pare lat jak twojemu dziecku wloza noz w szyje to ci zycze powodzenia !!! Ten caly Adrian K mogl dac im tez po mordzie mogli sie p[obic ale nie mial prawda wyciagac noza... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** znam Damiana i Adriana i napewno nie szli z zamiare ze "ee chodzmy sobie na boisko kogos zabic a co tam " . dobrze zrobil ze go zajebał ok...za pare lat jak twojemu dziecku wloza noz w szyje to ci zycze powodzenia !!! Ten caly Adrian K mogl dac im tez po mordzie mogli sie p[obic ale nie mial prawda wyciagac noza... 
Nie szli z zamiarem zeby kogos zabic... Szli z zamiarem zeby 'tylko' kogos poturbowac... Pewnie nawet byloby im wszystko jedno kogo, aby tylko sie wyzyc i pozniej opowiadac przyglupim laskom. Scierwo i tyle w temacie. Nozownik nie lepszy bo nikt normalny nie nosi przy sobie noza. Wniosek? Spotkalo sie trzech idiotow, zostalo dwoch. Dobra tendencja - oby tak dalej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd kur... wiadomo jak niewiadomo!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM. NIE ZNAM ANI NOŻOWNIKA ANI CHŁOPAKA KTÓRY STRACIŁ ZYCIE ALE POWIEM TYLE JEB*C NOŻOWNIKA ( WALCZĄC ZE SPRZĘTEM NIE JESTEŚ DLA NIKOGO WZOREM JAK WALCZYĆ TO Z HONOREM ) JEB*C I JESZCZE RAZ JEB*AC NOŻOWNIKA MÓDL SIĘ CHŁOPAKU TERAZ O SWOJE ZYCIE BO Z TEGO CO ZAKRĘCIŁEM SIĘ W INFORMACJACH TO MASZ CIĘŻKO . POZDROWIENIA ZE SŁONECZNEGO MONAKO  A TAK NA MARGINESIE TO POLSKA I NASZ RZĄD TO NADAJE SIĘ NA PEKIEL DO PIZ*Y  DLA KOLESIA CO ATAKUJE DRUGIEGO NP. NOŻEM POWINIEN BYĆ SKAZANY NA DOŻYWOCIE ALBO ZADANE MU TAKIE SAME CIOSY CO ON INNEMU...   WIELKIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA  DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ  ZMARŁEGO (*)(*)(*)(*)
Myslisz  ze  jak  napiszesz  wielkimi literami  to bedziesz  mocniejszy ?  Gardze  takimi  smieciami  jak  tamtych  dwoch  ,  chodza  ,  stoja  grupkami  na  winklach  wyczekuja  i  czekaja  na  takich  mlodych  losi  jak  tamten  .  Tylko  czemu  jak  ja  ide  wieczorem  podpity  do  domu  spokojnie  ,  przechodze obok  nich  to  nagle  milkna  i  udaja  ze  patrza  w  inna  strone  albo   spuszczaja  wzrok  i  cale  laweczki  milkna   na  te  kilkanascie  sekund   az  przejde  .  Je.....bane   dresy  mocne   w  grupie  tylko  ,  niechby  tylko    skoczyl  ktory  do  mnie   ,  od  razu  bym mu  gazem   w ryj  wypalil  a   potem    roz ....jebal  leb   z   buta   . Teraz  wielkie  mi  halo   ze  nozem  dostal  i   straszenie  ze    jakies  cpuny  pomszcza  fumfla  ,  mlody   teraz  niech  nosi  ze  soba  wiekszy  kozik  i  gdyby  co  to  powtorka  z  rozrywki  .  Brawa  dla  sadu  czy  tam  prokuratora  za  decyzje  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lUDZIE WEŹCIE NIE PRZEZYWAJCIE! CO WAM TO DA ANI NIE ZWRÓCI ZYCIA KOLEGI ANI NIE COFNIECIE CZASU! JEŻELI NIE ZNACIE CHŁOPAKA, CO NIBY TO ZROBIŁ TO SIĘ NIE ODZYWAJCIE. A SKĄD WIECIE, ŻE JEST NA WOLNOŚCI? Z INFORMACJI NIE PRAWDZIWYCH?? WSZYSCY CO TAM BYLI SĄ WINNI TEGO CO SIĘ STAŁO, BO KAŻDY TAM BYŁ A NIKT NIKOMU NIE POMÓGŁ A TERAZ KAZDY Z WAS TAKI CWANY TYLKO SZKODA, ŻE PRZEZ NETA. I OSOBY, KTÓRE NIE ZNAJĄ NIECH SIĘ NIE ODZYWAJĄ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się, tu nikt nie jest bez winy!!! A po jakiego ten 17 nastolatek czepiał się młodszego, bo co bo krzywo na niego spojrzał, a jakby mu oddał rzuciliby się na niego i to on już by leżał, bo w końcu poszli dwóch na jednego.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zorganizował ten prymitywny spęd na nieoświetlonym boisku ? Podobno to już nie wójt wilkołaski, no to kto, Ruch Popkowice zarządca obiektu? To Damian, zawodnik tego klubu, czuł się jak gospodarz, któremu wszystko wolno.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZISIAJ NA POGRZEBIE CHYBA PRZYBEDZIE CAŁA GANGSTERKA Z FABRYCZNEGO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szli z zamiarem zeby kogos zabic... Szli z zamiarem zeby 'tylko' kogos poturbowac... Pewnie nawet byloby im wszystko jedno kogo, aby tylko sie wyzyc i pozniej opowiadac przyglupim laskom. Scierwo i tyle w temacie. Nozownik nie lepszy bo nikt normalny nie nosi przy sobie noza. Wniosek? Spotkalo sie trzech idiotow, zostalo dwoch. Dobra tendencja - oby tak dalej:)   widzę że jest głos obiektywnego i słusznego spojrzenia na tym forum, dokładnie tak ja up napisał, 3 idiotów spotkalo się w jednym miejscu - selekcja naturalna zezwala w takich to a takich okolicznościach przyrody by spotkac sie mogły tylko 2 idioty proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...