Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Kobiety nauczą się samoobrony

Utworzony przez Maniek, 24 marca 2011 r. o 17:40 Powrót do artykułu
Moja żona nie zna sztuk walki a i tak mnie ciagle bije ! A poza tym ciągle się na mnie wydziera ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoje uczą, tak jak wczesniej gotowania? Oj na głupoty pięniedzy w tym kraju sie nie żałuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak jak małpie dać żyletkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast siedzieć i klepać głupoty na forum to sama się zapisz bo widać że brak Ci zajęcia. Gdyby nie było zainteresowania nie byłyby prowadzone rzecz jasna.Te zajęcia to świetna sprawa, szkoda że nie są prowadzone dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odważna napisał:
Zamiast siedzieć i klepać głupoty na forum to sama się zapisz bo widać że brak Ci zajęcia. Gdyby nie było zainteresowania nie byłyby prowadzone rzecz jasna.Te zajęcia to świetna sprawa, szkoda że nie są prowadzone dłużej.
No rzeczywiscie okazja do zapisania sie skoro starostwo o kursie informuje w gazecie jako juz o fakcie dokonanym, w ktorym ma wziąć udział 25 kobiet. To ja sie moze spytam, jakim sposobem dowiedziały sie o tym kursie, bo ja wczesniej nie widziałam zadnego ogłszenia, ze jest w ogóle takowy organizowany. A zainteresowaniu nie ma sie co dziwic, skoro to darmowy, pewnie z ograniczoną liczba miejsc, to i pewnie dla wybranych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tutaj Marysieńko masz rację skąd te kobitki wiedziały ? Może sam pan Sekretarz je wybrał ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o informację to najczęściej lądują u pracodawców i to jest ich "dobra wola" czy przekażą je swoim pracownicom. Potem taki pracodawca zgłasza chętne do Starostwa. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, więc to nie jest jakieś tam "gotowanie"... A kto chce i się angażuje to na tym skorzysta, a jak się obija to i efektów nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wychodzi na to, że z kursów organizowanych przez Starostwo mają okazją skorzystać jedynie pracujący faworyci pracodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Czyli wychodzi na to, że z kursów organizowanych przez Starostwo mają okazją skorzystać jedynie pracujący faworyci pracodawców.
Widać, że ma Pani wielki żal o to, że się nie załapała. To chyba wina pracodawcy, że nie poinformował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gucia napisał:
Widać, że ma Pani wielki żal o to, że się nie załapała. To chyba wina pracodawcy, że nie poinformował.
Jezeli juz to pretensje do Starostwa o dyskryminacje niktórych grup kobiet. Ale jak widac robienie podziałów wsród społeczenstwa coraz bardziej wchodzi władzom we krew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jezeli juz to pretensje do Starostwa o dyskryminacje niktórych grup kobiet. Ale jak widac robienie podziałów wsród społeczenstwa coraz bardziej wchodzi władzom we krew.
Spadaj stad glupia krowo! Nie cie tu nie zapraszał!Wszedzie wsadzasz tego głupiego ryja!Żebyś choć jeszcze miala coś mądrego do powiedzenia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jezeli juz to pretensje do Starostwa o dyskryminacje niktórych grup kobiet. Ale jak widac robienie podziałów wsród społeczenstwa coraz bardziej wchodzi władzom we krew.
wiesz co Marysieńko ta dyskryminacja jest już od dawna - od wielkiego czu - albo jesteś uległa albo krótko podległa pozdro ale to są kraśnickie realia - jest popyt to jest i podaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hihi napisał:
Spadaj stad glupia krowo! Nie cie tu nie zapraszał!Wszedzie wsadzasz tego głupiego ryja!Żebyś choć jeszcze miala coś mądrego do powiedzenia..... [/quote] Twojego ryja i prostackich madrosci tez nikt tutaj nie zapraszał, a jednak raczysz nimi wszystkich. [quote name='Gość' timestamp='1301515695' post='456873'] wiesz co Marysieńko ta dyskryminacja jest już od dawna - od wielkiego czu - albo jesteś uległa albo krótko podległa pozdro ale to są kraśnickie realia - jest popyt to jest i podaż
Ona była juz przed wielkim Czu, tylko nie była widoczna na zewnątrz do tego stopnia. Pojawiło sie tylko wiecejmozliwosci, które zaczęły sprzyjać jej rozprzestrzenianiu sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...