Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Nocą taksówką albo na piechotę

Utworzony przez nico, 7 września 2012 r. o 07:52 Powrót do artykułu
... najlepsze i tak są busy Cegielniana- Racławicka, po godz. 20 jeźdzą jak chcą - rozkład jazdy to tylko pic na wodę, zamiast 2-3 busów na trasie jest tylko 1. Nie wiem dlaczego nikt nie protestuje, chyba wszyscy lubią czekać aż bus przyjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może prywatni przewoźnicy będą przewozić pasażerów nocą? Skoro MPK nie chce to myślę że nie będzie problemów z prywatnymi przewoźnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik schodzi na psy. Mamy przeciez dwie główne dzielnice położone od siebie w bardzo dużej odległości. Na piechotę jest to około 1,5-2 godziny drogi. Pan Lisek może sam niech spróbuje wracac z wesela lub w innych okolicznościach nocą i ciekawe czy będzie mu wygodnie wracać na piechotę. Z taźówkami w Kraśniku jest różnie, gdyż czasami niekursują już koło 3-4....zależy od dnia. Wiele osób domaga się powrotu chociaż jednego kursu nocnego zamiast wcześniejszych dwóch. Nie cofajmy się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Lisek Chytrusek zaczyna gonić w piętkę mimo ogromnych dopłat od Burmistrza Miasta. Co na to rządzący miastem pan Stawiarek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer napisał:
Pan Lisek Chytrusek zaczyna gonić w piętkę mimo ogromnych dopłat od Burmistrza Miasta. Co na to rządzący miastem pan Stawiarek?
Kulą w płot. Kursy nocne wracają i to w dodatku na rozszerzonej trasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i efekty są. Nawet mnie tu zacytowano . Najważniejsze że w weekendy będzie można spokojnie dłużej posiedzieć ze znajomymi i nie myśleć o braku połączenia z dzielnicą w której się zamieszkuje. MPK dzięki za wyrozumiałość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w takiej oborze jakim jest kraśnik to mpk nie powinno wogóle kursowac, kazdy ma samochody. a mlodziez skoro ma na piwo i jest w stanie sie awanturowac pod wplywem alkoholu to powinna isc na piechote. chamstwo w tym miescie kwitnie jak kwiatki na wiosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pustego i Lisek nie poleje a Panowie Burmistrzowie za kołnierz nie wylewają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pustego i Lisek nie poleje, a Panowie Burmistrzowie za kołnierz nie wylewają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeźwy pasażer napisał:
Z pustego i Lisek nie poleje a Panowie Burmistrzowie za kołnierz nie wylewają [/quote] [quote name='trzeźwy pasażer' timestamp='1347097172' post='671944'] Z pustego i Lisek nie poleje a Panowie Burmistrzowie za kołnierz nie wylewają
podwyżki były, w samym MPK kasa wydawana jest na głupoty (np drogie wydruki zdjęć), a miasto dużo dopłaca, a niestety Prezes jest jaki jest - lepszego nie mieli to go dali.... i nocne przecież są niepotrzebne..... to się nazywa uzdrawianie miasta.... a jak pijesz to jedź np. służbowym autem, takim czarnym, czasami widać je jak jedzie przez miasto i późnej porze :-) i ma wolne miejsca :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisek w nocy powinien nosic na swych plecach ze swymi niudacznikami ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
w takiej oborze jakim jest kraśnik to mpk nie powinno wogóle kursowac, kazdy ma samochody. a mlodziez skoro ma na piwo i jest w stanie sie awanturowac pod wplywem alkoholu to powinna isc na piechote. chamstwo w tym miescie kwitnie jak kwiatki na wiosne.
