Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik zaczyna ogromną operację. Wymienią aż 1148 opraw oświetleniowych na latarniach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2018 r. o 21:01 Powrót do artykułu
A wszystko to by łatwiej było trafić do "słynnego" pomnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tradycyjnie zdemontowane publiczne mienie zostanie przekazane na rzecz obcych placówek zaborcy ziem Polskich, tj. kościoła ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik pieknieje z dnia na dzien. Jestem dumny ze tu mieszkam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tradycyjnie zdemontowane publiczne mienie zostanie przekazane na rzecz obcych placówek zaborcy ziem Polskich, tj. kościoła ?
 poy38any jesteś, żal mi ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z Kraśnika, nigdy w tym mieście nie byłem. Ale codziennie zaglądam do Kraśnika. Na zdjęciu widzę, że są ładne słupki-głupki. W Warszawie właśnie trwa generalna wymiana poprzednich - teraz wszystkie muszą być z Syrenką. A jak jest w K? Jest na każdym słupku-głupku herb miasta? Jeżeli nie - koniecznie wymieńcie, idźcie za wzorem Stolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkalam kiedys w Krasniku ,ale po 40latach od wyjazdu nic sie nie zmienilo Marazm i ciemnota mocherowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogi naprawiajcie lepiej bo wstyd. nawet kostkę ciężko poprawić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z Kraśnika, nigdy w tym mieście nie byłem. Ale codziennie zaglądam do Kraśnika. Na zdjęciu widzę, że są ładne słupki-głupki. W Warszawie właśnie trwa generalna wymiana poprzednich - teraz wszystkie muszą być z Syrenką. A jak jest w K? Jest na każdym słupku-głupku herb miasta? Jeżeli nie - koniecznie wymieńcie, idźcie za wzorem Stolicy.
 W Kraśniku nie będzie herbu miasta na słupkach. Tylko podobizna Lecha K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby lepiej to wyszło niz z zielenią która schnie w oczach. Ile to milionów urzędnicy na to wydali ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkalam kiedys w Krasniku ,ale po 40latach od wyjazdu nic sie nie zmienilo Marazm i ciemnota mocherowa
 Że ciemnota (grafomańska) pozostała, to widać po tym wpisie - przymiotnik "moherowy" piszemy przez samo "h" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z Kraśnika, nigdy w tym mieście nie byłem. Ale codziennie zaglądam do Kraśnika. Na zdjęciu widzę, że są ładne słupki-głupki. W Warszawie właśnie trwa generalna wymiana poprzednich - teraz wszystkie muszą być z Syrenką. A jak jest w K? Jest na każdym słupku-głupku herb miasta? Jeżeli nie - koniecznie wymieńcie, idźcie za wzorem Stolicy.
 słupki są dla chamów , których trzeba uczyć kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może wreszcie park w Starym przy stadionie nie bedzie oswietlony tak, ze ksiazke mozna czytac mimo, ze nikt tamtedy nie chodzi po zmierzchu gdyz jest to czesc miasta prawie bezludna i dlatego niebezpieczna   ???  Jezeli jeszcze nie widzieliscie jak wydaje sie kase na oswietlanie drzew a sciemnia sie swiatlo latarni w miescie gdzie chodza ludzie to wybierzcie sie do tego parku po 22-giej i porownajcie jasnosc latarni. Kto o 2-giej w nocy chodzi do tego parku czy przez park, ze jest tam tak jasno ? Za takie oswietlenie parku ktos jest odpowiedzialny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściemnianie to jeszcze pestka. Gorzej jak jest wcale nie włączane światło na ulicy, a idąc na trzecią zmianę lub wracając z drugiej oczami trzeba sobie przyświecać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może wreszcie park w Starym przy stadionie nie bedzie oswietlony tak, ze ksiazke mozna czytac mimo, ze nikt tamtedy nie chodzi po zmierzchu gdyz jest to czesc miasta prawie bezludna i dlatego niebezpieczna   ???  Jezeli jeszcze nie widzieliscie jak wydaje sie kase na oswietlanie drzew a sciemnia sie swiatlo latarni w miescie gdzie chodza ludzie to wybierzcie sie do tego parku po 22-giej i porownajcie jasnosc latarni. Kto o 2-giej w nocy chodzi do tego parku czy przez park, ze jest tam tak jasno ? Za takie oswietlenie parku ktos jest odpowiedzialny.
 Marysieńko - jasne że byłoby dla ciebie lepiej, żeby w ten sposób oświetlili twój Budzyń, ale nie da rady - tam wieczorem nawet psy wieją ze ścieżki rowerowej :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...