Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba w jakiegoś innego Boga wierzysz jeśli takim jadem plujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie w innego niż donosiciele.  :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne jest to ze Bańkowa powoływała sie caly czas na zmarłego śp.Andrzeja Olecha.nie wiem jak moźna takie coś robic .myślała ze zagra ludziom na uczuciach.ŻENADA.starczy juz tej sztucznej gminy .jej przydupasy daśķo i myszak pewnie mają pełno w gaciach.mam nadzieje ze ich pogonią nowe twarze w gminie.a napewno pogonią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że tych "przydupasów" to ludzie wybrali. Chyba im zazdrościsz i sam masz pełno w gaciach z uciechy jak to piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne jest to ze Bańkowa powoływała sie caly czas na zmarłego śp.Andrzeja Olecha.nie wiem jak moźna takie coś robic .myślała ze zagra ludziom na uczuciach.ŻENADA.starczy juz tej sztucznej gminy .jej przydupasy daśķo i myszak pewnie mają pełno w gaciach.mam nadzieje ze ich pogonią nowe twarze w gminie.a napewno pogonią
Pewnie  " myślała ze zagra ludziom na uczuciach", ale jak widać większość nie zna uczucia wdzięczności i przyzwoitości. Jak można było zapomnieć o śp.Andrzeju Olechu? Tylu miał przyjaciół za życia, a teraz jakaś bezduszna kreatura ma za złe, że ktoś choć jego imię wspominał. Ty co szargasz imię zmarłych kim jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie ze Andrzej Olech był dobrym wojtem ale nie mozna na kazdym spotkaniu i na ulotkach powolywac sie na niego .bo są pewne granice.i zaczynać na ulotkach od zdania "śp Andrzej Olech mawiał...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie ze Andrzej Olech był dobrym wojtem ale nie mozna na kazdym spotkaniu i na ulotkach powolywac sie na niego .bo są pewne granice.i zaczynać na ulotkach od zdania "śp Andrzej Olech mawiał...."
 Czemu sądzisz, że "nie mozna na kazdym spotkaniu i na ulotkach powolywac sie na niego"?  Co w tym jest niewłaściwego, że najbliższa współpracownik wspominała dobrego szefa? Gdyby nic nie mówiła o nim, gdyby pominęła milczeniem jego 15 zaangażowanie dla dobra mieszkańców, to byłoby ok? Kto jest bardziej uprawniony do mówienia o Wójcie, jak nie jego Sekretarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie ze Andrzej Olech był dobrym wojtem ale nie mozna na kazdym spotkaniu i na ulotkach powolywac sie na niego .bo są pewne granice.i zaczynać na ulotkach od zdania "śp Andrzej Olech mawiał...."
A co można? Skoro uważasz, że był dobrym wójtem to dlaczego przeszkadza ci, że ktoś go dobrze wspomina? Ale już pisać same kłamstwa, w dodatku z błędami i rozrzucać po rowach to można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze sekretarz gminy to nie rodzina śp.Andrzeja ze ma prawo powolywac sie na niego.po drugie nie etyczne jest powoływanie sie na osoby zmarłe.te osoby odeszły i zostawmy ich juz w spokoju.bo nie wiadomo czy ktoś życzyłby sobie aby na spotkaniu w remizie gdzie sie leje alkohol i robi kampanie powolywac sie na zmarlych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba sobie kpisz! Cała Gmina ma zapomnieć o takim człowieku!? Tylko najbliżsi w zaciszu domowym mogą o nim wspominać? Kimże ty jesteś, że wypowiadasz się w imieniu Zmarłego? Boże Wszechmocny dopuść by zmarły mógł się bronić, by kanalie odczepiły się od niego Amen, niech się tak stanie! Amen! Dobrych snów kanalio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty nie masz prawa oceniać kto ma to prawo ;) Wyraźnie masz z tym problem, mówisz o zostawieniu w spokoju, a sam w kółko to wałkujesz. Pis na straży moralności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie już urojenia .zostawcie zmarłego człowieka w spokoju,zgadzam sie z tym z komentarzem żeby zostawić zmarłych w spokoju.widze że zwolenników strej kliki nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak w pisie to nie tylko prawo ale i obowiązek donosicielstwa, a Pawka Morozow to pisowski święty.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wytrzeżwieli już po libacjach w strażnicach za gminne dutki? na szczęscie nadszedł koniec na ten burde..l i te nowiutkie woziki strazackie wiozące bydło do wodopoju.hhhhhaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie skończyło sie to pijaństwo w remizach .wódka plus mięso z kurczaka heheh.ile na to pięniędzy musiało pójść(krocie).ale jednak nie wygrała wódka tylko Bóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie agitował? To niech każdy oceni sam. Piszę z pamięci - wiem bo byłam na mszy. Gmina Godziszów w II turze Helena Bańka i Józef Zbytniewski. Godzina 8 rano, 30.11, ksiądz głosi ogłoszenia i mówi:  "Stała się rzecz historyczna do rady gminy weszła kobieta . Myślę, że kobiety nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa dziś możemy pokazać, że godziszów nie jest zacofany. Kobiety górą." Ludzie wychodzą z kościoła i mówią: "Ksiądz kazał głosować na Helenkę". Jasne? Szkoda,że przed 1 turą ksiądz nie zachęcał do głosowania na kobiety może byśmy miały wieksze szanse bo 5 kobiet startowało do rady gminy i około 10 do rady powiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na upamiętnienie przegranej proponuje wybudować pomnik św.Heleny.Napewno Gąska , Zegan i Daśko powinni sie zgodzic ze mną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Krawczyk ma krótką pamięć, była już kobieta radną gminy. Czesia Widz z samoobrony w latach 2002-2006.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks.Krawczyk powinien wybudować ten pomnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na upamiętnienie przegranej proponuje wybudować pomnik św.Heleny.Napewno Gąska , Zegan i Daśko powinni sie zgodzic ze mną
Sądzę, że kiedyś pomnik powstanie..., pomnik Wójta Andrzeja Olecha. Dzisiejszym zwycięzcom wyborów proponowałbym tak się nie nadymać, bo pękną. Wójtem się bywa, starostą się bywa, radnym się bywa, a człowiekiem należy być przez całe życie. Polska istniała przed PiS-em, istnieje za rządów PiS-u i gdy już nikt nie będzie wiedział co oznacza skrót PiS Polska istnieć będzie.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...