Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czerw, a dr to przegląda się w lustrze z tym swoim przestrachem bo na zdjęciu jest git!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech z likwiduje konto na FB i po temacie. Albo chce być osobą pupl albo nie. Powinien się z tym liczyć ze będzie poddany krytyce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio widziałem folder janczarów, dostałem go do skrzynki. Kraśnik jest od wielu lat za murzynami. Źle było już wtedy jak czerw był sekretarzem, czyli człowiekiem Czubińskiego. To dlaczego nic wtedy nie robił? Dlaczego nie zrobił targowiska? Dlaczego zrobił zalew na takie grube miliony który od początku był skazany na klęskę z powodu podłoża torfowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Janczarek ? Też widziałem ten folder, ktoś udostępnił na FB. W sumie gość robi naprawdę dobre wrażenie, tak jak rozmawiam ze znajomymi. Poza tym on jeszcze nie rządził w mieście a Czerw i Włodarczyk tak. I marne tego efekty
Ostatnio widziałem folder janczarów, dostałem go do skrzynki. Kraśnik jest od wielu lat za murzynami. Źle było już wtedy jak czerw był sekretarzem, czyli człowiekiem Czubińskiego. To dlaczego nic wtedy nie robił? Dlaczego nie zrobił targowiska? Dlaczego zrobił zalew na takie grube miliony który od początku był skazany na klęskę z powodu podłoża torfowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerw – typ larwy apodialnej (beznogiej) błonkówek i muchówek, bez wyraźnej puszki głowowej.
to  by się zgadzało... pl.wikipedia.org/wiki/Czerw#mediaviewer/Plik:Maggots.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to  by się zgadzało... pl.wikipedia.org/wiki/Czerw#mediaviewer/Plik:Maggots.jpg
Sprawdź swoje nazwisko, czuć że masz pory pełne :), w kółko to samo klepiecie, że od Czubińskiego, że za dużo działa, że każdy do chętnie zaprasza na różne uroczystości, a teraz czepiacie się nazwiska. Skoro tylko to, to Ja stawiam na Czerwa,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowany Pan Redaktor (oczywiście po ukończonych studiach dziennikarskich) gazetki sponsorowanej z miejskich pieniędzy przerzucił się na anonimy, bo chyba dostał zakaz pisania w swojej gazetce o wszystkim oprócz sportu :DBohater z Pana Redaktora :DPS. Dla każdego lepszego informatyka nie jest problem sprawdzenie adres IP skąd pisane są posty na forum, więc niestety, ale anonimowość w sieci jest dość uwątlona dla hojraków zza ekranu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowany Pan Redaktor (oczywiście po ukończonych studiach dziennikarskich) gazetki sponsorowanej z miejskich pieniędzy przerzucił się na anonimy, bo chyba dostał zakaz pisania w swojej gazetce o wszystkim oprócz sportu :D Bohater z Pana Redaktora :D PS. Dla każdego lepszego informatyka nie jest problem sprawdzenie adres IP skąd pisane są posty na forum, więc niestety, ale anonimowość w sieci jest dość uwątlona dla hojraków zza ekranu ;)
KAPUSTA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janczarek to PSL- chłopki nie nadają się do rządzenia w mieście tylko na wsi (całe rodziny pooblepiane na każdym możliwym wakacie). Poza wrażeniem nie ma nic do zaoferowania, tak jak Włodarczyk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam na JARKA CZERWA cała reszta to rezerwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na zmiany, czas na Czerwa!!! Jarek nie daj się zastraszyć- pomożemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V-ce starosta zastosował ucieczkę do przodu:) Dzisiejsza GW, kochana przez rzad, z wzajemnością, gazeta pisze, że: "politycy PO się boją" - bo tracą władzę. A więc w PO jest "trynd" na okazywanie słabości. A ponieważ faktycznie cała PO jest słabiutka, więc jej członkowie nawet nie muszą się wysilać. Biorą ludzi na litość. tradycyjnie: żałośni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na zmiany, czas na Czerwa!!!
