Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Zmiana w radzie miasta. Tadeusz Członka odwołany

Utworzony przez Cegła vs Łożysko, 29 listopada 2012 r. o 14:48 Powrót do artykułu
A gdzież znowu podział się Antymarysieńka( mądry gość ), żeby wypunktować to i owo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzież znowu podział się Antymarysieńka( mądry gość ), żeby wypunktować to i owo?
Toż przeciez zajęty jest. A jego mądrość wypunktowywania polega na laniu wody i wyzywaniu, żeby nadać mocy propagandzie sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem kto by nie był przewodniczącym RM,to i tak zapłacimy za to my,mieszkańcy. Miasto to wypisz,wymaluj Polska w skali makro.Góra się spiera,ba,obrzuca błotem,ale zanic nie odpowiada!O,pardon!Odpowiada politycznie,a to kara gorsza od kary śmierci...jak to określił jakiś polityk z naszej stajni Augiasza,czyli Sejmu RP.Walnij przekręt na miliony,a odpowiesz politycznie,jak jesteś u władzy!Tak więc drogie owieczki nie roztrząsajcie sprawy, kto na czele RM Krasnika,tylko patrzcie ile na Was wełny zostawi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bodzio napisał:
Moim zdaniem kto by nie był przewodniczącym RM,to i tak zapłacimy za to my,mieszkańcy. Miasto to wypisz,wymaluj Polska w skali makro.
Co do tego, to chyba nikt nie miał wątpliwosci. I przeciez nikt tu nie łączył tych dwu spraw. Porusza sie je niezaleznie od siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Co do tego, to chyba nikt nie miał wątpliwosci. I przeciez nikt tu nie łączył tych dwu spraw. Porusza sie je niezaleznie od siebie.
Tak,ale podstawą jest artykuł o odwołaniu(a swoja drogą jak się im to udało?) p.Członki,więc można w jednej wypowiedzi poruszyc dwie sprawy,nieprawdaż panie/pani Marysieńko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bodzio napisał:
Tak,ale podstawą jest artykuł o odwołaniu(a swoja drogą jak się im to udało?) p.Członki,więc można w jednej wypowiedzi poruszyc dwie sprawy,nieprawdaż panie/pani Marysieńko?
Można ale to takie okazyjne poruszanie dwóch róznych spraw. Żeby zmiana przewodniczącego miała wpływ na koszt gospodarowania odpadami, to ten przewodniczący musiałby mieć decydujący głos. A tak, to zmiana moze nam sie jedynie zaznaczyc w blokowaniu dyskusji, ale i tak nie będzie to mialo wpływu na ostateczny kształt głosowania naszych słuzalczych i sprzedajnych władzy radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Tak, a telewizję krasnik najbardziej zaboli czterokrotna podwyzka śmieci. Dzisiaj panstwo, a samorządy przede wszystkim będą sobie odbijać na ludziach, że przez lata nie potrafił zadbac, zeby wszyscy mieszkancy mięli pojemniki i podpisane umowy na wywóz smieci. A karę za to w cenie poniosą wszyscy, nawet Ci, którzy nie smiecili, gdyż mieli takie umowy i teraz przyjdzie im płacic za wywóz smieci, których nie będą miec do wywiezienia.
Dostałaś informację o przyjeżdzie do Kraśnika przedstawiciela rządzących. Byłaś? Dowiedziałaś się czegoś? Zabrałaś głos? Powiedziałaś, co cię boli? O co masz pretensje? Przecież podwyżka wywozu śmieci zapowiadana była od miesięcy i jest to skutek przepisów wprowadzonych przez rząd! No, ale co ja tłumaczę tępej babie... Fiona, więcej czytaj, mniej pisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dostałaś informację o przyjeżdzie do Kraśnika przedstawiciela rządzących. Byłaś? Dowiedziałaś się czegoś? Zabrałaś głos? Powiedziałaś, co cię boli? O co masz pretensje? Przecież podwyżka wywozu śmieci zapowiadana była od miesięcy i jest to skutek przepisów wprowadzonych przez rząd! No, ale co ja tłumaczę tępej babie... Fiona, więcej czytaj, mniej pisz!
