Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Jarosław Czerw chce być burmistrzem. Kto do Rady Miasta?

Utworzony przez kraśniczanin, 15 października 2014 r. o 10:11 Powrót do artykułu
Panie Czerw kiedy Pan przeprosi 1500 mieszkańców  za oddanie głosu na zadaszenie kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Włodarczyk, kiedy Pan przeprosi 35000 mieszkańców za dach kościoła i zniszczenie idei budżetu obywatelskiego, umarzania kumplom podatków, pracy na 2 etatach, niedotrzymania obietnic wyborczych, nieudolności.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN SAM JESTES BURAK TOTALNY :) ZAGLOSUJE NA PIS I TYLE W TYM TEMACIE ELO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN SAM JESTES BURAK TOTALNY :) ZAGLOSUJE NA PIS I TYLE W TYM TEMACIE ELO.
Ja też zagłosuję na PIS bo komuchy już byli i nic dobrego z tego nie ma i nie wyszło,raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną hołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerw się chwali , że średnia wieku jego grupy (widocznej na zdjęciu) to 38 lat!!! Zapomniał dodać, że średni iloraz inteligencji jego grupy to też 38 IQ :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające panowanie." - Adam Jerzy książę Czartoryski
  1.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerw ma twarz plastusia, nie moge ogarnac tego przyglupiego usmieszku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. W kulturach męskich liczą się: sukces, pieniądze, przedmioty i ostra rywalizacja.
  2. W kulturach kobiecych liczy się troska  o innych, współpraca i relacje.
  3. W zależności o tego, jaka kultura panuje, tak kształtują się też style zarządzania w miejscach pracy.  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p. Tomiło- nauczyciel z wykształcenia... tylko, że on jeszcze tych studiów nie ukończył... p. Rychlewski prawnikiem nie jest-ukończył prawo, ale kanoniczne (czyżby celowo zabrakło 1 słowa???). ładnie się p. Czerw promuje ludźmi "wykształconymi"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ukończył prawo kanoniczne to jest prawnikiem kanonistą - to tak dla ścisłości, zanim zaczniesz resztę opluwać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję na fotel burmistrza KOBIETĘ, bardziej kompetentna i odpowiedzialna będzie jak pani premier jak chcemy zmian w Kraśniku, dosyć samców kadencji, wystarczająco narobiły szkody i krzywdy miastu i ludziom !! SEKSMISJA wyborcza ...
w te klocki dobra jest knysiowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w te klocki dobra jest knysiowa.
To niech wraca z tymi klockami do piaskownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed Galerią Londyn jest mega kłamstwo: Czerw, któremu śni się, że nareszcie będzie kimś, zaznacza, że prawdziwym, a obok kłamiący Babisz, że jest liderem, choć naprawdę nim nie jest. To chyba jakaś choroba psychiczna w PO, zważywszy na ostatnie wydarzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed Galerią Londyn jest mega kłamstwo: Czerw, któremu śni się, że nareszcie będzie kimś, zaznacza, że prawdziwym, a obok kłamiący Babisz, że jest liderem, choć naprawdę nim nie jest. To chyba jakaś choroba psychiczna w PO, zważywszy na ostatnie wydarzenia...
PO-partia pachołków Moskwy,cała ta agentura soviecka w Polsce się w końcu sypie,czas już na rzeczową i taką do bólu lustrację i dekomunizację.Sovieci do domu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę burmistrza, który panoszy się na każdym parkingu zabierając miejsca ludziom, którzy muszą się zatrzymać, bo przewożą ludzi niepełnosprawnych, kalekich i dzieci - a nie wszyscy mają upoważnienia do korzystania z uprzywilejowanych kopert. Nie chcę burmistrza, który zawłaszcza sobie publiczną przestrzeń!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę burmistrza, który panoszy się na każdym parkingu zabierając miejsca ludziom, którzy muszą się zatrzymać, bo przewożą ludzi niepełnosprawnych, kalekich i dzieci - a nie wszyscy mają upoważnienia do korzystania z uprzywilejowanych kopert. Nie chcę burmistrza, który zawłaszcza sobie publiczną przestrzeń!
Co się dziwisz? Kiepski towar musi się reklamować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się mylisz, jest nowe, dobre więc trzeba ludziom to powiedzieć. Myślę że włodarczyk przesadził, jest wszędzie, na każdym przystanku śmieje się z nas, że stoimy i czekamy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe?! Dobre?! Chybaś się szaleju najadł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...