Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Normalny napisał:
ruch petentów s urzędzie się zmniejszy...
Ruch petentów W urzędzie... tak miało być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszeliście o zakazie odczytywania prywatnej poczty na urzędowych kompach??haha:) Wiadomo, nie można wysiadywać na fejsie godzinami, ale to w/w to chyba raczej przegięcie,hę? Albo zakaz "włożenia" pendrive'a do urzędowego kompa..załamka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie mieszkańcom fabrycznego byc może sie ułatwi.Na pewno zaś trzeba będzie zatrudnić nowych urzedników.Jesli ma słuzyć tylko składaniu wniosków z pomocą urzędnika to bez sensu gdyż mało który pracownik dokładnie zna zakres pracy wydziałów UM.A jesli to punkt informacyjny że soprawe pan-i załatwi w pokoju nr... na ul Lubelskiej to jeszcze bardziej bez sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Zarzut kolesiostwa i machlojek na "poparcie" swoich racji, bez dowodów, bez faktów... Ale cóż, jak to już napisał ktoś wyżej... Miłość własna zaślepia Ci ślepia i nie jesteś w stanie przyjąć nawet dobrych argumentów, jeśli odbiegają od twojego toku myślenia. Za to właśnie zostałaś wyrzucona z LKR... Co do zatrudniania: a pomyślałaś, że może te zatrudnione osoby to stażyści, osoby na okresie próbnym lub nawet na umowie okresowej, która nie będzie przedłużana? I jeszcze odnośnie przeniesienia osoby: W jaki sposób może Ci zabraknąć tej osoby, skoro NADAL będzie ona pracować w urzędzie, tylko w innym miejscu... i będzie obsługiwać TYCH SAMYCH petentów, tylko w innym miejscu? Przecież te osoby, które by jechały do Starego Kraśnika, teraz będą obsługiwane w Fabrycznym, więc ruch petentów s urzędzie się zmniejszy... Idąc Twoim tokiem myślenia, jeśli przesadzi się takiego urzędnika w inne miejsce, to urząd przestanie normalnie funkcjonować? Wyjaśnij z jakiego powodu, biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej...
Sorry, ale: 1. stażyści, to nie są pracownicy urzędu miasta; 2. pracownicy zatrudnieni na okres próbny (to też umowa okresowa)lub na zastępstwo, to są normalni pracownicy a nie jacyś z kosmosu. Zwiększają zatrudnienie i koszt z nim związane. Różnica może jedynie polegać na tym że łatwiej ich jest przyjąć bez konkursu 3. przesunięcie kogokolwiek na inne stanowisko lub powierzenie mu innych obowiązków powoduje,iż jego dotychczasowe obowiązki albo muszą być powierzone komuś innemu albo nie ma kto ich wykonywać. 4. jeżeli zmniejsza się obsada danego referatu czy wydziału UM z automatu pewne sprawy będą trudniejsze do załatwienia, a czas oczekiwania na ich załatwienia dłuższy. reasumując - ludzie to nie automaty i nie zwiększy się ich wydajności przekręcając gałkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
white napisał:
Sorry, ale: 1. stażyści, to nie są pracownicy urzędu miasta; 2. pracownicy zatrudnieni na okres próbny (to też umowa okresowa)lub na zastępstwo, to są normalni pracownicy a nie jacyś z kosmosu. Zwiększają zatrudnienie i koszt z nim związane. Różnica może jedynie polegać na tym że łatwiej ich jest przyjąć bez konkursu 3. przesunięcie kogokolwiek na inne stanowisko lub powierzenie mu innych obowiązków powoduje,iż jego dotychczasowe obowiązki albo muszą być powierzone komuś innemu albo nie ma kto ich wykonywać. 4. jeżeli zmniejsza się obsada danego referatu czy wydziału UM z automatu pewne sprawy będą trudniejsze do załatwienia, a czas oczekiwania na ich załatwienia dłuższy. reasumując - ludzie to nie automaty i nie zwiększy się ich wydajności przekręcając gałkę...
Trzeba by tobie przykrecic "gałkę" bo zamiast rzetelnie obsugiwać klientów to w godzinach pracy siedzisz w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Zarzut kolesiostwa i machlojek na "poparcie" swoich racji, bez dowodów, bez faktów... Ale cóż, jak to już napisał ktoś wyżej... Miłość własna zaślepia Ci ślepia i nie jesteś w stanie przyjąć nawet dobrych argumentów, jeśli odbiegają od twojego toku myślenia. Za to właśnie zostałaś wyrzucona z LKR... Co do zatrudniania: a pomyślałaś, że może te zatrudnione osoby to stażyści, osoby na okresie próbnym lub nawet na umowie okresowej, która nie będzie przedłużana? I jeszcze odnośnie przeniesienia osoby: W jaki sposób może Ci zabraknąć tej osoby, skoro NADAL będzie ona pracować w urzędzie, tylko w innym miejscu... i będzie obsługiwać TYCH SAMYCH petentów, tylko w innym miejscu? Przecież te osoby, które by jechały do Starego Kraśnika, teraz będą obsługiwane w Fabrycznym, więc ruch petentów s urzędzie się zmniejszy... Idąc Twoim tokiem myślenia, jeśli przesadzi się takiego urzędnika w inne miejsce, to urząd przestanie normalnie funkcjonować? Wyjaśnij z jakiego powodu, biorąc pod uwagę to co napisałem powyżej...