Przyjecie kryterium wg którego będą liczone smiecie jak tez stawki kwotowej w danej gminie zalezy tylko od jej samorządu terytorialnego, a wiec od władz krasnika i jego rady, a nie od przedstawieciela rządzących, zebym latała na twoje głupie zawołania. Także w swojej tępocie sam nie do końca to rozumiesz.
Ostatnio edytowany 30 listopada 2012 r. o 20:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może już wiecie jaki bedzie rozdział stołków w mieście i starostwie w wyborach i po nich. "prawda miejska" głosi i giełda miejska niesie że to "Jarosławy" zamienią sie miejscami. To po co te wybory i występy na arenie. Po co mydlenie oczu. Szkoda kasy i zachodu. Chyba nie zasługujemy na takie rządy - samorządy. Chyba cos tu cuchnie a nawet śmierdzi. Warto popatrzeć na te układy i układziki. Jak takie rzeczy na sesji maja miejsce to juz nie wiadomo kto jest kto. Wyborcy chyba czują się zawiedzeni ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jasne! Miało być tak pięknie a jest jak zwykle. Tak narzekali na poprzednią władzę i to co robili a sami co robią. Co za syfffff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Czlonka wystarczy za cala opozycje , bo taki specjalista jak Dzugaj to cienki bolek nie mowiac juz o Wlodarczyku. Stawiarski nie sprosta , bo nigdy nie jest przygotowany, zreszta tak jak w sejmie, ale to juz se ne wrati, a trudno sobie wyobrazic, aby tacy radni jak Zajac, radna Lis, Bien nawet Saj byli w stanie zabrac merytorycznie glos w jakiejs sprawie. Pewnie beda chcieli zwolnic Czlonki syna , ale Stawiarski nie posunie sie do tego ze strachu, bo tak na prawde to moze pokrzyczec tylko w czasie przerwy sniadaniowej, zostalo mu to z czasow jak pracowal w szkole w Grabowce razem z Siejewiczami, i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Członka nadawał sie na przewodniczącego Rady mIasta, nie tylko swoim doswiadczeniem, poziomem mertorycznym, do jakiego obecnemu przewodniczącemu bardzo daleko, a takze tym, ze właśnie był z tej grupy środka. [/quote] Jakie to żarliwe, gorące, i bogoojczyźniane stwierdzenie towarzyszko ! Wiadomo - bliższa koszula ciału, a i wilka (nie mylić z b. posłem) zawsze będzie ciągnąć do lasu ...
Marysieńka napisał:
A teraz będziemy miec bezwolne narzędzie w rękach władzy. I o to chodziło. [/quote] A to stwierdzenie świadczy o tym (tradycyjnie), jakie masz (ogólne) pojęcie o polityce i politykach (nawet lokalnych). Bowiem jakie funkcje pełnił bohater wątku przez ostanich dajmy na to kilkanaście lat w RM ? Jakże to tak, że SLD było (i jest) niby w opozycji w stosnku do PO (a PiS w szczególności), a mimo zmian opcji politycznych bohater był (i jest) cały czas na świeczniku ? [quote name='Marysieńka' timestamp='1354262622' post='702284'] Ale cóz Członka swoimi ostatnimi wystąpieniami nieźle nadepnął władzy na odcisk , w tym jej największemu lizuśnemu pupilkowi, to i poniósł za to karę. Ale jakby co to mu wierzę.
Oj - tak. A jak brzmiały jego wcześniejsze wystąpienia ? Też były takie ostre ? [quote] Nowy przewodniczący jako radny w słuzbie mieszkanców sie nie dotarł to trudno sie spodziewac , zeby sie dotarł w roli przewodniczącego. Znalazł sie w tej radzie przez przypadek, to i ogranicza sie do służalczego przytakiwania stronie, z listy której startował. Teraz dostał pole do wiekszęgo popisu, to może i Misiaka przescignie.
