Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Lekcja historii w autobusie

Utworzony przez Gość, 12 listopada 2012 r. o 13:37 Powrót do artykułu
Historia nie wybaczy włodarczykowi, że za pieniądze miasta Kraśnik kupił sobie skórzaną teczkę za 900zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WSTYD DZIADOSTWO to tylko kandydat popierany przez PIS mógł coś takiego zrobić. Niech się wytłumaczą z zakupów słodyczy za tak ogromne pieniądze na potrzeby biura burmistrza. Lisek to szwagier jednego z największych przewożników obsługujących miasto, wcześniej przedzierał bilety u kolejnego przewożnika, fachowiec , ze aż strach ale może właśnie takich potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale o co ci chodzi w związku z artykułem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaaaaaaaaa, to ja już wiem! To dla tej teczki za 900zł , dla jej godnego noszenia zatrudniony jest asystent! Inaczej, to teczka by się pogniewała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obektywny napisał:
No ale o co ci chodzi w związku z artykułem?
Żeby pokazać, że robi sie jakies akcje. Na ile potrzebne a na ile zbędne to juz niewazne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze powinni dostać autobus z początków MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...