powiedział, co wiedział... myślę, że raczej skoro stać młodzież na piwo, to stać również na taksówkę, a za*ieprzanie z buta kilka kilometrów nie ma tu nic do rzeczy. a jak mnie nie stać na piwo, to też mam z buta drzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak maja być pieniądze jak co jakis czas widac nowego kierowcę i to najprawdopodobniej zatrudnionego po znajomości.To w takim wypadku, przy tylu pracownikach pieniądze tylko na wypłaty idą. MPK szczyci sie wywieszonymi rozkładami jazdy na przystankach, a jeżdzą jak chcą, tak że zaliczają nawet pół godzinne opóźnienia. Między przystankami nabierają przyspieszenia, a póżniej gwałtownie hamują, że młodemu trudno utrzymac równowagę, to co dopiero mówić o starszych i bardziej niedołężnych. Jakby świnie tak wozili, to zieloni już dawno by ich spałowali. A ten ich rozkład w internecie. Jakas informaczyna, której zabrakło zdolności,zeby załapać sie do jakiejs porządnej firmy informatycznej, postanowiła sie dowartościowywać kosztem ludzi i pokazywac swoje umiejętności. Nie to, że wyszukiwanie jest bardziej skomplikowane niż przy starym rozkładzie, czyli tez nie wszyscy mogą sobie dawać z nim radę, to jeszcze można zobaczyc tylko najbliższe odjazdy, a żeby tego było mało, to to co sie wyświetli trzeba pod lupę brać. Co on ten rozkład dla samego siebie robił? Może prezesowy Lisek w koncu by sie za to wziął,a nie jedzie tylko po zażyłosci z władzami miasta i siedzi na swoim stołku olewając ludzi ze swoimi pracownikami. Ja juz kiedys dzwoniłam do MPK i rozmawiałam z osobą odpowidzialną za ten rozkład, ale zadnego odzewu. Następnym razem odwiedzę osobiscie pana prezesa, a że głosik mam donośny, to całe MPk będzie słyszało, co mam mu do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jak maja być pieniądze jak co jakis czas widac nowego kierowcę i to najprawdopodobniej zatrudnionego po znajomości.To w takim wypadku, przy tylu pracownikach pieniądze tylko na wypłaty idą. [/quote] Dziwne, bo cały czas widać za "fajerą" te same facjaty - może piszesz o innym Kraśniku, położonym w twojej chorej wyobraźni ? Poza tym - czy masz na to jakieś dowody, że kierowcy MPK są zatrudniani "po znajomości" ? Za takie kłapanie ryjem to można być po nim obitym - ciekawe, czy wiedzą, jak wyglądasz ? [quote name='Marysieńka' timestamp='1348214390' post='676380'] . Następnym razem odwiedzę osobiscie pana prezesa, a że głosik mam donośny, to całe MPk będzie słyszało, co mam mu do powiedzenia.
Art. 51. Kodeksu wykroczeń § 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Widok bezcenny: pałowanie awanturującego się zrytego łba ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu muszę zgodzić się z antymarysieńką. Jeżdżę MPK jakieś 20 lat, co dziennie do pracy i również bardzo często w weekendy, mam bilet miesięczny. Wyjątkowo zdarzają im się wpadki, gdy autobus nie przyjedzie o wyznaczonej godzinie, nie wiem z czego one wynikają ale gdy raz tam zadzwoniłem ze skargą otrzymałem informację, że autobus się zwyczajnie zepsuł i zaraz podstawią zastępczy. Zdarzyło mi się parokrotnie jeździć prywatnymi busami-MASAKRA, człowiek na człowieku i Ci kierowcy to dopiero jeżdżą!!! o zgrozo. Także dziękuję, za to, że jeszcze nikt nie wpadł na fantastyczny pomysł zlikwidowania MPK SP ZOO, bo w takim Kraśniku wszystko jest możliwe, a wtedy pozostałoby tylko przesiąść się na rower lub na piechotkę chodzić do pracy, szkoły, bo codzienne jeżdżenie tymi pożal się boże busami byłoby koszmarem. A jeśli chodzi o internetowy rozkład jazdy, to może i ma trochę niedociągnięć, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia, idealnie nadaje się do wydrukowania,wiadomo o której godzinie z danego przystanku jada wszystkie linie. Ludzie nie narzekajcie!!!! cieszcie