A teraz towarzyszka jest na tropie jakiejś nowej megafery wyborczej: niektórzy radni z RM znaleźli się w radzie przez ... przypadek (sic!) Kładzie to kłam, jakoby w Kraśniku 21 listopada 2010 roku odbyły się wolne i demokratyczne wybory, a wyborcy świadomie oddawali głosy na swych faworytów - a guzik prawda ! Rada Miasta to zbiór przypadkowo wybranych przez wyborców osób ! P.S. A pomyśleć, że ktoś kiedyś ukuł taki termin: PRZYPADKOWE SPOŁECZEŃSTWO ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największym specjalistą od śmieci w Kraśniku jest Owczarski.Czy nadal z wyrokiem za działanie w SUK zasiada w jego władzach? Kraśnicki problem ze śmieciami polega na tym, że do tej pory nie wywieziono i nie zutylizowano śmieci po Czubińskim. Postanowiłam zmienić swoje poglądy bo dość mam już ciągłego pisania mi tego co mam pisać. Przepraszam za to kraśniczan więcej nie zabiorę już głosu na forach jestem TROLEM. Jeżli zobaczycie następny wpis podpisany moim iminiem to jest nie prawda proszę nawet tego nie czytać.Jeszcze raz przepraszam Marysieńka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz czas na odwołanie Włodarczyka, odwagi Radni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Członka nadawał sie na przewodniczącego Rady mIasta, nie tylko swoim doswiadczeniem, poziomem mertorycznym(...) nieźle nadepnął władzy na odcisk , w tym jej największemu lizuśnemu pupilkowi, to i poniósł za to karę.
Litości, takiego oportunisty jak on to w całym powiecie ze świecą szukać. Pisanie, że "przywalił" jakiemus lizusowi to przyganianie garnkowi przez kocioł. Przecież to "doświadczenie" zdobył właśnie układając się ze wszystkimi byleby pozostać na stołku. Pisanie o jakimś wyjątkowym poziomie merytorycznym, kulturalnym ex-przewodniczącago też jest śmieszne. Oni wszyscy w tej radzie są siebie warci tylko pan Tadek jest weteranem tych kraśnickich wojenek, więc wygrywał doświadczeniem i układzikami. To jest (była?) jedyna przewaga. O lansowaniu swoich pupilków (syna konkretnie) w miejskich instytucjach nawet nie będę wspominał. Nie ma co kopać leżącego. W ogóle nie ma się co podniecać. Tak jak pisałem oni wszyscy są siebie warci. Poprzednia ekipa, obecna ekipa i ta pseudo opozycja, w której pan Tadek będzie się od teraz bohatersko udzielał. To tylko kolejny odcinek serialu "Kraśnicki Grajdołek: kto kogo wyroluje" odc. 2356. Czytała Krystyna Czubówna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni taniec w stylu folk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Jakie to żarliwe, gorące, i bogoojczyźniane stwierdzenie towarzyszko ! Wiadomo - bliższa koszula ciału, a i wilka (nie mylić z b. posłem) zawsze będzie ciągnąć do lasu ... A to stwierdzenie świadczy o tym (tradycyjnie), jakie masz (ogólne) pojęcie o polityce i politykach (nawet lokalnych). Bowiem jakie funkcje pełnił bohater wątku przez ostanich dajmy na to kilkanaście lat w RM ? Jakże to tak, że SLD było (i jest) niby w opozycji w stosnku do PO (a PiS w szczególności), a mimo zmian opcji politycznych bohater był (i jest) cały czas na świeczniku ? Oj - tak. A jak brzmiały jego wcześniejsze wystąpienia ? Też były takie ostre ? A teraz towarzyszka jest na tropie jakiejś nowej megafery wyborczej: niektórzy radni z RM znaleźli się w radzie przez ... przypadek (sic!) Kładzie to kłam, jakoby w Kraśniku 21 listopada 2010 roku odbyły się wolne i demokratyczne wybory, a wyborcy świadomie oddawali głosy na swych faworytów - a guzik prawda ! Rada Miasta to zbiór przypadkowo wybranych przez wyborców osób ! P.S. A pomyśleć, że ktoś kiedyś ukuł taki termin: PRZYPADKOWE SPOŁECZEŃSTWO ....
