Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Ludowcy przedstawili kandydatów

Utworzony przez ali, 23 września 2014 r. o 11:52 Powrót do artykułu
To teraz policjanci będą mieli zakaz zatrzymywania Kosa, żeby go znowu po pijaku nie złapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że też im nie wstyd pokazywać te zapijaczone gęby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A co dopiero, gdy trzeba rozwiązywać problemy na styku kilku gmin?Tym właśnie musi zajmować się powiat.    
Akurat powiat w Kraśniku zajmuje się głównie lansowaniem pewnego doktorka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szefowa zmw fajna rura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szefowa zmw fajna rura
Masz zaćmę czy 60 lat? Pewnie jedno idrugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już wiem na kogo NIE głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz zaćmę czy 60 lat? Pewnie jedno idrugie.
hmmm, a tobie pewnie chłopaki się podobają :D , co chcesz od szefowej zmw ? podtrzymuje swoje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że skupianie się na wyglądzie kandydatów ma tu najmniejsze znaczenie. Każdy z nas ma inne upodobania i każdemu z nas podoba się ktoś inny - na szczęście. Lepiej zauważcie to że kandydaci to osoby merytoryczne i z ogromnym potencjałem. Co do szefowej ZMW ciesze się że w końcu na liście PSL znalazła się osoba młoda z doświadczeniem. Może w końcu zacznie nas młodych ktoś słuchać i liczyć się z naszym zdaniem. Bo jak narazie to my młodzi jesteśmy tylko od roboty a starsi - w szczególności panowie - od grzania dupy na swych stołkach i zbierania niezasłużonych laurów. JA WIEM TERAZ NA KOGO GŁOSOWAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że skupianie się na wyglądzie kandydatów ma tu najmniejsze znaczenie. Każdy z nas ma inne upodobania i każdemu z nas podoba się ktoś inny - na szczęście. Lepiej zauważcie to że kandydaci to osoby merytoryczne i z ogromnym potencjałem. Co do szefowej ZMW ciesze się że w końcu na liście PSL znalazła się osoba młoda z doświadczeniem. Może w końcu zacznie nas młodych ktoś słuchać i liczyć się z naszym zdaniem. Bo jak narazie to my młodzi jesteśmy tylko od roboty a starsi - w szczególności panowie - od grzania dupy na swych stołkach i zbierania niezasłużonych laurów. JA WIEM TERAZ NA KOGO GŁOSOWAĆ!
Zasłuzyli. Chociażby za 67 lat, gospodarkę, rolnictwo, OFE. Nie poprę za cholerę tej łobuzerii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Co do szefowej ZMW ciesze się że w końcu na liście PSL znalazła się osoba młoda z doświadczeniem"   ciekawe o jakim doświadczeniu myślisz :) ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...