Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik Blues Meeting 2016. Miasto zamieni się w stolicę polskiego bluesa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2016 r. o 16:15 Powrót do artykułu
Co roku te same zespoly w kolo macieju . Dali by se spokuj , gdyby bylo za bilety nikt by nie przyszedl .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepszy rydz jak nic,trudno każdemu dogodzic..co za naród,cokowiek się dzieje wszystko złe :) A może by tak troszeczkę optymizmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Kraśnik Blues Wierzcholski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże na co to komu ? Po co? wyjdą i wyją alkoholiki same obrzarciuchy na krzywy ryj , i chlejusy jestem stanowczo na NIE!!! wycofajcie to znowu by był spokój laikujcie jeśli na tak jesteście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, to w tym roku na scenie KRAŚNIK BLUES MEETING zagra razem 17 zespołów z całej Polski. Ne wydaje mi się, żeby wszystkie się powtarzały wcześniej, a raczej większość z Wykonawców tegorocznych, wystąpi na tej scenie po praz pierwszy... Myślę, że warto zrozumieć ideologię tego Wydarzenia i szereg innych aspektów, a w szczególności przekaz oraz kierunek, który ma charakter w dużej mierze konkursowy i promujący bluesa, dając szansę zespołom w całej Polski, poprzez kunkurs, nagrody oraz promocję... P0zdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co osoba nikomu nie znana, czyli Gość... Ma na myśli, pisząc to co pisze... Życzę pokory i szacunku do Ludzi i Muzyków... Bo pisząc takie aroganckie i obraźliwe słowa, warto zastanowić się najpierw nad sobą i nie oceniac muzyki, kiedy się jej nie zna.... A w szególności Ludzi... Poproszę o więcej komentarzy i z przyjemniością odpowiem... Ale pod takim względem, że osoba pisząca kolejny komentarz, będzie miała pokorę, szacunek i zastanowi się nad tym co pisze, bo chyba tym razem było inaczej... Jednak jeśli są tacy opiniodawczy twardziele, to poproszę o podpis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...