Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan S. poddaje się karze, warunkowe umorzenie dla pani S. i ta zostaje w zgromadzeniu miejskim, a Kaszpirowski ma jeden głos więcej przy głosowaniu nad absolutorium. Jakaś robota by się dla nich znalazła w podzięce. Tyle że męczynas Yacht przepisów nie doczytał i zrobił Kaszpirowskiemu kuku. Nie pierwszy raz . Żeby robić taki deal, trzeba umić Lexa se włączyć na kompie przynajmniej i wtedy sie ordynacji wyborczych nie pomyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pani z wyrokiem jest pedagogiem szkolnym? Czy w lubelskiej oświacie trzeba być szują i złodziejem, żeby pracować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna zapłacić dodatkową karę i pokryć wszystkie koszta sądowe, a nie tylko zwrot kosztów i to pewnie beż odsetek itp ale jak się jest urzędasem to koledzy przymkną oko, bo kiedyś może na nich "trafić taki przypadek" i też musieliby odczuć odpowiedzialność za swoje czyny...o to przykład "entelygencji polskiej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tyle słońca w całym mieście..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan S. poddaje się karze, warunkowe umorzenie dla pani S. i ta zostaje w zgromadzeniu miejskim, a Kaszpirowski ma jeden głos więcej przy głosowaniu nad absolutorium. Jakaś robota by się dla nich znalazła w podzięce. Tyle że męczynas Yacht przepisów nie doczytał i zrobił Kaszpirowskiemu kuku. Nie pierwszy raz . Żeby robić taki deal, trzeba umić Lexa se włączyć na kompie przynajmniej i wtedy sie ordynacji wyborczych nie pomyli.
Pan Roman pracy nie stacił tylko stołek vice.Więc może się wszystkim w oczy śmiać.Polskie prawo jest dla złodzieji ,także można okradać szkoły ,miasto itp.i tak gówno zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko patrzeć jak państwo S. tacy zasłużeni dla oświaty i z podobnym do kuratora, zapatrywaniem na fundusze, awansują do Lublina. Bo to jakaś reguła, że jak ktoś w Kraśniku nie bardzo nadaje się na nauczyciela, to migiem go biorą do kuratorium...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Roman pracy nie stacił tylko stołek vice.Więc może się wszystkim w oczy śmiać.Polskie prawo jest dla złodzieji ,także można okradać szkoły ,miasto itp.i tak gówno zrobią.
Co?! To już nie będzie mógł w czasie pracy opluwać na forach nowej władzy w mieście ze służbowego laptopa? A to ból...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy były Wice Burmistrz też był na wypadzie???, słyszałam, że tak i nawet narty ze sobą zabrał :-) dobre, dobre, a potem z Dyrektora został Wice Burmistrzem (i kilka innych stołków mu się dostało) ot i Prawo i Sprawiedliwość w Polsce mamy :-) Banie Burmistrzu gratulujemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZUBEK SYPIE NIEDLUGO WYDA CALA MAFIE KRASNIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NYGUS napisał:
CZUBEK SYPIE NIEDLUGO WYDA CALA MAFIE KRASNIKA
WTEDY TO I RYŻY ZE STANOWISKA POLECI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys panstwo S. zdradzili Jarka, teraz Jaro się mści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko patrzeć jak państwo S. tacy zasłużeni dla oświaty i z podobnym do kuratora, zapatrywaniem na fundusze, awansują do Lublina. Bo to jakaś reguła, że jak ktoś w Kraśniku nie bardzo nadaje się na nauczyciela, to migiem go biorą do kuratorium...
Taaaa a niedorajda poseł W . jest teraz doradcą wojewody - ot oszczędne państwo pana Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Taaaa a niedorajda poseł W . jest teraz doradcą wojewody - ot oszczędne państwo pana Tuska
Mysle ze troche sie zagalopowałes forowiczu! Ponad 7 tys. głosów zdobył ten Pan. Grał czysto, nie szukała haków i nie oszkarzał przeciwnika, nie szukał na niego sensacyjek, a napewno duzo by sie znalazło, BO JEST UCZCIWY! A UCZCIWOSC SIE OPŁACA JESZCZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... napisał:
Mysle ze troche sie zagalopowałes forowiczu! Ponad 7 tys. głosów zdobył ten Pan. Grał czysto, nie szukała haków i nie oszkarzał przeciwnika, nie szukał na niego sensacyjek, a napewno duzo by sie znalazło, BO JEST UCZCIWY! A UCZCIWOSC SIE OPŁACA JESZCZE!
Ooooo, to wielka przesada. Ale chowając animozje: tak naprawdę, to co on ma tam robić? Ciekawi mnie też, ile osób biegłych w PR siedziało i jak długo, nad wymyślaniem nazwy tego stanowiska? Może ktoś to przetłumaczyć z polskiego na nasze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem kto wymyślił ten wyjazd oraz źródło jego sfinansowania. Czy Państwo S. nie byli tylko narzędziem? Chronią pomysłodawców? Ciekawe ile w tym jest strachu przed ewentualnym sypnięciem np. innych spraw, przez pomysłodawcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem czy chociaż wynagrodzenie obniży burmistrz panu S, a może nie taki fachowiec. Nie chcę aby moje dzieci wychowywał taki pedagog jak pani S. Wstyd panie starosto, że pan też zatrudnia ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... napisał:
Mysle ze troche sie zagalopowałes forowiczu! Ponad 7 tys. głosów zdobył ten Pan. Grał czysto, nie szukała haków i nie oszkarzał przeciwnika, nie szukał na niego sensacyjek, a napewno duzo by sie znalazło, BO JEST UCZCIWY! A UCZCIWOSC SIE OPŁACA JESZCZE!
Głosy to nie wszystko - koledzy partyjni . jeśli taki gramotny to POwiedz co zrobił dla tego miasta ( oprócz krycia d... wielkiemu czu ) - NIC . zrobił tylko dla swoich kolegów a społeczeństwo Go osądziło i jednego i drugiego obaj byli niepotrzebni bo w niczym sie nie zasłużyli dla miasta i POwiatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ciekaw jestem czy chociaż wynagrodzenie obniży burmistrz panu S, a może nie taki fachowiec. Nie chcę aby moje dzieci wychowywał taki pedagog jak pani S. Wstyd panie starosto, że pan też zatrudnia ....
nie znam Pana S ale poznałem Panią S i mogę powiedzieć że wredna S.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głosy to nie wszystko - koledzy partyjni . jeśli taki gramotny to POwiedz co zrobił dla tego miasta ( oprócz krycia d... wielkiemu czu ) - NIC . zrobił tylko dla swoich kolegów a społeczeństwo Go osądziło i jednego i drugiego obaj byli niepotrzebni bo w niczym sie nie zasłużyli dla miasta i POwiatu
no nic nie zrobił, obwodnicy Kraśnik nie ma, Orlików też, a i hali sportowej też nie ma, graniczna też się nie wybudowała, w szpitalu też nic się nie działo, a i Mickiewcza, - oj niemota jesteś i tyle, jak byś zaczął dedukować to byś coś może zrozumiał, a tak dalej siedź w domciu i bądź niemotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poradzi sobie, za 2 lata nie będzie śladu po wyroku, więc w wyborach znowu wystartuje, ale pod innym szyldem - tym prawym i s...??? :-) a czy mąż tej Pani nadal pracuje w KOEN???jeśli tak to , coś jest nie tak! ale nowa władza ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...