Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Bezrobotni sprzątają miasto

Utworzony przez jack, 13 kwietnia 2011 r. o 11:31 Powrót do artykułu
czyste miasto - super. to naprawde bardzo dobra inicjatywa. gratuluje obecnej wladzy w krasniku - kopiujcie wiecej pomyslow czubinskiego. to byl dobry burmistrz ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyste Miasto - bardzo dobry pomysł. To inicjatywa godna naśladowania przez inne miasta. Moje wielkie gratulacje dla obecnej władzy,która zaczyna kopiować pomysły Czubińskiego!!! brawo panowie... oby tak dalej ;-) Zostawcie te PIS-owe wzory i zacznijcie kopiować dobrego burmistrza. Pamiętacie... Czubiński też zwalniał ludzi - robicie dokładnie to samo co on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawkę maja wyższą niż ja po 7 latach pracy w małej firmie (praca umysłowa, w ciągłym stresie, pod presją terminów). Mam niecałe 6 złotych na umowę o dzieło (ale pracuję jak na etat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chłopie idź na budowę albo na jakąś kostkę bo tam masz już 7-10 ZŁ (gdzie nie gdzie nawet więcej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zwalniał ludzi. A brał łapówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa rzeczywiście cie warta kontynuowania. Jak mają brac za darmo zasiłki, to lepiej że je odpracują. Tylko gorzej, ze stawka dorównują zatrudnionym na stałych etatach ze znacznym stazem pracy, którzy muszą sie ozapierniczac przez 8 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Mundek uważam, że robota taka nie należy do łatwych, na fajki mało, piwa dużo nie popiję bo i tak trza się chować sępów pełno a jak mam fajki to zaraz wołają, złomu trochę zbieram ale ciężko bo zabierają wszystko ojciec tez zbiera, trochę mu podbieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
... Zostawcie te PIS-owe wzory i zacznijcie kopiować dobrego burmistrza. Pamiętacie... Czubiński też zwalniał ludzi - robicie dokładnie to samo co on.
No toś pojechał. To jest wzór dla Ciebie? -> http://markd.pl/afery-po/ W jakim Ty świecie żyjesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KtoTo napisał:
No toś pojechał. To jest wzór dla Ciebie? -> http://markd.pl/afery-po/ W jakim Ty świecie żyjesz?
A co taki Czubinski ma do afer na górze? To całkiem tak jakby oskarżać Włodarczyka za podżeganie fanatycznych tłumów do robienia wszystkich bykowisk związanych z katastrofą smoleńską. I nie da sie zaprzeczyc, ze pomysł z Czystym Miastem jest dobrym rozwiązaniem wartym nasladowania, w odróznieniu od innych i to wcale nie najlepszych, którymi mu dorównuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A co taki Czubinski ma do afer na górze? To całkiem tak jakby oskarżać Włodarczyka za podżeganie fanatycznych tłumów do robienia wszystkich bykowisk związanych z katastrofą smoleńską. I nie da sie zaprzeczyc, ze pomysł z Czystym Miastem jest dobrym rozwiązaniem wartym nasladowania, w odróznieniu od innych i to wcale nie najlepszych, którymi mu dorównuje.
A ty Marycha co tu jeszcze robisz? Wypier***aj do sprzatania ,jak ponownie uruchomili firme '' Czyste Miasto ''.Przynajmniej zarobisz na prad do kompa,ktorego uzywasz 24/h i my podatnicy nie bedziemy doplacac do takiego scierwa jak ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan napisał:
A ty Marycha co tu jeszcze robisz? Wypier***aj do sprzatania ,jak ponownie uruchomili firme '' Czyste Miasto ''.Przynajmniej zarobisz na prad do kompa,ktorego uzywasz 24/h i my podatnicy nie bedziemy doplacac do takiego scierwa jak ty!!!
Widzisz, jakos sie nie kwalifikowałam ani do poprzedniej i to obejmującej swym zasiegiem duzo wiekszą ilosc bezrobotnych. jak i do obecnej. A jakby tak podatnicy mięli do mnie dopłacać, to by nie czekali na moje chęci, żebym została zaprzęgnięta do pracy, a w moim przypadku, to nawet , gdybym na klęczkach im buty lizała, to i tak moje usilne starania zostały by brutalnie odepchnięte. Takze swoimi bezpodstawnymi oszczerstwami udawadniasz tylko, że większego ścierwa o ciebie trudno szukac. I taki z ciebie pan, przez którego chamstwo przemawia, a z butów słoma wystaje i nie pozostało ci nic innego tylko w swoim prostactwie się tak samemu nazwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tak, zwalniał ludzi. A brał łapówki?" A czy brał to się dowiemy, jak zapadnie wyrok sądu. Nowy burmistrz rządzi 4 miesiące i oby nie sprawdziło się powiedzenie: Władza korumpuje, ale władza absolutna korumpuje absolutnie. Na razie to lecą inwestycje zaplanowane za poprzednika i za pieniądze, które na nie dostaliśmy za jego kadencji. Do tego kopiowanie jego pomysłów: Czyste Miasto, rozdawanie cukierków przedszkolakom, stanowiska dla swoich. A jak już ciekawy, patriotyczny pomysł w duchu polityki historycznej śp. prezydenta, to porażka. I jeszcze te tłumaczenia na stronie www miasta, że trzeba było wydać 40 tys. zł na porządki w lesie, ale to nie ma nic wspólnego z inicjatywą sadzenia dębów. Ktoś się tego wstydzi w magistracie? Poprzednik brał na klatę takie utyskiwania, jak na czymś mu zależało. Jak to było? "Sam to wymyśliłem i całkowicie się z tym zgadzam". A że często przeginał, to inna inszość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...