Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Zbadają za darmo dzieci i dorosłych

Utworzony przez Zorro, 15 kwietnia 2011 r. o 14:22 Powrót do artykułu
Słucham?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedosłyszący?-to szybciutko zasuwaj na badania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój synek został wczoraj zbadany...i niestety wykryto chorobę. Takie badania powinny odbywać się częściej! Aż włosy na głowie mi się jeżą, gdy pomyślę, ilu może być rodziców żyjących w nieświadomości jak ja. RODZICE DOMAGAJCIE SIĘ U LEKARZY DOKŁADNYCH BADAŃ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w krasniku lekarz zamiast leczyc uuiluje rzadzic. ksiza na ksiezyc lekarzy do leczenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Mój synek został wczoraj zbadany...i niestety wykryto chorobę. Takie badania powinny odbywać się częściej! Aż włosy na głowie mi się jeżą, gdy pomyślę, ilu może być rodziców żyjących w nieświadomości jak ja. RODZICE DOMAGAJCIE SIĘ U LEKARZY DOKŁADNYCH BADAŃ!
Nas po porodzie zaproszono po 2 tygodniach na badanie słuchu. Rodziliśmy na Kraśnickich w Lbn bo w Kraśniku sami pseudo lekarze i pseudo pediatrzy są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik ma fatalnych lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...