Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dodałbym do tego -ciągłe zadłużanie miasta, -problemy z wypłatami na czas, -nepotyzm w zatrudnianiu -podnoszeniem wypłat burmistrzowi i zaufanym osobom przy braku efektywności pracy   Jednym słowem KRASNICKIE WŁADZE PIS OSZUKAŁY OBYWATELI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa ostatnie posty to skowyt oderwanych od koryta. Jak miło posłuchać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele są bardzo niezadowoleni , że ciągle nie mają wynagrodzeń na czas. Za Czubińskiego wszystko było na czas. Tamten był jednak lepszy. Tylko "przydupasom" jest lepiej, chodzą i opowiadają jaki to dobry burmistrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Alu, zapomniałaś wyciągnąć rozum ze słoika: podwyżkę podatków za wieczyste użytkowanie przegłosował sejm głosami PO i PSL przy wtórze SLD. O tym wiadomo było już kilka miesięcy temu.
To raczej ty pseudo mądralo powinieneś wyciągnąć rozum ze słoika, jeżeli oczywiście miałeś co do niego odłożyć. Sejm nie przegłosował podwyżki PODATKÓW za wieczyste użytkowanie bo takich PODATKÓW po prostu nie uchwala. Jeżeli potrafisz czytać ze zrozumieniem polecam lekturę zmian ustawy o gospodarce nieruchomościami może wówczas zatrybisz jaka była jej istota.Twój wpis nie umacnia mojej w to nadziei, gdyż życie potwierdza iż niezłomna wiara w swój geniusz i buta najczęściej cechują IDIOTÓW. Zastanawia mnie ponadto skąd takie chamstwo wobec kobiety. Czyżbyś nie lubił kobiet ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele za Czubińskiego to mieli dobrze: nagrody zawsze ci sami, narty zawsze ci sami, nadgodziny zawsze ci sami...ojjjj, dobrze się działo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele za Czubińskiego to mieli dobrze: nagrody zawsze ci sami, narty zawsze ci sami, nadgodziny zawsze ci sami...ojjjj, dobrze się działo!
A teraz to samo tylko twarze się zmieniły, a i nie narty, a pielgrzymki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Te pieniądze są potrzebne na inwestycje, oświatę i utrzymanie czystości w mieście na „przyzwoitym poziomie”. – Czy chcemy, aby miasto upadło i aby narzucono nam budżet z zewnątrz? – pytał w imieniu klubu radnych PiS Jarosław Jamróz. – Jeśli tych podatków nie podniesiemy, to może nas to spotkać – przestrzegał." Zadał bym całkiem inne pytanie. Jak było zarządzane miasto, że nam to grozi? Pan Radny, niewątpliwie wydaje świadectwo umiejętności zarządzania miastem przez Włodarzy! To dzieje się po pięciu latach rządzenia. Inaczej mówiąc, przez pięć lat było brudno, brak inwestycji, oświata na byle jakim poziomie! Nie. To świadczy o umiejętnościach zarządzania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Te pieniądze są potrzebne na inwestycje, oświatę i utrzymanie czystości w mieście na „przyzwoitym poziomie”. – Czy chcemy, aby miasto upadło i aby narzucono nam budżet z zewnątrz? – pytał w imieniu klubu radnych PiS Jarosław Jamróz. – Jeśli tych podatków nie podniesiemy, to może nas to spotkać – przestrzegał." Zadał bym całkiem inne pytanie. Jak było zarządzane miasto, że nam to grozi? Pan Radny, niewątpliwie wydaje świadectwo umiejętności zarządzania miastem przez Włodarzy! To dzieje się po pięciu latach rządzenia. Inaczej mówiąc, przez pięć lat było brudno, brak inwestycji, oświata na byle jakim poziomie! Nie. To świadczy o umiejętnościach zarządzania!
  Zgadzam się ta władza jest nieudaczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwierdzam, że jestem zadowolony z zarządzania miastem. Oponentom z PO, PSL, SLD i innych przystawek od razu mówię, że nie pracuję w zakładzie zależnym od kogokolwiek, ale mam oczy, widzę zmiany na lepsze w Kraśniku i nie mam wody zamiast mózgu. Natomiast szczerze brzydzę się karierowiczami i wszelkimi związkami zawodowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Stwierdzam, że jestem zadowolony z zarządzania miastem....." Masz prawo być zadowolonym. Ala przecież nie wszyscy muszą być masochistami. To że nie pracujesz w żadnej Spółce Miasta, nie stawia Cię w pozycji arbitra bezstronnego. Insynuacje w Twojej wypowiedzi, świadczą o preferencjach. Brak odniesienia do konkretu, utwierdza tylko o dużej powierzchniowości Twojego myślenia. Dla mnie, przynależność partyjna jest obojętna. To predyspozycje ludzi na stanowiskach stanowią o rozwoju, lub upadku miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stwierdzam, że jestem zadowolony z zarządzania miastem. Oponentom z PO, PSL, SLD i innych przystawek od razu mówię, że nie pracuję w zakładzie zależnym od kogokolwiek, ale mam oczy, widzę zmiany na lepsze w Kraśniku i nie mam wody zamiast mózgu. Natomiast szczerze brzydzę się karierowiczami i wszelkimi związkami zawodowymi.
Czyli emeryt, któremu się wydaje że pieniązki mają przyjść na czas (zależny od gospodarki). Zalezność wystepuje wszędzie, sklep-klient, dostawca-odbiorca, itp. itp. Wydaje Ci sie żeś niezależny, ale pamietaj do czasu, pamiętaj że doczasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co? Emeryt to nie człowiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co? Emeryt to nie człowiek?
A człowiek, człowiek, ale obecnie emeryt opłaci koszt podwyższonego podatku, który będzie opłacał utrzymanie pięknych parków i placów zabaw i spłaci długi miasta. Oby emerytury przychodziły na czas i w pełnej należności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie dlatego, żeby były pieniądze na utrzymanie miasta, potrzebne jest zrównanie praw dla drobnych i dużych kupców, dla kapitału polskiego i zagranicznego. Proste?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie dlatego, żeby były pieniądze na utrzymanie miasta, potrzebne jest zrównanie praw dla drobnych i dużych kupców, dla kapitału polskiego i zagranicznego. Proste?
Pieniędzy na utrzymanie miasta jest aż nadto, brakuje tylko na wyjazdy do Częstochowy, czekoladki dla emerytów, na zwolnienia z podatków dla bogatych kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie dlatego, żeby były pieniądze na utrzymanie miasta, potrzebne jest zrównanie praw dla drobnych i dużych kupców, dla kapitału polskiego i zagranicznego. Proste?
Na utrzymanie??, ja chce widziec mniejszy dług, ale nie kosztem mieszkańców i przedsiębiorców. Najprościej to podnieść podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dług byłby o wiele mniejszy, gdyby nie trzeba było zwracać prawie 9 milionów wyłudzonych bezprawnie z ministerstwa oświaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dług byłby o wiele mniejszy, gdyby nie trzeba było zwracać prawie 9 milionów wyłudzonych bezprawnie z ministerstwa oświaty.
No to teraz wymyśliłeś, dalej wierzysz w Mikołaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co? Umorzyli ten dług?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...