Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepsza żona Dudy jak ta, teraz POczwarka.
Życzę Ci spełnienia wszystkich obietnic DUDY, naiwny zawsze będzie obrywał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski to WSI  i długie ramię Moskwy w naszym kraju.
Jak by głupota umiała latać to byś ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kredyt ? jakie czerwone majtki ? o czym ty piszesz czerwona,komunistyczna świnio !!!
O kampanii, składac się, dawać, dawać, miło Ci słuchać obietnic??myślisz że to za darmo??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kampanii, składac się, dawać, dawać, miło Ci słuchać obietnic??myślisz że to za darmo??.
Osiem długich lat  " dęty BUCU " słuchałem obietnic tego czerwonego,komunistyczno-konfidenckiego łajna,lmając wciąż nadzieję  i POwiedziałem sobie DOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POlecam " nocną zmianę " i  " niebezpieczne związki Bronisława K." może ci się w tej łepetynie,saganie, POjaśni bo tępy jesteś jak  "DZIDA " i nic nie przyswajasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by głupota umiała latać to byś ...........
 
O kampanii, składac się, dawać, dawać, miło Ci słuchać obietnic??myślisz że to za darmo??.
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj przed naszym NARODEM otwiera się pierwsza,wielka i historyczna i niepowtarzalna  szansa na skończenie,na przecięcie,na odcięcie się raz na zawsze od tej stalinowskiej pępowiny,na pozbycie się agentury sovieckiej tej uśpionej i tej aktywnej. Aby POLSKA już zawsze była POLSKĄ,abyśmy mogli się już normalnie rozwijać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj przed naszym NARODEM otwiera się pierwsza,wielka i historyczna i niepowtarzalna  szansa na skończenie,na przecięcie,na odcięcie się raz na zawsze od tej stalinowskiej pępowiny,na pozbycie się agentury sovieckiej tej uśpionej i tej aktywnej. Aby POLSKA już zawsze była POLSKĄ,abyśmy mogli się już normalnie rozwijać.
Daj BOŻE żeby to już był koniec w końcu komunizmu i tej wszech obecnej POlszewi w naszej ojczyżnie,tez zagłosuję za Andrzejem Dudą,tylko w nim nadzieja,po tylu latach upokorzeń ,myślę że wszyscy,rozumni razem pójdziemy tą drogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlska to nie POlszewia pisszewiku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlska to nie POlszewia pisszewiku!
Ciemna,tępa maso !!!  jak nie POlszewia to co ?  POstkomuna,kondominium hitlerowwsko-bolszewickie pod żydowskim zarządem powierniczym [ to jest chyba najwłaściwsze określenie ] też jest jak najbardziej właściwe,jak wolisz. Czytaj,ucz się,POchłaniaj prawdę, " nocna zmiana " " niebezpieczne związki Bronisława  K " kłamstwa Bronisława K "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlska to nie POlszewia pisszewiku!
  Nie nie,oczywiście że nie. Tylko to jest kondominium,hitlerowsko-bolszewickie, albo jak putin mówi Qurwa europejska która każdemu du py daje.  żabojad,angol,szwab wszyscy okradają,jaja sobie robią a te POskomuchy cały czas twierdzą że " deszcz  pada "  Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie nie,oczywiście że nie. Tylko to jest kondominium,hitlerowsko-bolszewickie, albo jak putin mówi Qurwa europejska która każdemu du py daje.  żabojad,angol,szwab wszyscy okradają,jaja sobie robią a te POskomuchy cały czas twierdzą że " deszcz  pada "  Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!
Masz prawo do swojego zdana, a ja do swojego, tylko czy musisz ubliżać?. Ja głosuję na Komorowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz prawo do swojego zdana, a ja do swojego, tylko czy musisz ubliżać?. Ja głosuję na Komorowskiego.
Coś ci się w głowę stało ? dlaczego tak ? co na to medycyna ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ci się w głowę stało ? dlaczego tak ? co na to medycyna ?
Tylko Bronisław Komorowski. Nie będzie taki jak ty obrażał i wytykał jak mam żyć i myśleć. Jestem zdrowy, a medycyna tu może tylko zaszkodzić. Daj spokój z forami, szukaj dalej spisków, a jak nie znajdziesz to napewnobędziesz stworzysz, a ja będę się cieszyć wolnym krajem i że taki jak ty nie ma władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie nie,oczywiście że nie. Tylko to jest kondominium,hitlerowsko-bolszewickie, albo jak putin mówi Qurwa europejska która każdemu du py daje.  żabojad,angol,szwab wszyscy okradają,jaja sobie robią a te POskomuchy cały czas twierdzą że " deszcz  pada "  Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!
Jeju, człowieku weź wyluzuj, obudź się , zacznij myśleć samodzielnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Bronisław Komorowski. Nie będzie taki jak ty obrażał i wytykał jak mam żyć i myśleć. Jestem zdrowy, a medycyna tu może tylko zaszkodzić. Daj spokój z forami, szukaj dalej spisków, a jak nie znajdziesz to napewnobędziesz stworzysz, a ja będę się cieszyć wolnym krajem i że taki jak ty nie ma władzy.
 
Jeju, człowieku weź wyluzuj, obudź się , zacznij myśleć samodzielnie.
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Bronisław Komorowski. Nie będzie taki jak ty obrażał i wytykał jak mam żyć i myśleć. Jestem zdrowy, a medycyna tu może tylko zaszkodzić. Daj spokój z forami, szukaj dalej spisków, a jak nie znajdziesz to napewnobędziesz stworzysz, a ja będę się cieszyć wolnym krajem i że taki jak ty nie ma władzy.
A  WSI,sovieci,agentura soviecka,długie ramię Moskwy,wszystko to ciemna maso w książce  " Niebezpieczne związki Bronisława K.   czytanie nie boli JASIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeju, człowieku weź wyluzuj, obudź się , zacznij myśleć samodzielnie.
Wszystko to się dzieje z oglądania KOMOROWSKI  TV jedynie słusznej telewizji,wszystkie kanały to czerwone łajno opanowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tv Trwam też twierdzi, że Duda przerżnął debatę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tv Trwam też twierdzi, że Duda przerżnął debatę :)
WSI mu POmogło i major  FSB - długiego ramienia Moskwy.Komoruski,ważny finał gdzie wygra,jak BUL będzie się musiał wytłumaczyć ze związkami  WSI. POlecam II debatę ,czwartkową,BUL leży na łopatkach,tego pasztetu już nie przełknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...