Alez jak najbardziej piszę w oparciu o dowody i fakty, a jesli takich mi brakuje, to Ty tez nie jestes w stanie przedstawić swoich, że w danym przypadku mijam sie z prawdą. I to staje sie powodem Twojego i innych bólu. I cos Ci sie pomyliło. Forum nie jest od przyjmowaniu stwierdzen innych jako pewnik, a Władze forum nie sa od rozstrzygania po której stronie prawda lezy. Poza tym, moje zdanie nie było tez odosobnione, zeby Twoje sugestie okazały sie chociaz w małej czesci prawdziwe. A wyleciałam, bo jak władze forum sa na usługach władzy, to musiały zadbać, zeby ta władza rosła w siłę dzięki głoszonej propagandzie i miała jak najmniej przeciwników, porzez co łatwiej im wcisnąć kazdą głupote innym. I o jakich zatrudnionych piszesz, bo na pewno nie o tych, których wymieniłam. A jesli chodzi o innych, to żadna sztuka poprzyjmowac swoich po znajomości, na staz, na czas okreslony, zeby przez ten czas przyuczyli sie do pracy, a potem dać stały etat jako pracownikowi z najlepszymi kwalifikacjami. Ale przeciez nowych maja juz nie przyjmować, a jedynie praca urzedu ma sie opierac na przesunięciach tych co sa juz zatrudnieni wewnatrz urzędu. A pracownik może będzie nadal w urzędzie, ale oprócz tych samych petentów będzie obsługiwał jeszcze innych, ze stanowiska na które sie przesiądzie. I to moze odbyc sie z niekorzyscią dla petenta, gdyz moze wydłuzyć sie mu czas załatwiania sprawy, a być może odsyłanie od stanowiska do stanowiska. A na Fabrycznym nie będa załatwiane wszystkie sprawy, jak tez nie wiadomo jak sie rozłoży ruch petentów na dzielnice w danym dniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z tej sytuacji jest wyjście i to bez zwiększania zatrudnienia. Pan burmistrz Włodarczyk za swojej kadencji zwiekszył obsadę na niektórych stanowiskach. A jezeli wvczesniej bez dodatkowych obsad dawały rade, to nic sie nie stanie, jak takiego jednego dobitego pracownika na któres ze stanowisk oddeleguje sie na Fabryczny. Chyba , ze rzeczywiście chodzi tylko o to, żeby miec okazje pozatrudniac nowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jednak jesteś bardzo chora!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie do tego stopnia co władze i ludzie z nimi współpracujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaje Marysieńce racje, czasami sama sobie zaprzecza ale tak naprawdę to często mówi pradę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość sobotni napisał:
Właśnie rozmawiałem z panią Sekretarz, nie będzie nowych etatów. Dyżury w punkcie informacji/obsługi CKiP będą pełnić obecni pracownicy BOI z UM. To chyba powinno wystarczyć, by zakończyć te dywagacje na temat "zatrudniania swoich". Niektórzy nawet w dobrym pomyśle będą się dopatrywać problemów i szukać dziury w całym...
Czyzby to w związku z otwarciem nowego punktu na Fabrycznym rozrosły sie nam stanowiska urzędnicze w magistracie? A miano przeciez już nie przyjmowac nowych pracowników, tylko wszystko miało sie opierac na ludziach juz zatrudnionych i odbywac na zasadzie ich przesunięc wewnątrz urzędu. A tu jednak okazuje sie, ze mielismy rację, ze jest to tylko okazja do pozatrudniania kolejnych osób z pominięciem przeprowadzenia tak obiecywanych mieszkancom konkursów. Pan burmstrz nie tylko nowa sekretarkę sobie fundnął, ale także dwie panie do referatu budzetowo księgowego. I cóz to za tajemniczy osobnik o danych osobowych Administrator Administrator pracuje w referacie gospodarki komunalnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Czyzby to w związku z otwarciem nowego punktu na Fabrycznym rozrosły sie nam stanowiska urzędnicze w magistracie?
Na fabrycznym pełnią dyżury etatowi pracownicy UM. Liczba pracowników magistratu zmniejszyła się o dwie osoby w porównaniu z listopadem 2010. Od grudnia zeszłego roku 2 osoby przebywają na zwolnieniu lekarskim ,2 przeszły na macierzyński.. Pan burmistrz od wygranych wyborów zwolnił 8 osób,6 przeniósł,4 odeszły na własną prośbę. Wśród zwolnionych są specjaliści od funduszy unijnych oraz takie które mają zarzuty prokuratorskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na fabrycznym pełnią dyżury etatowi pracownicy UM. Liczba pracowników magistratu zmniejszyła się o dwie osoby w porównaniu z listopadem 2010. Od grudnia zeszłego roku 2 osoby przebywają na zwolnieniu lekarskim ,2 przeszły na macierzyński.. Pan burmistrz od wygranych wyborów zwolnił 8 osób,6 przeniósł,4 odeszły na własną prośbę. Wśród zwolnionych są specjaliści od funduszy unijnych oraz takie które mają zarzuty prokuratorskie.
