Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda, że radny Albiniak z radnym Musiałem, że zaproponowali " Rada Miasta Kraśnik - wolna od głupoty". Taka uchwała chyba jest tam teraz bardziej potrzebna, bo jak do tej pory żadnego geja czy lesbijki nikt w Kraśniku nie widział, za to ślepych wyznawców jednie słusznej partii widać nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz się nie dziwię, że w Kraśniku zdmolowano sklep Lidla w czasie promocji kapusty. ***s://natemat.pl/273301,tak-wygladala-walka-o-kapuste-w-lidlu-oto-zdjecie-ze-sklepu-w-krasniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak uchwalą taką uchwałę to będą gejów wysiedlać z Kraśnika czy zamykać w gettach ? Ciekawe, za którą grupę społeczną, radni z PiS-u wezmą się w następnej kolejności: niepełnosprawnych, Żydów czy Cyganów.... Obrzydliwość !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie albiniak i reszta tych radnych Jestescie durnie Mowicie ze jestescie chrzescijanami wiec wam mowie ze jestescie durniami Niszczycie miasto i udajecie ze jest oki Wydajecie pieniadze na byle co z budzetu W tamtym roku tereny zielone i park rozany Boze jak on dzis wyglada Zeby byc europejczykiem treba byc czlowiekiem tolerancyjnym Wole czlowieka lgbt niz idiote na stanowisku radnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie albiniak a ja mam dosc starych facetow zasiadajacych na fotelu radnego w krasniku Klamie pan jak z nut Ciekaw jestem co pan robil przed 89 rokiem To ze panu nie odpowoiadaja ludzie zajmujacy sie seksem jak to pan mowi to znak ze pana dopadl wiek starczy i panu nie dyga Ale czy to powod aby tego zabraniac innym Czas juz zmadrzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem czy jesteś homoseksualny czy heteroseksualny to nikt nie powinien wtrącać się do Twojego życia jesteś jaki jesteś i ja nie mam z tym żadnego problemu i nie powinno być to powiązywane z kościołem ani polityką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z Was może wyjaśnić co takiego dzieje się w tym mieście, że wybraliście do samorządu takie monstra? Wojtek z Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie LGBT byli, są i będą i nikomu nie powinno to przeszkadzać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy panie i panowie radni znają swoje kompetencje? Proszę pokażcie GDZIE USTAWA O SAMORZĄDZIE lub STATUT MIASTA przewiduję takie działanie pseudoradnych.Sami podgrzewacie atmosferę, swoje często skrywane przed światem dewiacje i pragnienia, w obliczu strachu przed swoim duchowym guru, piętnujecie u innych. ZAJMIJCIE SIĘ TYM CO ŚLUBOWALIŚCIE OBEJMUJĄC MANDAT RADNEGO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dzisiaj Kraśnikowi życzę: samych inwestorów z Arabii Saudyjskiej, Iranu oraz Rosji. A inwestorów z Niemiec, USA, Finlandii czy innych zlaicyzowanych społeczeństw zachodu zachęcam do powolnego wycofania zaangażowania, zamykania biznesu, i wyprowadzki z Kraśnika. Firmy proszę przenieść do innych, bardziej otwartych gmin i miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
From now on, I wish to Krasnik only investors from Saudi Arabia, Iran and Russia. Meanwhile, investors from Germany, USA, Finland, and other secular nations of the west, we encourage you to withdraw all your investment from Krasnik, and move it to more open and friendly towns or counties in the region. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilku ty miernoto zamiast spełniać obietnice wyborcze zajmujesz się głupotami, Pomyliłeś się chyba, zostań ministrantem, nie nadajesz się na to stanowisko. JESTEŚ MIERNY SŁABY popełniłem błąd oddając na Ciebie głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Piękne miasto, piękna decyzja! Nie dla homopropagandy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wilk gdzie pana nowoczesne myślenie głos na Pana jest ostatnim zmarnowanym głosem w moim życiu. I to tego chmara spadów pslu w mieście. W następnych wyborach trzeba tych wielokrotnych radnych wywalić na śmietnik historii stetla Kraśnik. Dość niedojdów w radzie i w urzędzie, tego miasta na to nie stać, szkoda naszego i naszych dzieci życia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w czym dewiantom przeszkadzaja normalni ludzie i ich wiara? Chcecie zmieniac swiat? Zacznijcie od siebie pedryle . W dupsko to nie milosc tylko gowno smród i choroby :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni księża będą musieli wyjechać z krasnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lgbt jest takie wspanialomysle ze nie ma obsesji na zadnym punkcie, szczegolnie  rasizmu i homofobii hahahaha ,ale jestes żalosny jak cale to gowno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W liceum to ,,deprawacja dziecka"? W LICEUM?! Zawsze myślałam że W liceum dzieci już nie ma :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym lepszy od przedstawiciela środowiska LGBT jest ksiądz pedofil, ksiądz gwałciciel czy mąż sadysta? Wydaje się wam, męskie szowinistyczne kołtuny, że skoro potraficie się zaspokoić w towarzystwie kobiety, to stanowicie tym samym jedyny dopuszczalny wzorzec zachowań we Wszechświecie? Zaiste, stanowicie idealny materiał na mięso armatnie w pierwszych godzinach konfliktu zbrojnego, anywhere.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo radni Kraśnika. To dziwne żeby walczyć o normalność. Tu na forach widzę chyba sporo tzw. młodych nie zdających sobie sprawy z powagi i znaczenia tematu, nie mających jeszcze własnych dzieci, myślących zapewne czym innym niż mózg!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...