Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z pracownikami, którzy zostali zatrudnieni przed nastaniem Czu. którzy posiadają merytoryczne wykształcenie do wykonywanych do niedawna zadań w UM, i które wypełniali bardzo dobrze? Czy oni też mieli załatwiane stanowiska u Czu? Wg "uzdrowiciela" owszem, jak widać, jeżeli w taki sposób są traktowani jak są. Nie istotne jest, że nie należą do PO, lecz ważne, że nie należą, bądź nie "sympatyzują" z PIS. Klucz wg, którego następuje obecna restrukturyzacja w magistracie wykonywana przez włOadającego w potrójnej osobie (S.J.W - dokładnie w takiej kolejności ze względu na zaangażowanie tych osób sprawami personalnymi, bo o miejskich na dzień dzisiejszy nie ma mowy)jest krótko mówiąc polityczny. A upodlanie pracownika, a tym bardziej zwalnianie za jego poglądy polityczne nie jest jakimś wykroczeniem? A zwalnianie pracownika ze względu na całkowity brak zaangażowania w politykę nie jest jakimś wykroczeniem? Obydwa pytania znaczą to samo. A co się tyczy zobowiązań przedwyborczych, to ja osobiście nazywam takich, którzy ich nie dotrzymują lecz tylko posługują się nimi, żeby osiągnąć własne cele mianem "skrawka materiału tekstylnego ogólnego przeznaczenia, najczęściej służącego do pozbywania się elementów wg jego użytkownika niepotrzebnych", co jest w tej chwili udziałem obecnego burmistrza. Chciałabym napisać, że tak się nie robi panie Włodarczyk, jednakże niestety nie mogę. Tak się robi, tak się dzieje. Głosowałam za zmianami, a dostałam Czu. w innej osobie, bo nie ma różnicy, tylko "doradcy" bardziej aroganccy. Kto mnie oszukał? Czy tylko mnie? Za cztery lata znów będę głosować za zmianami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emil napisał:
Poza Urzędem też polecą głowy,teraz na tapecie Wójcik z KOEN-U,Krawiec z ZOZ-U,i kilka osób zPUP-u.
ten koen to można cały zlikwidować .To taka przechowalnia urzędasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trójka napisał:
A co z pracownikami, którzy zostali zatrudnieni przed nastaniem Czu. którzy posiadają merytoryczne wykształcenie do wykonywanych do niedawna zadań w UM, i które wypełniali bardzo dobrze? Czy oni też mieli załatwiane stanowiska u Czu?
A Ja mam w du...ie jakie masz odczucia. Z ustępującym burmistrzem powinni ustąpić również wszyscy pracownicy. Włodarczyk powinien wejść na urząd z innymi ludźmi którzy będą realizować jego wizje miasta. Ustępujący premier czy prezydent zabiera ze sobą swoich podwładnych. Tak samo powinno być z burmistrzami, wójtami itp..Jak można z wami budować lepszy Kraśnik jak wy po pachy umoczeni jesteście w cuda Czubińskiego. Nie blokujcie swoimi nawykami i niekompetencją rozwoju miasta. Przymurował was ktoś do tych stanowisk? Na wasze miejsca znajdzie się 10 innych. Obstawiliście się certyfikatami jak ruski generał medalami i myśleliście ,że to wystarczy do rządzenia. Won z urzędu ,dajcie szanse innym ,świeżym ,bez kompleksów, nie przydeptanym obcasem waszego ”boga”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę państwa kilka lat temu zaproponowałem pewnej instytucji w Kraśniku realizację projektów związanych z moimi kompetencjami i wykształceniem. Brałem udział konkursie na stanowisko decyzyjne. Moje pomysły i wiedza nie znalazły jednak uznania u członków komisji. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to ,że kilka dni temu poproszono mnie o udział w konkursie na to samo stanowisko o które ubiegałem się 6 lat temu. Niestety ale obecnie pracuję i mieszkam w Lublinie ,a moje zobowiązania nie pozwalają na zmianę miejsca pracy. Pozdrawia były mieszkaniec Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem dlaczego ktoś podejrzewa, że te zwolnienia są podyktowane zemstą za kampanię wyborczą. Gdyby rzeczywiście tak było to zamiast 9 zwolnionych musiałoby pozostać 9 ocalonych od zwolnienia. Przecież nadal pracują i niele zarabiają tacy ludzie jak: Lendzion, Piecyk, Wołoszynek, Prażmo, Jasińska, Jarosz, Wąsik, Wlaszczyk, Kulesza, Niedziałek, a przecież to niezawodna gwardia niepanujcego już burmistrza. Jak widać nie jest taki mściwy jak myślicie. Przecież chcieliśmy w wyborach zmian, a jak tylko cokolwiek w tym temacie ruszono to odrazu wielki krzyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneta napisał:
Ja jestem ciekawa kto odpowie jak wszyscy zwolnieni wygrają sprawy w Sądzie Pracy czy nowe władze taką ewentualność przewidują? Wydaje mi się, że zabraknie budżetu miasta. A druga sprawa to czy panowie nie boicie się że wasi następcy zrobią z wami to samo? Co do MOPSU- każdy przeciętny czytelnik sam może ocenić czy te zarzuty zasługują na zwolnienie dyscyplinarne czy to nie przypadkiem mszczenie się za kampanie wyborczą. Do władz Kraśnika WIĘCEJ KLASY CHŁOPCY.