W to nie wątpię, ze na fabrycznym pełnią dyzury etatowi pracownicy UM.Ale cały czas twierdziliśmy, ze będzie to powód do zatrudnienia kolejnych, z wiadomych przyczym poza konkursami w samym magistracie. Na stronach UM panuje taki burdel, że w zadnym wypadku nie pokrywa sie to z ilościami jakie Ty podajesz. Ale to chyba po to, żeby nie mozna było dojsc ładu ile tak naprawdę nowych zostało zatrudnionych albo przyucza sie do zatrudnienia.I wg danych ze strony miasta wychodzi, ze z róznych przyczyn począwszy od zwolnienia sekretarz miasta , a skonczywszy na Rózyckim, który awansował na dyrektorski stołek CKiP w samym magistracie zaprzestało pracować 14 osób.Na ich miejsce przyjęto 15 osób, które jak nie w jednym to w innym miejscu sa wyszczególnione. Do tego dochodzi kierowca poprzedniego burmistrza , z którego zrobiono urzędnika. Teraz mamy dziewczynę, która została zartudniona w grudniu i nigdzie nie jest i nie była wykazywana oraz audytora wewnętrznego, o którym w przejrzystym urzędzie mozna przeczytac, ze została zatrudniona, w marcu podpisywała zarządzenie burmistrza, ale dalszy słuch o niej zaginął. Co sie z nią tak naprawde dzieje, ze pan burmistrz tak ją skrywa przed światem? I tym sposobem mamy w urzędzie wiecej osób niz sie z nim pożegnało. I jak to mozliwe, ze Tobie wychodzi az o dwie osoby mniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie że do tego biura są odsyłani pracownicy „za karę’
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
I jak to mozliwe, ze Tobie wychodzi az o dwie osoby mniej?
Bo ja nie jestem chorym detektywem jak ty .Najpierw pomawiasz ,obrażasz ,krzywdzisz innych a później jak się okazuje ,że kłamiesz to odwracasz kota ogonem. 81 825 15 72. Zadzwoń na pewno ktoś udzieli Ci informacji jak to jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Bo ja nie jestem chorym detektywem jak ty .Najpierw pomawiasz ,obrażasz ,krzywdzisz innych a później jak się okazuje ,że kłamiesz to odwracasz kota ogonem. 81 825 15 72. Zadzwoń na pewno ktoś udzieli Ci informacji jak to jest możliwe.
Żeby wyciągnąc prosto idące wnioski w oparciu o to co jest nie trzeba być zadnym dedektywem. I dlatego nie muszę niczego odwracać kota ogonem i nie ma w tym żadnego pomawiania, obrażania czy krzywdzenia kogokolwiek, bo to sa informacje, które kazdy może sprawdzić na stronie miasta. A ciebie własnie dlatego bodą, gdyz pokazują twoje kłamstwa jak tez kretaczenia władzy w polityce zatrudnienia. I dzwonić , aby usłyszeć stek kłamstw identycznych jak twoje nie mam potrzeby. Wiem co widzę na stronach UM i poza stawianiem mi samych pustych zarzutów nie masz nic, co by mogło je potwierdzić. A wyszczególnione fakty sa po mojej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A wyszczególnione fakty sa po mojej stronie.
Kłamiesz.Manipulujesz niepełnymi informacjami z internetu i wierzysz w to, jak w ojca Michnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Kłamiesz.Manipulujesz niepełnymi informacjami z internetu i wierzysz w to, jak w ojca Michnika.
Akurat w ojca Michnika nie wierzę, ale wierzę w to co widze i czytam. A na podstawie niepełnych informacji mozna wyciagnać odpowiednie wnioski. A za manipulowanie wykorzystując , ze te informacje sa niepełne sam sie bawisz.W przeciwnym wypadku usłyszałabym konkrety dotyczące tych moich kłamstw, a niestety twoich konkretów nie ma, gdyz pokrywają sie z moją prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu ma służyć skrócenie czasu pracy UM od 7.30 do 15.30? Czyżby to były ułatwienia dla tych którzy pracują do 15? „Świetny pomysł”. Ciekawe który na to wpadł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacuś napisał:
A czemu ma służyć skrócenie czasu pracy UM od 7.30 do 15.30? Czyżby to były ułatwienia dla tych którzy pracują do 15? „Świetny pomysł”. Ciekawe który na to wpadł?
Nie skrócenie czasu pracy,tylko zmiana godzin urzedowania.Było 8-16 ,od 1 sierpnia będzie 7:30-15:30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...