Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Niższe opłaty za przedszkola

Utworzony przez mona, 22 listopada 2012 r. o 15:59 Powrót do artykułu
Już sam ratusz nie wie co robi albo jego ..... burmistrzowie!??! Najpierw krytykowali ....niskie opłaty poprzednika. Potem była podwyżka 300% ....i obużenie kraśniczan - autorstwa "magistratu" ...... a teraz sami ....proponują obniżkę ...?!?!?!?! Pytanie ?!..... dla kraśniczan super... popieram ale czy ten kto siedzi na stołku wie co ROBI ....??? !!! Jestem przekonany że nie ma o tym zielonego pojęcia ....... ?!?!?! Podsumowanie ..... krytyka niskich opłat...... za przedszkola po to żeby je bardzo podwyższyć..... żeby je później spowrotem ....obniżyć..... to chyba deb***izm....?!?! SUKCES 2-ch lat żądzenia ..... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba za duzo chcieli się nachapać w tym magistracie......Najpierw było ...... 300% podwyżki, teraz ....obniżka ...bo ludzie zaczeli psioczyć.... DOBRODZIEJE Z MAGISTRATU....!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zaczeli dzieci zapisywać ..... na mnie godzn .....bo ich poprostu nie byo stać na więcej. 2 lata rządów i takie głupoty robią..... same podwyżki... jeszcze na dzieciach zarabiają !!! POLITYKA ....prorodzinna burmistrza ..... super?! Ta obniżka to chyba na Mikołaja ..... dzieki ale i tak nie zagłosuję......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie najlepsze rozwiązanie z mozliwych. Tylko jednego nie rozumiem. z zasady rodzice przedszkolaków z najubozszych rodzin siedzą w domu, jeśli nie dwoje to jedno., to nie mogą sobie odbierać dzieci po 5 godzinach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie Pan Burmistrz coś zrobił pożytecznego dla dzieciaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie obudźcie się! Czy nie umiecie liczyć? W tamtym roku za godzinę było 70 groszy, teraz ma być 1,65 zł to co to za obniżka??? Łaskawa ta władza - wmawia ludziom że jest obniżka podczas gdy faktycznie jest duża podwyżka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego mam wrażenie, że 4 powyższe posty (Mona, Selena, Ela, Gość) napisała jedna i ta sama osoba, nawet niezbyt to ukrywając (prawie ten sam tekst). Jaki sens ma nabijanie forum takim trolowaniem. Podwyżki - nie dobrze (co zrozumiałe), obniżki - też nie dobrze (???!!!!??????). Mam wrażenie, że na forum jest grupa osób (kilku ale pisząca jakby było ich kilkadziesiąt), które w swojej krytyce posuwają się do absurdu. Nie trudno odgadnąć, że są to trolle, które mają w tym własny interes (niezatrudniony przez magistrat syn ? przegrany przetarg? brak intratnej umowy zlecenia od miasta? itp.). Tyle pod rozwagę. P.s. mój stosunek do władz naszego Miasta jest zerowy. W zasadzie interesują mnie tylko szkoły, do których chodzą moje dzieci, w tym muzyczna, odśnieżone ulice i lokalne opłaty, które muszę płacić. Pracę zapewniam sobie sama (i daję ją jeszcze kilku osobom). Pozdrawiam wszystkich zależnych od władz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe rzeczywiście,ta sama osoba na bank.No ktoś sie bardzo wkurzył na władzę i tak sobie ulżył,nie dziwie się ,tez mam czasem takiego nerwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAVID napisał:
Wreszcie Pan Burmistrz coś zrobił pożytecznego dla dzieciaków
nie Burmistrz a Radni, Burmistrz nie chciał mniej i jego koledzy też, ale za to mamy dyskryminację tych co mają mniej dzieci - ot i mądre miasto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Herty napisał:
nie Burmistrz a Radni, Burmistrz nie chciał mniej i jego koledzy też, ale za to mamy dyskryminację tych co mają mniej dzieci - ot i mądre miasto!!!
To nie jest żadna dyskryminacja, jesli za pierwsze i za drugie dziecko wszyscy płacą tak samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To nie jest żadna dyskryminacja, jesli za pierwsze i za drugie dziecko wszyscy płacą tak samo.
O ! Tow. Marysieńka popiera aktualną władzę ? Już odwracamy się od Czu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
O ! Tow. Marysieńka popiera aktualną władzę ? Już odwracamy się od Czu ?
Nie jestem politycznym pachołkiem i dla mnie nie robi róznicy jest, która władza robi, tylko co robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nie jestem politycznym pachołkiem i dla mnie nie robi róznicy jest, która władza robi, tylko co robi.
każda władza gówno robi dla maluczkich - robi wszystko dla siebie i rodzin !!!!!!!!!!!! przykład - nasze podwórko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nie jestem politycznym pachołkiem i dla mnie nie robi róznicy jest, która władza robi, tylko co robi.
Buhahahahaha ...Kreaturo - nie darmo wszyscy na forum kojarzą ciebie z Czu (którego tak ostro bronisz). Zmiana fronu ? Dostałaś od Wielkiego Ptaka granta w postaci lizaczka i reklamówki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tu palca nie wciśnie między tych dwoje. A jakie argumenty i jaka rzeczowa dyskusja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
każda władza gówno robi dla maluczkich - robi wszystko dla siebie i rodzin !!!!!!!!!!!! przykład - nasze podwórko
Racja, tylko to co robi dla siebie i dla swoich odbija sie na nas maluczkich mniej lub bardziej dotkliwie. I o to odbijanie mi chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze Manti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Buhahahahaha ...Kreaturo - nie darmo wszyscy na forum kojarzą ciebie z Czu (którego tak ostro bronisz). Zmiana fronu ? Dostałaś od Wielkiego Ptaka granta w postaci lizaczka i reklamówki ?
Nie pisz za wszystkich. Z Czu moze mnie kojarzyć tylko taki, który sam ocenę działania władzy uzaleznia od jej przynalezności partyjnej, a nie od tego co i jak robi. A jeszcze tym bardziej moze go nie byc stac na obiektywną ocenę, jeśli za pozbawioną obiektywizmu ocenę otrzymuje od niej granty za popieranie jej brudów i świnstw.. A wtedy to juz nie moze sobie wyobrazić, że ktos może stosowac inne kryteria oceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Marysiu - ale na forum na ogół ciepło i pozytywnie się Pani wyrażała o okresie panowania burmistrza Czubińskiego - zaprzeczy Pani ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Pani Marysiu - ale na forum na ogół ciepło i pozytywnie się Pani wyrażała o okresie panowania burmistrza Czubińskiego - zaprzeczy Pani ?
A to sprawdz sobie na LKRze w starych tematach, to sie przekonasz, że więcej jednak ganiłam niż chwaliłam. A dzisiaj mam juz skalę porównawczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...