W pełni się zgadzam. Powiem więcej - czas nie tylko na czerwa, ale i cała resztę tej po-pis-psl-owskiej chołoty która siedzi na stołkach od tylu lat i przed każdymi wyborami oznajmia nam , że "czas na zmiany". Tylko jakoś później o tym nie pamiętają jak się już do koryta dorwą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenia...zaPOmnij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerw to przede wszstkimdobry człowiek, a Włodarczyk -Kłamca, Jeśli dojdzie do włądzy może jemu uda sięuspokoić Krasnik, pogodzić ludzi spowodowaćby znikłą tak wielka nienawiść wewnętrzna. Jesteśmy miastem wktórym jest takwiele nienawiści że trzeba to zmienić, inwerstorzy nas omijają. On jest gwarantem spokoju a tgo włąśnie nam najbardziej potrzeba. Proszę oponentów o kulturalny język, proszę o argumenty a nie wyzwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerw to przede wszstkimdobry człowiek, a Włodarczyk -Kłamca, Jeśli dojdzie do włądzy może jemu uda sięuspokoić Krasnik, pogodzić ludzi spowodowaćby znikłą tak wielka nienawiść wewnętrzna. Jesteśmy miastem wktórym jest takwiele nienawiści że trzeba to zmienić, inwerstorzy nas omijają. On jest gwarantem spokoju a tgo włąśnie nam najbardziej potrzeba. Proszę oponentów o kulturalny język, proszę o argumenty a nie wyzwiska
Jeśli ma takich studentów...? Jeśli za zasługi w kampanii wyborczej tacy ludzie trafią na dobrze opłacane stołki i będa decydowali o naszym życiu, o przeznaczeniu naszych pieniędzy...? Nie, to ja dziękuję. To PO już było! Niech odejdzie na śmietnik historii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na zmiany, czas na Czerwa!!! Jarek nie daj się zastraszyć- pomożemy
Ja też popieram Jarka Czerwa i życzę jemu i kraśniczanom , by został burmistrzem Kraśnika. Zrobimy Ci kampanię wśród rodziny i znajomych. Powodzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio widziałem folder janczarów, dostałem go do skrzynki. Kraśnik jest od wielu lat za murzynami. Źle było już wtedy jak czerw był sekretarzem, czyli człowiekiem Czubińskiego. To dlaczego nic wtedy nie robił? Dlaczego nie zrobił targowiska? Dlaczego zrobił zalew na takie grube miliony który od początku był skazany na klęskę z powodu podłoża torfowego?
 
Ostatnio widziałem folder janczarów, dostałem go do skrzynki. Kraśnik jest od wielu lat za murzynami. Źle było już wtedy jak czerw był sekretarzem, czyli człowiekiem Czubińskiego. To dlaczego nic wtedy nie robił? Dlaczego nie zrobił targowiska? Dlaczego zrobił zalew na takie grube miliony który od początku był skazany na klęskę z powodu podłoża torfowego?
Skąd człowieku w Kraśniku torf... chyba z Zęborzyc :D dno zalewu to żyzna glina lessowa. problem sinic, to problem wody a szczególnie mleczaqrni i zlewni ścieku Polesianka. Sekretarz urzedu jest od zarządzania praca w urzędzie a nie od inwestycji... Powsadzał was ten Włodarczyk do koryta i tak jakby wam mózgi odebrało. najpierw elementarna wiedza potem wypowiedzi, bo tak to sie poprostu osmieszasz... :D :D :D jesteś może i ciekawy ale przy tym dość głupi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Skąd człowieku w Kraśniku torf... chyba z Zęborzyc :D dno zalewu to żyzna glina lessowa. problem sinic, to problem wody a szczególnie mleczaqrni i zlewni ścieku Polesianka. Sekretarz urzedu jest od zarządzania praca w urzędzie a nie od inwestycji... Powsadzał was ten Włodarczyk do koryta i tak jakby wam mózgi odebrało. najpierw elementarna wiedza potem wypowiedzi, bo tak to sie poprostu osmieszasz... :D :D :D jesteś może i ciekawy ale przy tym dość głupi ;)  
  Jeśli już mowa o elementarnej to proszę sprawdź pisownię nazwy zalewu i zajrzyj do słownika i zwróć szczególną uwagę na zasady interuncji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli już mowa o elementarnej to proszę sprawdź pisownię nazwy zalewu i zajrzyj do słownika i zwróć szczególną uwagę na zasady interuncji.
INTERPUNKCJI geniuszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...