Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jednak cos sie dzieje , brawo dla burmistrza Włodarczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co te brawa? Przeciez te co zostały oddane do uzytku nie sa zadną zasługą burmistrza Włodarczyka. Poprzednik nawet dofinansowanie mu na nie załatwił. A te projekty kolejnych to powstały z porozumieniu z radnymi, czy tez sam sobie je pan burmistrz wymyślił i wprowadza w czyn, całkiem jak z projektem ulicy Kwiatkowickiej? Tej Tsubaki-FŁT jakos nie mogę sobie wyobrazic i czy ona na pewno będzie przydatna rowerzystom, czy tylko ludziom zatrudnionym w tych zakładach. A co do kolejnej, prowadzącej od Przechodniej do Lubelskiej być moze projekt powstał juz wczesniej, bo robienie tego odcinka miał w planach Czubinski. Tylko cos nie wypaliło. Ale to i dobrze. Przeciez robienie ścieżki rowerowej na tym odcinku będzie sie wiązało ze zerwaniem całkiem nowej kostki i to dosć szerokiego chodnika. To juz nie lepiej zrobic z tego co jest ciąg pieszo-rowerowy. Ruch pieszych jest tam nieduzy, bo i tak ze wzgledu na sklepy przewazająca wiekszosć korzysta z drugiej strony ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za to, że potraficie budować prawie dwa razy taniej niż ekipa Czubińskiego. Pijar i propaganda sukcesu sporo nas kosztowała, oj kosztowała. Ciekawe co na to firma ,której obecnie opłaci się wykonywać robotę za dużo mniejszą kaskę, gdzie ceny materiałów i robocizny poszły w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owca napisał:
Brawo za to, że potraficie budować prawie dwa razy taniej niż ekipa Czubińskiego. Pijar i propaganda sukcesu sporo nas kosztowała, oj kosztowała. Ciekawe co na to firma ,której obecnie opłaci się wykonywać robotę za dużo mniejszą kaskę, gdzie ceny materiałów i robocizny poszły w górę.
A to co takiego wybudowali dwa razy taniej, jak prawdę mówiąc jeszcze nic nie zbudowali? A sama firma moze w ramach promocji siebie i nowego inwestora liczy sobie taniej.
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2011 r. o 18:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przypadkiem budowa nowych ścieżek rowerowych na ul. Granicznej i nad zalewem nie została zaplanowana już w tamtym roku przez burmistrza Piotra Czubińskiego? I czy to nie za jego kadencji pozyskano środki pozabudżetowe na ten cel? Jeśli tak, to powinno się o tym wspomnieć, chwaląc się nowymi inwestycjami. W każdym razie tak postępują ludzie dobrze wychowani - nie przypisują sobie cudzych zasług. Więc jak było w tym przypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że za Czubińskiego. A ci wstydu i honoru żadnego nie mają przypisując sobie jego zasługi. podobnie jak z zalewem . Wcześniej to dla Włodarczyka było bajoro, a teraz jest zalew. Pluli na tą inwestycję i sprzeciwiali się jej, podobnie jak hali, ścieżkom a teraz się pod tym podpisują i chwalą jacy to oni sprawni. Oj myślicie, że ludzie są głupi i nic nie wiedzą. Wstydź się panie Włodarczyk, wstydź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O już sie odezwały POkemony , nic nie potrafią docenić dobrego aby tylko pluć . Wasz Piotrek rządził 15 lat a Mirek dopiero kilka miesięcy , poczekajcie jeszcze troche a zobaczycie jak to wszystko ruszy do przodu . Już powoli się zaczyna , jakieś częsci do samolotów , ścieżki , boiska , parking podziemny i Tesco mabyć całodobowe , a to dopiero początek .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mono napisał:
O już sie odezwały POkemony , nic nie potrafią docenić dobrego aby tylko pluć . Wasz Piotrek rządził 15 lat a Mirek dopiero kilka miesięcy , poczekajcie jeszcze troche a zobaczycie jak to wszystko ruszy do przodu . Już powoli się zaczyna , jakieś częsci do samolotów , ścieżki , boiska , parking podziemny i Tesco mabyć całodobowe , a to dopiero początek .
Czy wszystkie dzieci urodzone po 14 grudnia 2011 roku to też zasługa Włodarczyka????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mono napisał:
O już sie odezwały POkemony , nic nie potrafią docenić dobrego aby tylko pluć . Wasz Piotrek rządził 15 lat a Mirek dopiero kilka miesięcy , poczekajcie jeszcze troche a zobaczycie jak to wszystko ruszy do przodu . Już powoli się zaczyna , jakieś częsci do samolotów , ścieżki , boiska , parking podziemny i Tesco mabyć całodobowe , a to dopiero początek .
