Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
...podnosicie larum w sprawach , o ile nie istotnych, to chociażby mało istotnych. Nasze dzieci powinny od najmłodszych lat przyzwyczajać się do trudów i znoju. W przyszłości przydatnym to będzie podczas licznych, organizowanych przez Ratusz pielgrzymkach pieszych do Częstochowy! Włodarze pojadą autami, a cała reszta parafian na piechotkę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wron nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej To Angelika jest radna?? Super! pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wron nie widziałem.
 Chyba dlatego, że ci okulary zas**ły !  Ktoś, kto pozwolił na dalsze gnieżdżenie się tych ptaków po oddaniu parku do użytku powinien teraz codziennie dostawać solidną "serię z góry" po każdym wejściu do tego osr**ego parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może radni zajmą się też parkiem z grającą fontanną na Fabrycznym, tam to dopiero zasrane i smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już po prostu nieuczciwość dziennikarska, opatrywać wątpliwej jakości artykuł takim zdjęciem. Chyba pani Jucha nigdy w parku nie była i fantazjuje jak zawsze na temat Kraśnika, czerpiąc tematy zastępcze wyłącznie z wypowiedzi radnych-bezradnych. Proszę umieścić rzeczywiste zdjęcie tego terenu i zobaczymy w czym problem. Czy tylko w tym, że po obfitych opadach woda odpływa trochę wolniej? Wielokrotnie byłem w parku z dzieckiem i tego problemu nie zauważyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Fabrycznym  tez  powinni  sie  wziac  za te  wrony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to zdjęcie to skąd? bo nie z parku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o.. zmieniono zdjęcie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MOŻE ODRAZU NAPRAWIĄ TRASĘ DO PARKU OBOK TESCO,GDYZ DROGA ASFALTOWA JEST TAK ZNISZCZONA ,ŻE DZIECI ULEGAJA POWAŻNYM WYPADKOM.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ULO tak to fakt ...pieniążki za ziemię pod tesko  i prywatne apartamenty potrafią przytulić do kieszeni ,trudno jednak załatać te dziury lub wylać nowy asfalt . Sam byłem świadkiem gdy dziecko na prostej drodze zaliczyło kolizję ,ponoć ledwie uratowano mu życie  ... kpina jakaś gdzie w parku po drugiej stronie obok USC nowe ławeczki z których korzystają tylko jacyś menele ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytnijcie resztę drzew, nie będą miały gdzie siadać, a kolejne rzeźby gdzieś się upchnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amatorszczyzna do kwadratu. Od dziesięcioleci wiadomo, że tam tereny podmokłe i ptasie bomby, a oni nie zwrócili na to uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten park w tym mieście to żenada i forsa wywalona bez potrzeby. BezguścieZadepczą ten teren dokumentnie, bo im się ubzdurało umieszczać imprezy w parku!!!Jest amfiteatr, są boiska, ale nie, tylko w parku, bo to niby duma i chluba włodarzy. To gdzie matki z dziećmi mają teraz chodzić, żeby dzieci mogły się bezpiecznie bawić, skoro tam harmider, wrzaski, deptowisko i niby imprezy? A potem syf i malaria, bo wszystko wydeptane i zaśmiecone.Mulawa, spłyń z tego miasta i nie gadaj głupot.I kiedy przy tym wronim parku postawione zostaną jakieś szalety?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak za Czubka spieprzyli zalew to larum na całe miasto. Jak teraz pieniądze w błoto to pisiorki widzą zmiany na lepsze. Wart Włodarczyk Czubka. Nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytnijcie resztę drzew, nie będą miały gdzie siadać, a kolejne rzeźby gdzieś się upchnie.
Nairozsądniejsza wypowiedź na forum... jak do tej pory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę na na placu brakuje tzw bezpiecznej nawierzchni co nie jest zgodne z Polskim prawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...