Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja tam muszę spłacać kredyty z odsetkami i jeszcze co miesiąc płacić prawie 1000 na ZUS i jakoś nikt nade mną się nie rozczula. Mam mniej klientów przez Tuskai co, to mój problem. A może nie, może by zbierać podpisy, żeby mnie coś darować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybudujcie sobie jeszcze jeden kościół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie przysłowie: "Kto pod kim dołki kopie sam w nie wpada", oraz "Kto sieje wiatr ten zbiera burze". Oto owoc nienawiści rządzących władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam teraz poza Kraśnikiem, ale ostatnie szopki dotarły daleko. Kabaret pozorowanych działań, a długi jak widać czekają na obywatelską ściepkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie odpowiadają za ten błąd urzędasy? Zmieniać tylko stołki potrafią,ktoś popełnił błąd to powinien za to odpowiedzieć tak jest w normalnych krajach ,tale my mamy ważniejsze wydatki np spoty na 10lecie UE za 7mln albo koncert Madonny, o nowym stadionie bez drużyny nie wspomnę... ,,sorry, taki mamy klimat'' klimat , który sami wybieramy co 4 lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz ciezko wybudowany Kosciol bez dachu niszczeje, a ja mam jeszcze dawac na nauczycieli? W ojczyznie sa wazniejsze potrzeby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasz ciezko wybudowany Kosciol bez dachu niszczeje, a ja mam jeszcze dawac na nauczycieli? W ojczyznie sa wazniejsze potrzeby!
Tak jest !!! Oczywiście popieram ! Przecież trzeba jeszcze wyciąć kilka tysięcy ha lasów i wystrugać ponad 38 milionów papieży tak aby każdy miał przynajmniej jednego na własność !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju, jak nie umie się rządzić, to podaje się do dymisji. A jeśli ktoś nie chce sam zrezygnować to pomaga mu się podczas wyborów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczycieli zapraszam w wakacje w maliny / lipiec , sierpień/ .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nadszedł już czas, by zacząć zwalniać nauczycieli, skoro nie ma dla nich pracy ? Niespełna dwa lata temu już się jednostki podległe Starostwu "składały" na nauczycieli ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne dla katechetów wystarczy? To ich zostawić, dla parobka wystarczy aby przeliczył dziesięcinę - tyle co przykazań nauczy katecheta liczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas najwyższy żeby beknął za te wszystkie problemy finansowe miasta Czubinski?..Co to jest święta krowa?Wszyscy w miescie wiedzą jakie robił przekręty i nikt nie moze mu niczego udowodnic? Przeciez on ma kupe kasy którą ukradł miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczykowi już dziękujemy. Przerosło go rządzenie miastem. Nie daje rady. Dobrze , że wybory już niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a na dach na miejscowym  kościele władze Kraśnika to mają ( z budżetu chcą dofinansować dach przeciw jest Regionalna Izba Obrachunkowa  ale oni dalej kombinują jak dać kasę księdzu)  . Poza tym dobry gospodarz odpowiednio konstruuje budżet na kolejny rok nawet kosztem inwestycji ale robi się to odpowiednio wcześniej na jesieni ub roku a nie teraz udaje zaskoczonego.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarczyk miał 3 lata, żeby to wszystko poukładać. I co ? Chłop nie wie co ma robić. Więc bierze kredyty i płacze do dziennikarzy zganiając na kogo może. Czas na zmiany !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na wycinanie 230 drzew kasę mieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na dach kościoła było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego bałaganu to w Kraśniku nie było nigdy w jego historii. Pierwszy raz zabrakło pieniędzy na wypłaty ( ZUS ). Ale gospodarz. Normalny człowiek to spaliłby się ze wstydu, a nie wychodził do ludzi i chwalił się , że nie ma na nic w kasie miasta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni raz taki przypadek był chyba w Chełmie i cała ekipa rządząca poszła precz w wyborach. Mam nadzieję , że w Kraśniku też pogonią tę ekipę w najbliższych wyborach. Kraśniczanie nie są głupi. Na pamiątkę dostaną po figurce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas w Lublinie odpowiedzialnych za taki stan rzeczy doceniają...... patr artykuł GW z 11.01.2013 Podpadł w Kraśniku, dostał robotę w lubelskim ratuszu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...