Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie. Okradzione tzw. wrzutniki w myjni samochodowej. Policja szuka sprawców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2019 r. o 12:47 Powrót do artykułu
Kraśnik miasto upadłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie coś się dzieje w Kraśniku! A już myślałem, że zaorane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuuuuuuu no i co można? Można. Teraz o krasniku pisze cała Polska i 3/4 rosji. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik miasto upadłe
 no no z tym miastem to nie przesadzajmy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsza myjnia wiec konkurencja dziala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez dwa razy zostałem okradziony przez jedna firmę w pobliżu Lidla. Raz >zjadlo> mi 5zl a za drugim razem zmuszony bylem myc auto po ciemku i to był mój ostatni pobyt tam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cino jedz na splawy tam jest super bo placisz a ni ***a nie wymyjesz auta Wlasciciel wpadl na genialny pomysl i nie kupuje srodkow myjacych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cino, baranie a wpadłbyś na pomysł ze jak jest problem to można zadzwonić na podany numer telefonu? Właściciel zdalnie może zasilić stanowisko utraconą kwotą. Ty debilu bez podpowiedzi bys na to nie wpadł, tylko wyzywasz od złodziei...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tego poniżej Zdalnie to se koninę mozesz pogonić ciulu!!! Jeszcze mam moze szukać po ciemku nr tel i dzwonić w środku nocy nieuku?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukry wają się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A ja swoją bryke myje na podwurzu gombką i wodą z płynem co sie mocno pieni, tyle ma piany że do wanny starczy i sie sam potem umyje i jeszcze podłoge można umyć i starczy tej piany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...