Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Radni pytali o zarobki. Burmistrz odpowiadał

Utworzony przez Wiktor, 27 listopada 2011 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Mam bzika na punkcie Kraśnika! Pozdrawiam magistrat. <>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to prawda, że pan Dubiel został szefem rady nadzorczej KPM z dietą 1 700 zł? Bo jeśli tak, to wcale taki stratny na spadnięciu ze stołka wicka nie jest. Okazuje się, że koleś przestaje być zastępcą burmistrza, zostaje skromnym nauczycielem w podstawówce, ale profity jak miał wysokie tak ma nadal. Ot, takie perpetum mobile naszej nowej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to było bardziej niż pewne, że w ramach rekompensaty za utracony prestiżowy stołek dostanie mase intratnych propozycji, które pozwolą mu zarobic, a sie nie narobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IV RP w naszym pięknym miasteczku w rozkwicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czy to prawda, że pan Dubiel został szefem rady nadzorczej KPM z dietą 1 700 zł? Bo jeśli tak, to wcale taki stratny na spadnięciu ze stołka wicka nie jest. Okazuje się, że koleś przestaje być zastępcą burmistrza, zostaje skromnym nauczycielem w podstawówce, ale profity jak miał wysokie tak ma nadal. Ot, takie perpetum mobile naszej nowej władzy.
Tak to prawda. No cóż teraz będzie uprawiał "cyfryzację" miejskich zasobów mieszkaniowych Tak już na serio, to Włodarczyk był bardzo mocno zbulwersowany wysokością wynagrodzeń członków rad nadzorczych miejskich spółek. W szczególności dla tego, że uległy one znacznym podwyżką tuż przed odejściem poprzednika. Grzmiał już 14 grudnia 2010 r, że to jest rozrzutność, niegospodarność i kolesiostwo. Wydawało się, że przy zmianach rad powróci do poprzednich wynagrodzeń tj. 1200 zł ale jakoś widać że kiedy obsadza się swoich to te ponad 1700 zł nie jest już za dużo nawet w takim KPM-ie gdzie spółka już robi bokami po 6 miesiącach rządów Węcławskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu . Jesli pan Stawiarski przegral wybory na posla to znaczy ze mieszkancy mu nie ufaja . To jakim prawem pan go powoluje na V-ce burmistrza. Prosze o odpowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam wszystkich.Cena do uzgodnienia(negocjacje mogę zacząć od 1700 zł).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam doświadczenie pyzjmuje tę ofertę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te dochody po zsumowaniu i tak są niższe od pensji vice.Biedny Jacek,taka krzywda.Starał się jak mógł.Sprzedał się tak, że nawet lustro w twarz mu pluje,a tu kop w d.... .Rażąca niewdzięczność władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzcie sobie Szanowni Krasniczanie transmije z sesji, posłuchajcie ta obłudę! Dowiadujemy sie jaką to cięką pracę wykonywał przez rok Pan dnosiciel Pan J.D. Śmieszne,to jest co mówiWłodarz bo jak ja przypomnę sobie ten cały rok to aby amietam jak donosił na innych, pownnien chodzić kanałami ze wstydu, a tu dostał 1 misięczną nagrodę za swoja ciężką prace. Uśmiać się można, nic nie robił cały rok! Aż zal tego Krasnika, że taka mamy władze! Panie Burmistrzu nie wstyd Panu takmowić!!!! Aha Pan Dzugaj powinien przeczytać hba pojscna kurs doreowychowania, bo mowienie ze rece opdają to chyba niestosowne jak na burmistrza! Możesz chłopie tak mówic zonie w domu! A jeszcze jedno, ładnie Pan maluje:) tyo chyba wypadałoby słuchac uważnie i sie jakoś zachowywac przynjamniej jak Pana trochę ludzi ogląda! link: http://www.ktv.com.pl/program_mlodziezowe/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała telewizji za te relacje, ale mogliby je dzielić na krótsze odcinki.Dzisiaj i to przy drugim podejściu udało mi sie wyjątkowo obsłuchać półtorej godziny,i chyba dopiero w połowie całego materiału byłam. I nie wiem czy mi wystarczy kiedykolwiek tyle czasu, żeby przejsc przez jej dalszą częsć. Czy nie skonczy sie tak, jak w przypadku poprzedniej - cztery podejscia i w koncu dałam sobie spokój. A podzielic to na mniejsze odcinki tematycznie, było by to jednak łatwiejsze do odsłuchania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Chwała telewizji za te relacje, ale mogliby je dzielić na krótsze odcinki.Dzisiaj i to przy drugim podejściu udało mi sie wyjątkowo obsłuchać półtorej godziny,i chyba dopiero w połowie całego materiału byłam. I nie wiem czy mi wystarczy kiedykolwiek tyle czasu, żeby przejsc przez jej dalszą częsć. Czy nie skonczy sie tak, jak w przypadku poprzedniej - cztery podejscia i w koncu dałam sobie spokój. A podzielic to na mniejsze odcinki tematycznie, było by to jednak łatwiejsze do odsłuchania.