się, że MPK jeździ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do babsztyla z Piask zwanym Marysieńką F. Zobacz sobie to, wszechwiedząca i wszystko oceniająca negatywnie mądralo: http://www.sip.ztm.lublin.eu/ - ZTM Lublin http://www.rozklad.zkm.elblag.com.pl/ - ZKM Elbląg http://195.62.65.164/rj/ - MKS Mielec http://91.234.66.78/ - MPK Kraśnik I teraz tępa strzało zauważ, że one praktycznie niczym się nie różnią! No patrz, Scherlocku, skoro system sprawdza się w wielu miastach, to znaczy, że jest funkcjonalny i dobry. No ale nie, lepiej napie*****ć w klawiaturę, że MPK jest be i że design rozkładu jest do dooopy, zamiast siąść i nauczyć się jego obsługi. Żal mi cię stara, zgorzkniała kobieto. To, co napisałaś świadczy tylko o jednym. Że nie posiadasz elementarnej umiejętności posługiwania się myszką i klawiaturą. Poza tym nie wsiadaj do MPK jak ci nie pasuje. BTW dobrze piszesz, że się osobiście do MPK wybierasz. Twój ryj jest powszechnie znany, więc może dyspozytor cię nie wpuści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belzebub napisał:
Do babsztyla z Piask zwanym Marysieńką F. Zobacz sobie to, wszechwiedząca i wszystko oceniająca negatywnie mądralo: http://www.sip.ztm.lublin.eu/ - ZTM Lublin http://www.rozklad.zkm.elblag.com.pl/ - ZKM Elbląg http://195.62.65.164/rj/ - MKS Mielec http://91.234.66.78/ - MPK Kraśnik I teraz tępa strzało zauważ, że one praktycznie niczym się nie różnią! No patrz, Scherlocku, skoro system sprawdza się w wielu miastach, to znaczy, że jest funkcjonalny i dobry. No ale nie, lepiej napie*****ć w klawiaturę, że MPK jest be i że design rozkładu jest do dooopy, zamiast siąść i nauczyć się jego obsługi. Żal mi cię stara, zgorzkniała kobieto. To, co napisałaś świadczy tylko o jednym. Że nie posiadasz elementarnej umiejętności posługiwania się myszką i klawiaturą. Poza tym nie wsiadaj do MPK jak ci nie pasuje. BTW dobrze piszesz, że się osobiście do MPK wybierasz. Twój ryj jest powszechnie znany, więc może dyspozytor cię nie wpuści
O, to ja myślałam , ze informaczyna zabłysła swoim własnym niepowtarzalnym pomysłem, a tu sie okazuje, że go zerznęła z innych miast.I nie ma nic śmieszniejszego, jak wieś z dwoma trasami na krzyż chce tym dorównać duzo większym miastom z mnogością tych linii. I jaką masz pewność , że te rozkłady jazdy tak sie sprawdzają w tych innych miastach.Tylko dlatego , ze sa? Być może ludzie spotykają sie z taka sama bezczelnością, arogancją i lekceważeniem. Poza tym wiedzą, że gówno podsadzone na stołek,jak sie juz do niego przyklei to nie ma co go ruszać, bo musi sie podowartościowywać, a przeszkadzając mu w tym mozna go rozeźlic, ze az nie zwazając na wiek, ani że siedzi na tym stołku nie tylko z ich podatków, ale tez pieniędzy za przejazdy, będzie ich jeszcze obrażało.To juz wolą dac spokój i niech sie dalej dowartościowuje uwazając sie za najwazniejsze i najmądrzejsze. Myszką i klawiaturą umiem sie posługiwać i nawet przy tym nie muszę strugac wazniaka, że umięm , bo mnie w szkole tego nauczyli. Ale jak już dałes, te inne wzorcowe miasta, to popatrz na przejrzystość tego co się u nich wyświetla. Jak wielkość czcionki i tło robi duzą różnicę, a nie to , że u nas kierunek jazdy już ciężko odczytac tak nadziubdziane. Wiem , że potem mozna sobie więcej poklikac i zrobić krowie litery, tylko po co jak można było od razu dac trochę wiekszą czcionkę. A i tak jedno gówno z tego klikania moze wyniknąć, gdyz nie da sie powiększyc całego rozkładu, żeby mozna było sobie sprawdzić późniejsze godziny jazdy. I trzeba byc niesamowitym zadufanym w sobie bucem, zeby brac się za świadczenie usług na rzecz mieszkanców, za które jeszcze oni płacą, i do tego stopnia narzucać im swoje widzimisie, podług siebie.