Jak na razie, to na początek mamy samo gadanie. A z tą produkcją częsci do samolotów oby sie nie skonczyło na samym sprzedaniu terenu z halą za bezcen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jak na razie, to na początek mamy samo gadanie. A z tą produkcją częsci do samolotów oby sie nie skonczyło na samym sprzedaniu terenu z halą za bezcen.
Nie bój żaby, Czubińskiego już nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj jak skamlają Mohery-PISuery, chwalić się umieją ale tylko nie swoim, bo jak na razie swoje pomysły to ma p. Poseł S. - a dzielny Miron i Agent Jacek posłusznie wykonują rozkazy swojego Panicza - normalnie jak we środniowieczu :-) A za chwilę wybory i to dopiero będzie jazda - tzn. przypadkowe wycinki z gazet się pojawią, a jedyny sprawiedliwy będzie zwalczał całe zło - tylko ten sprawiedliwy to taki czysty do końca nie jest :-) Pozdrowienia z Poznania - foty są przednie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hary napisał:
oj jak skamlają Mohery-PISuery, chwalić się umieją ale tylko nie swoim, bo jak na razie swoje pomysły to ma p. Poseł S. - a dzielny Miron i Agent Jacek posłusznie wykonują rozkazy swojego Panicza - normalnie jak we środniowieczu :-) A za chwilę wybory i to dopiero będzie jazda - tzn. przypadkowe wycinki z gazet się pojawią, a jedyny sprawiedliwy będzie zwalczał całe zło - tylko ten sprawiedliwy to taki czysty do końca nie jest :-) Pozdrowienia z Poznania - foty są przednie :-)
Kolego nim coś zasugerujesz to się zastanów. Bardzo łatwo namierzyć kompa z którego piszesz. Potrzebne Ci kłopoty? Czytam ten artykół i nigdzie w nim nie napisane jest, że te ścieżki to zasługa Włodarczyka, PIS czyStawiarskiego. Ot tylko zwykła informacja UM, że budowane są i będą ścieżki rowerowe. Niektórym to widać PO mózg wyprało już równo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
Nie bój żaby, Czubińskiego już nie ma.
W przeciwienstwie do Ciebie nie ogarnęła mnie obsesja na punkcie Czubinskiego, a jedynie nie podoba mi sie fałszywa propaganda zapoczątkowana jeszcze w okresie kampanii wyborczej, która miała jedynie na celu oszukanie mieszkanców, żeby tylko dojsć do władzy. I to mnie bardziej razi we władarzu niz dupy po jakich jeżdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
W przeciwienstwie do Ciebie nie ogarnęła mnie obsesja na punkcie Czubinskiego, a jedynie nie podoba mi sie fałszywa propaganda zapoczątkowana jeszcze w okresie kampanii wyborczej, która miała jedynie na celu oszukanie mieszkanców, żeby tylko dojsć do władzy. I to mnie bardziej razi we władarzu niz dupy po jakich jeżdzi.
Marysieńko Ty też czasem przemyśl to co piszesz. Oskarżasz bezpodstawnie. Widziałaś Włodarczyka z jakimiś "dupami" w niedwuznacznych sytuacjach??? Bo jego poprzednik z tymi wyskokami się prawie nie krył. No i te "dupy" neźle go załatwiły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Kolego nim coś zasugerujesz to się zastanów. Bardzo łatwo namierzyć kompa z którego piszesz. Potrzebne Ci kłopoty? Czytam ten artykół i nigdzie w nim nie napisane jest, że te ścieżki to zasługa Włodarczyka, PIS czyStawiarskiego. Ot tylko zwykła informacja UM, że budowane są i będą ścieżki rowerowe. Niektórym to widać PO mózg wyprało już równo.
kłopoty?to jakieś groźby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Marysieńko Ty też czasem przemyśl to co piszesz. Oskarżasz bezpodstawnie. Widziałaś Włodarczyka z jakimiś "dupami" w niedwuznacznych sytuacjach??? Bo jego poprzednik z tymi wyskokami się prawie nie krył. No i te "dupy" neźle go załatwiły.
Może niejasno się wyraziłam, ale chodziło mi o te dupy poprzednika. W koncu aluzja skierowana do mnie jego dotyczyła. Przszkadza mi, że jako mieszkanka miasta jestem oszukiwana przez swojego włodarza, w tym przypadku Włodarczyka, ale nie przeszkadza mi z kim sypiał jego poprzednik, gdyz uwazam to za jego prywatną sprawę. Tym bardziej, ze głupotą jest tylko poprzez ciązę stwierdzac zaliczanie panienek, a niewinność przy braku ciąży, gdy tym czasem z takiego może byc jeszcze gorszy kobieciarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś już słusznie napisał, ani w wiadomościach o planowanej fabryce ani o ścieżkach nie padają przechwałki ze strony urzędu miasta. Zero przecinania wstąg (na razie), zero bilboardów albo hasełek w stylu "Wybudowaliśmy tamto-siamto", "Praca dla ludzi" itp. jak to miał w zwyczaju Cz. Inna sprawa, że jeszcze maja trochę czasu do wyborów. Powala za to ignorancja pisowskiego elektoratu. Zaślepieni nienawiścią do poprzednika i fanatyzmem partyjnym nie potrafią uczciwie przyznać, że na razie Włodar nic wielkiego nie zrobił. Ot, przyklepał parę projektów poprzedniej ekipy i dopiero snuje plany na kolejne inwestycje. Tylko, że dobrymi chęciami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Kolego nim coś zasugerujesz to się zastanów. Bardzo łatwo namierzyć kompa z którego piszesz. Potrzebne Ci kłopoty? Czytam ten artykół i nigdzie w nim nie napisane jest, że te ścieżki to zasługa Włodarczyka, PIS czyStawiarskiego. Ot tylko zwykła informacja UM, że budowane są i będą ścieżki rowerowe. Niektórym to widać PO mózg wyprało już równo.
