Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kursant jechał \"elką\" po alkoholu

Utworzony przez em, 15 listopada 2012 r. o 10:20 Powrót do artykułu
Ciekawe co mu zabiorą?Książeczkę do nabożenstwa czy kartę lojalnościową z marketu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijany kursant za kierownicą "elki" policjanci z kraśnickiej drogówki. 36-latek miał ponad pół promila. No i już wszystko jasne,dlaczego LKRowcy jeżdżą po bandycku.A jeszcze kilka dni temu ktoś zapytał,kto w Kraśniku "wydaje" prawa jazdy i przyjmuje egzaminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazwyczaj "elkami" jeżdzi się po drogach, a temu się za chciało po alkoholu. Ma gość fantazję...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorożkarz napisał:
No i już wszystko jasne,dlaczego LKRowcy jeżdżą po bandycku.A jeszcze kilka dni temu ktoś zapytał,kto w Kraśniku "wydaje" prawa jazdy i przyjmuje egzaminy
Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em napisał:
Ciekawe co mu zabiorą?Książeczkę do nabożenstwa czy kartę lojalnościową z marketu?
Tak trudno zgadnąć, że koleś mógł szkolić się na jakąś tam kategorię, a mogą mu zabrać np. już posiadane prawo jazdy kat. B?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika. Uderz w stół a nożyce się odezwą. P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorożkarz napisał:
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika. Uderz w stół a nożyce się odezwą. P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
A co mają do tego rejestracje LKR LOP czy LU jak uczysz się jeździć po mieście w którym zdajesz egzamin, ja również jeżdżąc po kraju napotykam się na idiotów, a im częściej przejeżdżasz przez daną miejscowość tym częściej można spotkać "miszcza kierownicy" przez to że jestem z Polski B to często jeżdże przez Lublin i dla mnie nic nie przebije cwniactwa lubelaków a jadąc Zieloną trasą w kierunku Młyńskiej za każdym razem wciskają się na siłe. Ale twojej miejskiej wypowiedzi należy mniemać że żeś OSIOŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Zazwyczaj "elkami" jeżdzi się po drogach, a temu się za chciało po alkoholu. Ma gość fantazję...
za lekcje szczeniaku nie za klawiature
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorożkarz napisał:
Ty też szpanujesz blachami LKR?Sądząc po twej wieśniackiej wypowiedzi,należy mniemać żeś z okolic kraśnika. Uderz w stół a nożyce się odezwą. P.S.Dużo jeżdżę po Polsce (i nie tylko),często przejeżdżam przez Kraśnik i stwierdzam że strach się bać przejeżdżając przez Kraśnik i okolice.
Dorożkarzu - CMOKNIJ W ZADEK SWOJĄ KLACZKĘ I TURLAJ DROPSA OBWIESIU JAK MAM REJSTRACJĘ GNI.... TO MOŻE ZNACZY ŻE JESTEM GNIDĄ ? W LUBLINIE CIĘŻKO JEST ZDAĆ PRAWKO ALE ZNAM WORD-Y GDZIE JEST ŁATWIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w jakiej firmie to tak można jeździć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
Pojebie, myślisz też że każdy kto nosi buty marki "Wojas" jest gorolem z Nowego Targu? Myśl dalej, masz przed sobą wspaniałą przyszłość.
Ja przepraszam ale "gorol" to dla Hanysa nie Ślązak.Ten o którym mówisz (znaczy z Nowego Targu) to bardziej "górol" nie "gorol". I nie godej mie tu że sie znosz chłopcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto zawiadomił policję, że kursant jest pijany, bo nie wierzę w to, że tak z własnej nieprzymuszonej woli postanowili kogoś zatrzymać i skontrolować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i tak za to wszystko odpowie instruktor niestety, a poza tym może dzień wcześnej popił bo była impreza i przyszedł na kurs niby wszystko o k ale alkomat wykaże bo grubo zakrapianej imprezie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...