Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
krasnik napisał:
Warto obejrzec http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=1163#skip_content TO TYLKO NAMIOSTKA TEGO CO MOZNA BY BYŁO POWIEDZIEC O SMIESZNYM WŁODARZU NASZEGO MIASTA! NIESTETY 4 LATA ZMARNOWANE!
Jak to było?:"ryj oderwany od koryta boli"? A jeszcze jak zabrali wygodny fotelik i służbowego laptopa,,,to ból przeogromny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Poqurwieńcu - czy w/g ciebie warzywa uprawia się na drzewach, czy w wodzie ??? A kto ci qurwa każe towarzyszko kupować warzywa na targu ? Jest taki przymus ? Nie pasi - to "spieprzaj dziadu" (jak mawiał pewnien Nieżyjący). Wolna wola - zryty, roszczeniowy łbie - jeżeli ci nie odpowiadają standarty naszych warzyw, oferowanych przez rodzimych rolników, to spadaj na Białoruś ! Strata niewielka, i żal krótki
Masz nieźle przytłumiony umysł z samego nastawienia na szczki. I wiem jak sie uprawia warzywa i nie przeszkadza mi ich kupowanie na targu, tylko w swoim intelektualnym ograniczeniu zapomniało ci sie, że to nie ja miałam obiekcje do leżenia fruktów na ziemi, a pisałam jedynie, posługując sie skrótem myślowym o zwyczajach i wygodzie sprzedających, którzy maja w du*** idee współczesnych targowisk. Ale to dla ciebie okazało się zbyt skomplikowane i trzeba wykładać jak jakiemuś ćwierćinteligentowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnik napisał:
Warto obejrzec http://www.ktv.com.pl/glowna/?f=1163#skip_content TO TYLKO NAMIOSTKA TEGO CO MOZNA BY BYŁO POWIEDZIEC O SMIESZNYM WŁODARZU NASZEGO MIASTA! NIESTETY 4 LATA ZMARNOWANE!
obejrzałem - i jakie wnioski ? Pana O... nie dość że boli ryjek oderwany od koryta to chyba i d.... bo sobie zdrowo potłukł co do prac w starym kraśniku to uważam słuszne że coś sie tam wreszcie robi dlaczego nie wytykasz ile poprzedni burmistrz w......lił w rynek i kostke brukową powróciliśmy do średniowiecza a wybierając PIS do świętej inkwizycji . moja propozycja - wiecej latarni !!!!!! na wybory po 6 wisiało na jednej - wiadomo kiedy pospolite ruszenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jest 2019 rok mamy  nowe targowisko Na srodku wybudowanp hale  brak ubikacji dla niepelnosprawnych a miejsc parkingowych jest 8  Dawny plac radni spzredali pod media ekspert Coz tu wiecej pisac skoro durnie siedza w urzedzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeszkadzała kura znosząca złote jaajka (spore oplaty za rezerwacje i bilety wnoszone przez handlujacych na gołym placu), to teraz wybodwali "infrastrukturę" (wybodowana za setki tysięcy złotych) i do niej dokładają (handluje najwyzej 10% handlarzy ze starego targowiska). Opłaca się ? Kraśnik to jest jednak stan umysłu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...