hymmm... kurcze jak wcześniej padały bezpodstawne oskarżenia, pomówienia i wręcz ordynarne wypowiedzi PiSowskiej grandy w stosunku do przeciwników politycznych burmistrza Włodarczyka czy innych ludzi związanych z poprzednim włodarzem miasta, to wszystko było O.K. nie było straszenia namierzaniem kompa, kłopotami itp. Jak widać duże doświadczenia eks-sędziego Ireneusza J. obecnego do(radcy)Mirosława W. przynosi bardzo dobre przygotowanie sztabu PiS w zastraszaniu, insynuowaniu i wymuszania pewnych zachowań. Gratuluje panowie! Niby nic, a zawsze coś Co do artykułu, to widać stronniczość DW w sposobie podawania informacji o Kraśniku. Całkiem możliwe, że jest to zachowanie na zlecenie pewnych sił politycznych miłościwie nam panujących w Kraśniku. Może przydałoby się przyjrzeć czy nasz UM jakieś ogłoszenia nie publikował w tej gazecie w ostatnim czasie...? Może to wiązany interes? No cóż, tak czy siak całe przygotowanie projektu ścieżek, infrastruktury i pomostów na zalewie wraz z pozyskaniem środków na wykonanie tej inwestycji to zasługa Czubińskiego czy to się komuś podoba czy nie. Jeżeli w takim razie pan Włodarczyk ze swoją świtą jest taki dobry, to niech przedstawi informacje opinii publicznej na temat swoich projektów inwestycyjnych w mieście, stopnia ich przygotowania oraz projektów jakie zostały przez niego złożone do instytucji zarządzając środkami unijnymi. To już jest 8 miesięcy jego rządów czas na jakieś konkrety! Działalność na terenie miasta potencjalnego inwestora z branży lotniczej jest fajną perspektywą ale umówmy się, że to on sam sobie znalazł taką lokalizacje a nie został tu w jakiś sposób ściągnięty czy zachęcony przez władze miasta. Czy ktoś widział lub słyszał o jakiekolwiek w ostatnich miesiącach działalności promocyjnej naszego miasta? Ja osobiście nie! Chyba, że mówimy o artykułach w DW na tematy: afera, zatrzymany, zarzuty, podejrzany, złożono doniesienie, etc, etc... chociaż to raczej inwestorów nie przyciągnie na te tereny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąsiedzi co się z wami dzieje?? Okładacie się błotem z powodu byle artykułu. Dla mnie osobiście jest zupełnie wszystko jedno czy będę jeździł po ścieżkach burmistrza CZ czy W. Co za różnica? Ważne żeby było po czym jeździć - czyż nie? Jak dla mnie to te ścieżki mogą budować osobiście na zmianę posłowie S i W i co więcej mogą się zamieniać miejscami bo mi to lata kto buduje jeżeli tylko buduje. Jak narazie ważne że nowy burmistrz nie wstrzymał inwestycji chociaż niektóre mógł. A co do samej treści artykułu to proponował bym raczej zamiast szczuć na siebie ludzi to dorzucić kamyczek do tych ścieżek i zaproponować gdzie chcielibyście aby wam ten "nowy" burmistrz ścieżkę wybudował. Trzeba kuć żelazo póki gorące a napewno ktoś z UM komentarze czyta więc kto wie może kiedyś was włodarz pozytywnie zaskoczy. Chętnie pojechał bym ścieżką od "zalewu" w stronę Starego Kraśnika tylko poprowadzoną nie przy szosie choć to najprostsze ale właśnie np wzdłuż rzeki? z wyjazdem gdzieś w okolicach mostu na lubelskiej. No to było by coś. Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych rowerowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk ledwie kilka miesięcy burmistrzuje, a tu taki jazgot, jakby ze 20 lat na stolcu siedział. Opanujcie się Marysieńki i inne typki. Oczekujecie w pół roku tego czego nie robiono przez kilkanaście ostatnich lat. Wam aż czacha dymi z głupoty. A tymczasem miasto i burmistrz niech robią swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...