Widocznie dla swoich wyborców sprawdza sie jako radny, ze go wybierają rok rocznie. Odpowiada im jego działanie na rzecz miasta i mieszkanców, w których odrzuca swoje polityczne animozje. Ale nie jest z mojego okręgu wyborczego w przeciwienstwie do Albiniaka, którego ocena jako radnego jest mi bliższa. A w określenie przypadkowości radnego kieruję sie jego aktywnością w tej radzie , działaniem na rzecz mieszkanców, których reprezentuje, a nie od samego jego bycia w radzie, żeby tylko byc i przy okazji byc bezwiednym głosem władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żan pol napisał:
Litości, takiego oportunisty jak on to w całym powiecie ze świecą szukać. Pisanie, że "przywalił" jakiemus lizusowi to przyganianie garnkowi przez kocioł. Przecież to "doświadczenie" zdobył właśnie układając się ze wszystkimi byleby pozostać na stołku. Pisanie o jakimś wyjątkowym poziomie merytorycznym, kulturalnym ex-przewodniczącago też jest śmieszne. Oni wszyscy w tej radzie są siebie warci tylko pan Tadek jest weteranem tych kraśnickich wojenek, więc wygrywał doświadczeniem i układzikami. To jest (była?) jedyna przewaga. O lansowaniu swoich pupilków (syna konkretnie) w miejskich instytucjach nawet nie będę wspominał. Nie ma co kopać leżącego. W ogóle nie ma się co podniecać. Tak jak pisałem oni wszyscy są siebie warci. Poprzednia ekipa, obecna ekipa i ta pseudo opozycja, w której pan Tadek będzie się od teraz bohatersko udzielał. To tylko kolejny odcinek serialu "Kraśnicki Grajdołek: kto kogo wyroluje" odc. 2356. Czytała Krystyna Czubówna.
Dobra niech będzie tym oportunistą, nawet największym z największych, ale jego głos jako przewodniczącego o niczym nie przesądza. Ale jak sam zauwazasz wszyscy sa siebie warci, wiec moze lepszy taki oportunista z doswiadczeniem, który często swoje zdanie ma i potrafi go przedstawić niż takie bezwolne narzędzie w rękach władzy i swojego klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Widocznie dla swoich wyborców sprawdza sie jako radny, ze go wybierają rok rocznie. Odpowiada im jego działanie na rzecz miasta i mieszkanców, w których odrzuca swoje polityczne animozje. Ale nie jest z mojego okręgu wyborczego w przeciwienstwie do Albiniaka, którego ocena jako radnego jest mi bliższa. A w określenie przypadkowości radnego kieruję sie jego aktywnością w tej radzie , działaniem na rzecz mieszkanców, których reprezentuje, a nie od samego jego bycia w radzie, żeby tylko byc i przy okazji byc bezwiednym głosem władzy.
To nie ja pisałam Marysieńka, niech się ujawni ten kto się podpisuje moim imieniem. Nie myslałam że wklejając to co mi przesyłali byłam taka głupia. Prosze nie podszywajcie się pod Marysieńkę ja już zakończyłam pisanie na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu parę godzin temu popełnił taki "tekst":
Marysieńka napisał:
Postanowiłam zmienić swoje poglądy bo dość mam już ciągłego pisania mi tego co mam pisać. Przepraszam za to kraśniczan więcej nie zabiorę już głosu na forach jestem TROLEM. Jeżli zobaczycie następny wpis podpisany moim iminiem to jest nie prawda proszę nawet tego nie czytać.Jeszcze raz przepraszam Marysieńka. [/quote] Już się ucieszyłem, mając przed oczyma wizję błogiego lenistwa ...a tu: tadam ! Taki tekst walący między gały (oczne) - Prawda, że czule, przejmująco, i jakże infantylnie ? Jeżeli ktoś się jednak nabrał na te słowa, to mu głęboko współczuję ... Wiara w słowa (tudzież: dotrzymywanie go) przez tow. Marysieńkę została na forum (po raz kolejny) mocno zachwiana. I tyle w temacie - ona nie zdzierży widoku klawiatury i monitora I jeszcze jedno: [quote name='Marysieńka' timestamp='1354346856' post='702937'] Jeżli zobaczycie następny wpis podpisany moim iminiem to jest nie prawda proszę nawet tego nie czytać. Jeszcze raz przepraszam Marysieńka.
Mamy rozumieć, że kolejne wypowiedzi pisze jakiś niecny hochsztapler, podszywający się pod tow. Marysieńkę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...