A to nas h.... obchodzi, co robilas i czy odsluchalas czy tez nie i z iloma podejsciami najlepiej ci wychodzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
A to nas h.... obchodzi, co robilas i czy odsluchalas czy tez nie i z iloma podejsciami najlepiej ci wychodzi!!!
To sie było podpisac Machulski Opoka sp.j., albo KTV, bo moze patrzą przez pryzmat innego ch**a niż twojego i ich byc może obchodzi, i potrafią wyjsć naprzeciw telewidzom, którzy tak jak ja nie mają czasu spędzic kilku godzin na raz przed monitorem.
Ostatnio edytowany 10 grudnia 2011 r. o 20:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To sie było podpisac Machulski Opoka sp.j., albo KTV, bo moze patrzą przez pryzmat innego ch**a niż twojego i ich byc może obchodzi, i potrafią wyjsć naprzeciw telewidzom, którzy tak jak ja nie mają czasu spędzic kilku godzin na raz przed monitorem.
Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy z odtwarzaniem plików (i nie tylko) ty zrytry łbie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Czy ty poqurwieńcu czytasz i rozumiesz, co ludzie do ciebie piszą ???? Podtrzymuję to, co napisał jeden z przedmówców - h..j nas to obchodzi, co myślisz, i jakie masz problemy z odtwarzaniem plików (i nie tylko) ty zrytry łbie !
A to niech was obchodzi, jesli go w ogóle macie, bo to chyba jeden wspólny ma byc. Co to ja do ciebie pisałam czy do tych innych od wspólnego ch**a. Jeśli juz to szybciej do tych czterech kropek między falbankami i samej władzy telewizyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!! Grecja Pensja minimum - 3,9 tys. zł Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku) Becikowe - 4,4 tys. zł Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy Włochy Pensja minimum - 2,7 tys. zł Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę) Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko) Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków. Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy Polska Pensja minimum - 1,4 tys. zł Minimalna emerytura - 730 zł Renta minimalna - 730 zł Becikowe - 1 tys. zł Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich) Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wielka polityka realizowania na siłę snów o wielkiej potędze. Ale gdybyśmy sami nie wchodzili do Unii, teraz nie tkwilibysmy w tym gównie. A za kryzys zawsze płacą najbiedniejsi, tacy co się nie przyczynili do niego. To takie normalne. A czy taki PiS mając decydujący głos postępował by inaczej, szczerze w to wątpię. W przypadku, gdy mamy do czynienia z machiną, która pociąga za sobą kolejne elementy, to tak jednośc pozostałym zawsze odbija sie czkawką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
To jest wielka polityka realizowania na siłę snów o wielkiej potędze. Ale gdybyśmy sami nie wchodzili do Unii, teraz nie tkwilibysmy w tym gównie. A za kryzys zawsze płacą najbiedniejsi, tacy co się nie przyczynili do niego. To takie normalne. A czy taki PiS mając decydujący głos postępował by inaczej, szczerze w to wątpię. W przypadku, gdy mamy do czynienia z machiną, która pociąga za sobą kolejne elementy, to tak jednośc pozostałym zawsze odbija sie czkawką.
Zryta babo! Oprócz PISu jeszcze liczą się głosy SLD i RPalikmniota. Więc nie chrzań, tylko czytaj ze zrozumieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zryta babo! Oprócz PISu jeszcze liczą się głosy SLD i RPalikmniota. Więc nie chrzań, tylko czytaj ze zrozumieniem!
Ja nie ograniczam się tylko do czytania ze zrozumieniem, ale także myślę i wyciągam wnioski.I to chyba ty masz te problemy ze zrozumieniem o czym ja piszę. Nie trudno krzyczec będąc w opozycji, nie ponosząc żadnej odpowiedzialnosci za prowadzoną politykę. Jakos swego czasu bracia Kaczynscy nic nie mięli przeciwko integracji z Europą.Nawet nie kto inny tylko prezydent Kaczynski podpisał traktat lizbonski. Ale fajnie jest być w unii, ciągnąć od niej kasę i nic w zamian od siebie nie dawac. Jestesmy za słabym krajem, żeby sie stawiać i dyktowac swoje warunki , wygodne dla nas. To jest tak jak i przynaleznosć do NATO, którego misje kosztują nas tez niemało pieniędzy i zycia ludzkiego. Moze mi się to wszystko nie podobac, moge być temu przeciwna, ale taka jest ta polityka, którą samo PIS tez tworzy, zaleznie od zajmowanej pozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...