Jakiej klasy? Miłościwie obecnie panujący pokazał klasę na studniówce w Reju ponoć, poprzedni przynajmniej zaproszony na imprezy nie żłopał alkoholu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia Wypruta napisał:
A Ja mam w du...ie jakie masz odczucia. Z ustępującym burmistrzem powinni ustąpić również wszyscy pracownicy. Włodarczyk powinien wejść na urząd z innymi ludźmi którzy będą realizować jego wizje miasta. Ustępujący premier czy prezydent zabiera ze sobą swoich podwładnych. Tak samo powinno być z burmistrzami, wójtami itp..Jak można z wami budować lepszy Kraśnik jak wy po pachy umoczeni jesteście w cuda Czubińskiego. Nie blokujcie swoimi nawykami i niekompetencją rozwoju miasta. Przymurował was ktoś do tych stanowisk? Na wasze miejsca znajdzie się 10 innych. Obstawiliście się certyfikatami jak ruski generał medalami i myśleliście ,że to wystarczy do rządzenia. Won z urzędu ,dajcie szanse innym ,świeżym ,bez kompleksów, nie przydeptanym obcasem waszego ”boga”
Pieprzysz jak potłuczona Kasiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa nazwiska muszą zniknąć bo dwie Panie od lat nic nie robią a zarabiają w h**, ale związane są ze szpitalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia Wypruta napisał:
9 osób zwolnionych z UM??. Ja bym wypierniczył na zbity ryj jeszcze z 50. Tych wszystkich specjalistów od pozyskiwania środków unijnych i ten cały wydział z ul.Mostowej to dyscyplinarnie. W takim tempie tej plagi poczubińskiej do końca kadencji nie wypleni. Na starej zgniliźnie nic nowego nie zbuduje. Panie Włodarczyk zwolnij Pan tych wszystkich ślizgaczy i złodziei. Do sądu z nimi, niech odpowiedzą razem ze swoim „bogiem” za przekręty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś ale do specjalistów?? Zapraszam do 315 na III piętro, Lubelska 84-pogadamy może o twoich specjalnościach d/s funduszy,hę-cwaniaku????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre Andrzej. Jesteś nie bity. Tych deb***ów trzeba nauczyć coś o środkach unijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na rok do pracy do UM to przekonamy się jaki specjalista tu się wypowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Niewiem dlaczego ktoś podejrzewa, że te zwolnienia są podyktowane zemstą za kampanię wyborczą. Gdyby rzeczywiście tak było to zamiast 9 zwolnionych musiałoby pozostać 9 ocalonych od zwolnienia. Przecież nadal pracują i niele zarabiają tacy ludzie jak: Lendzion, Piecyk, Wołoszynek, Prażmo, Jasińska, Jarosz, Wąsik, Wlaszczyk, Kulesza, Niedziałek, a przecież to niezawodna gwardia niepanujcego już burmistrza. Jak widać nie jest taki mściwy jak myślicie. Przecież chcieliśmy w wyborach zmian, a jak tylko cokolwiek w tym temacie ruszono to odrazu wielki krzyk.