Ostatnio edytowany 26 września 2012 r. o 09:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Papcio Chmiel napisał:
I tu muszę zgodzić się z antymarysieńką. Jeżdżę MPK jakieś 20 lat, co dziennie do pracy i również bardzo często w weekendy, mam bilet miesięczny. Wyjątkowo zdarzają im się wpadki, gdy autobus nie przyjedzie o wyznaczonej godzinie, nie wiem z czego one wynikają ale gdy raz tam zadzwoniłem ze skargą otrzymałem informację, że autobus się zwyczajnie zepsuł i zaraz podstawią zastępczy. Zdarzyło mi się parokrotnie jeździć prywatnymi busami-MASAKRA, człowiek na człowieku i Ci kierowcy to dopiero jeżdżą!!! o zgrozo. Także dziękuję, za to, że jeszcze nikt nie wpadł na fantastyczny pomysł zlikwidowania MPK SP ZOO, bo w takim Kraśniku wszystko jest możliwe, a wtedy pozostałoby tylko przesiąść się na rower lub na piechotkę chodzić do pracy, szkoły, bo codzienne jeżdżenie tymi pożal się boże busami byłoby koszmarem. A jeśli chodzi o internetowy rozkład jazdy, to może i ma trochę niedociągnięć, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia, idealnie nadaje się do wydrukowania,wiadomo o której godzinie z danego przystanku jada wszystkie linie. Ludzie nie narzekajcie!!!! cieszcie się, że MPK jeździ .
Mnie sie zdarza w innych godzinach jeżdzić niż do pracy i z pracy, czyli widocznie po godzinach szczytu pozwalają sobie na większe luzy. I w godzinach szczytu tak jak w busie potrafi człowiek na człowieku siedziec tak i w MPK. I co tu sie okłamywac. Jeśli mi po drodze, to i korzystam z busów, zeby nie marnowac czasu i nie ślęczec na przystanku na przyjazd autobusu, który dopiero będzie za jakies pół godziny. Ale na pewno w busach nie szarpie tak jak w autobusach. Mozliwe , ze to wina samych kierowców, którym brakuje do nich wyczucia przy ruszaniu i zatrzymywaniu. A gwałtowne rozpędzanie sie i hamowanie spotyka sie nagminnie w ich wykonaniu. Z jednej strony MPK jest w miescie potrzebne, ale ono i tak oprócz łapania wyborców na fundowanie im z publicznych pieniędzy zniżkowych biletów na przejazdy, służy tak jak pozostałe spółki miejskie do wciskania do pracy swoich. Takze nie dziwota, ze potem spotykamy sie z lekceważeniem i arogancja w ich wykonaniu. MPK istnieje tylko dzięki dofinansowaniu z miejskich pieniędzy, na które wszyscy sie składamy, to i mamy prawo wymagac od nich, a nie godzic sie na fundowanie nam przez nich bylejakości.I tak, jesli internetowy rozkład jazdy nie spełnia oczekiwań wszystkich pasażerów, to powinien byc dopracowany, a nie to, że spotykamy sie tylko z rzucaniem sie na nas i obrazaniem. A jak tacy mądrzy i zdolni, to niech pozakładają własne firmy i w nich podskakują swoim klientom i w ten sposób dorabiają sie na swojej niezastąpionej , najlepszej fachowości. A jak widac, ta ich fachowość kończy sie na pieniądzach z miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej strony koniec dyskusji - nie będę się zniżał do twojego szambiarskiego poziomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belzebub napisał:
Z mojej strony koniec dyskusji - nie będę się zniżał do twojego szambiarskiego poziomu.
Nie, to tylko Twój szambiarski poziom przewyższa moja trafna i dobitna argumentacja, a rozmowa z nim wiązałaby się z włażeniem przez Ciebie w jeszcze większe szambo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...