Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Oni pojadą za darmo komunikacją miejską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2019 r. o 08:54 Powrót do artykułu
No i misio krasnicki chce byc grabarzem Mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie bilety dla WOT ??? Przed wyborami tak Pięknie było mówione :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie byłego burmistrza skazanego wyrokiem wracaja na piedestał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA STRONIE MPK JEST JUZ ROZKLAD OD 1 MARCA, JAK KTOS SIE W TYM WSZYSTKIM POLAPIE TO JA NIE WIEM. TO ROBIL JAKIS SKONCZONY KRETYN CZY JAK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA STRONIE MPK JEST JUZ ROZKLAD OD 1 MARCA, JAK KTOS SIE W TYM WSZYSTKIM POLAPIE TO JA NIE WIEM. TO ROBIL JAKIS SKONCZONY KRETYN CZY JAK?
 W czym masz problem? Trzeba tylko znać cyfry arabskie. Znasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"....osoby, które świadczyły pracę w nielegalnych organizacjach i związkach zawodowych " NIELEGALNYCH widzę, że w kraśniku źle się dzieje skoro nielegalne organizacje potrzebują jeździć komunikacją miejską :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ta niezdolność do samodzielnej egzystencji grubo naciągana, skoro taką osobę mozna gdzies zawieśc i ją pozostawić samą, a potem tylko po nią pojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli scisłości. Można mieć znaczny stopień niepełnosprawnosci, ale niekoniecznie zapis o niezdolności do samodzielnej egzystencji. Tak samo np. osoba w wieku poprodukcyjnym moze miec znaczny stopień z towarzyszacym mu zapisem o niezdolności do samodzielnej egzystencji, ale w pkt o niezdolności do pracy będzie miała zapis, że nie dotyczy. Także dla jakich opiekunów osób niepełnosprawnych  jest przewidziana ta ulga? Czy to przypadkiem nie jest bardzo zawężony krąg, ze chodzi tylko o rodziców dzieci chodzących do szkoły i na zajęcia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakiś ukłon wladz miasta w stronę krwiodawców.Popieram takie działanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak podejrzewam, regulacje te służą jedynie  wyprowadzeniu miejskich pieniędzy w celu większego dofinansowania MPK. Sądze tak, gdyż jako opiekun prawny i faktyczny osoby niepełnosprawnej niezdolnej do samodzielnej egzystencji, choćbym chciała nie jestem w stanie skorzystać nawet z jednego bezpłatnego przejazdu. Osoba taka nie nadaje sie,żeby ja gdziekolwiek wywieź, a tym bardziej pozostawić bez opieki, żeby potem po nią pojechać. Regulacje te służą tylko założeniom, że z darmowych przejazdów korzysta miesięcznie okreslona ilość osób, gdy tymczasem nie będą z tej formy korzystać, a nawet jakby chcieli, ich zapisy skutecznie im to uniemożliwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś forma rozliczenia i kontroli czy z darmowych przejazdów korzystają osoby upoważnione i w jakiej ilości będzie istniała czy też wszystko będzie sie odbywało na przysłowiowe słowo honoru a w głównwej roli oszusta i naciągacza wystąpi Urząd Miasta do spółki z MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym sobie zasłyżyli pracujący w nielegalnych organizacjach i związkach zawodowych na darmowe przejazdy, bo chyba nie przyłożeniem swoich rączek do bezrobocia w mieście, głodowych pensji ludzi pracy i rozłożeniem fabryki. No czym, no czym? Jakie są ich zasługi dla miasta , dla kraśniczan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...