Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Miasto uruchomi komunikację nocną?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 r. o 17:05 Powrót do artykułu
autobusy powinny nocne wrócić w weekendy i dodatkowo powinny jeździć całą dobę tylko rzadziej. Niech jeździ tak jak kiedyś dwójka jeździła na trasie z dworca kolejowego-rondo w starym kraśniku-racławicka. Jeden autobus niech jeździ z jednym kierowcą na jednej trasie ( najwięcej straca taksówkarze).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. wracam z wesela ze Starego Kraśnika na fabryczny-brak autobusu nocnego, 2. chce jechać na ryby w nocy -brak autobusu nocnego, 3. wracam z restauracji lub z rynku po festynie- brak autobusu nocnego 4. chce wrócić od znajomych po imprezie urodzinowej-brak autobusu nocnego 5. wracam w nocy z innego miasta, wysiadam na dworcu w starym Kraśniku (np. z Kielc, z Chełma itd-autobusy rejsowe) - brak autobusu nocnego 6. jestem na fabrycznym w restauracji muscic cafe przy kosciele i nie mam jak wrócić na stary Kraśnik- brak autobusu nocnego Dobrym pomysłem jest tak jak wcześniej ktoś napisał niech będzie komunikacja całodobowa i niech w nocy jeździ jeden autobusu i będzie po problemie (niech ustawią najpierw rozpiskę pod rozkład pociągów a reszta przystanków się dostosuje).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym pomysłem jest tak jak wcześniej ktoś napisał niech będzie komunikacja całodobowa i niech w nocy jeździ jeden autobusu i będzie po problemie (niech ustawią najpierw rozpiskę pod rozkład pociągów a reszta przystanków się dostosuje).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nocny kurs PKP.Piłsudskieg.Urzedowska Raclwaicka Np.24.2.4 godzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...