Mario, najpierw nowo wybrany burmistrz musiałby tym wszystkim osobom, które jak piszesz udzielały się w kampanii wyborczej udowodnić, że robiły to w godzinach pracy. Po 16.00 to już był ich "wolny" (w każdym razie nie do udowodnienia, że było przeciwnie) wybór w ramach wolności do własnych przekonań politycznych a wyciąganie konsekwencji w postaci zwolnień z tego powodu to już jest dyskryminacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UM należałoby zwolnić 80% pracowników,to może by coś się zmieniło.Same nieroby,interesantów traktują jakby łaskę robili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pracownicy UM i innych instytucji rozdając kilka godzin dziennie kiełbasę pod namiotem Lubię Kraśnik robiły to w ramach urlopu czy też były w pracy? A czy na czas słynnej konwencji wyborczej Czubińskiego wszyscy obecni na sali pracownicy UM i innych miejskich instytycji wzięli urlop aby wspierać swojego szefa? To chyba w te dni gorącej kampanii wyborczej w UM i innych instytucjach miejskich po pokojach hulał wiatr jeśli taka rzesza ludzi wzięła urlop. Jeśli miarą wiedzy i zaangażowania w pracy specjalistów od funduszy unijnych jest ilość pieniędzy na inwestycje w mieście to nie mają się czym chwalić kraśniccy specjaliści. W wyścigu po te fundusze od lat oglądają z daleka plecy specjalistów z takiej mieścinki jak nieodległy Janów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia Wypruta napisał:
A Ja mam w du...ie jakie masz odczucia. Z ustępującym burmistrzem powinni ustąpić również wszyscy pracownicy. Włodarczyk powinien wejść na urząd z innymi ludźmi którzy będą realizować jego wizje miasta. Ustępujący premier czy prezydent zabiera ze sobą swoich podwładnych. Tak samo powinno być z burmistrzami, wójtami itp..Jak można z wami budować lepszy Kraśnik jak wy po pachy umoczeni jesteście w cuda Czubińskiego. Nie blokujcie swoimi nawykami i niekompetencją rozwoju miasta. Przymurował was ktoś do tych stanowisk? Na wasze miejsca znajdzie się 10 innych. Obstawiliście się certyfikatami jak ruski generał medalami i myśleliście ,że to wystarczy do rządzenia. Won z urzędu ,dajcie szanse innym ,świeżym ,bez kompleksów, nie przydeptanym obcasem waszego ”boga”
To ja zapraszam "KASIĘ WYPRUTĄ" (chyba z poglądów) do UM Krasnik na jakiekolwiek stanowisko (nawet kierownicze)- będziesz miała szansę, będziesz świeża, bez kompleksów, nie przydeptana obcasem "boga". Tylko miej świadomość, że za 4 lata, po następnych wyborach znajdą się też niezadowoleni z realizowanej wizji Twojego "boga" i też będą mieć w d...pie Twoje odczucia jak będziesz skomleć, że ciebie - URZĘDASA - wyrzucają z pracy. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Czy pracownicy UM i innych instytucji rozdając kilka godzin dziennie kiełbasę pod namiotem Lubię Kraśnik robiły to w ramach urlopu czy też były w pracy? A czy na czas słynnej konwencji wyborczej Czubińskiego wszyscy obecni na sali pracownicy UM i innych miejskich instytycji wzięli urlop aby wspierać swojego szefa? To chyba w te dni gorącej kampanii wyborczej w UM i innych instytucjach miejskich po pokojach hulał wiatr jeśli taka rzesza ludzi wzięła urlop. Jeśli miarą wiedzy i zaangażowania w pracy specjalistów od funduszy unijnych jest ilość pieniędzy na inwestycje w mieście to nie mają się czym chwalić kraśniccy specjaliści. W wyścigu po te fundusze od lat oglądają z daleka plecy specjalistów z takiej mieścinki jak nieodległy Janów.
Co niektórzy przed pierwszą turą byli bardzo zaangażowani w kampanie wielkiego Czuba ,a przed drugą poszli na zwolnienie lekarskie np.pani Sułek a teraz cwaniara.Tylko szkoda ,że nie pamięta co wcześniej mówiła na obecnego burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop ze wsi napisał:
ten koen to można cały zlikwidować .To taka przechowalnia urzędasów
Ale jak przylesiesz do KOENu po stypednium socjalne dla swojego dzieciaka i nie będzie miał kto Ci przyznać tego stypendium i wydac decyzji to bedziesz marudzić że zlikwidowali KOEN - KIJ ZAWSZE MA DWA KOŃCE Uważaj żebyś się nim nie uderzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
To ja zapraszam "KASIĘ WYPRUTĄ" (chyba z poglądów) do UM Krasnik na jakiekolwiek stanowisko (nawet kierownicze)- będziesz miała szansę, będziesz świeża, bez kompleksów, nie przydeptana obcasem "boga". Tylko miej świadomość, że za 4 lata, po następnych wyborach znajdą się też niezadowoleni z realizowanej wizji Twojego "boga" i też będą mieć w d...pie Twoje odczucia jak będziesz skomleć, że ciebie - URZĘDASA - wyrzucają z pracy. Powodzenia
zawsze przez 4 lata pracę będzie mieć a pózniej będzie się martwić.Zawsze można znleśc pracę w sklepie.Tam też ludzie po studiach tylko z CZubem nie mieli układów jak wy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Ale jak przylesiesz do KOENu po stypednium socjalne dla swojego dzieciaka i nie będzie miał kto Ci przyznać tego stypendium i wydac decyzji to bedziesz marudzić że zlikwidowali KOEN - KIJ ZAWSZE MA DWA KOŃCE Uważaj żebyś się nim nie uderzył
Ale jak to nazwałeś przechowalnią urzędasów to Ci co tam wylądowali potrafili sie postawić Czubowi.Nie bywali z nim widocznie jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...