Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie szpitale tną pensje lekarzom i pielęgniarkom

Utworzony przez ~gość~, 9 lutego 2010 r. o 16:29 Powrót do artykułu
A co nam obiecywał Donek, przypomnijcie mi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
historia jak w pewnym skeczu KMN: dyrektor: znowu przyszliscie prosic o podwyzki pracownik: nie, tylko o likwidacje obnizek :-) wlasnie podpisalem kontrakt na rok w UK 7500 pln tydodniowo + mieszkanie + bilety lotnicze POLECAM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...moim zdaniem powinno być tak że; najpierw obetniemy 10% " biurwom" z Narodowego Funduszu Zdrowia, a nie pielęgniarkom które odwalają czarną robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety zapomina się, że lekarza pensja ZASADNICZA wynosi 5 tys. zł brutto, do tego trzeba dodać kolejne 5 tysięcy za dyżury ( juz nie wspomnę o gabinetach prywatnych itp.). Trzeba obniżyć pensje lekarzom, natomiast podnieść pielęgniarkom. Konieczna jest też lustracja majątkowa lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
niestety zapomina się, że lekarza pensja ZASADNICZA wynosi 5 tys. zł brutto, do tego trzeba dodać kolejne 5 tysięcy za dyżury ( juz nie wspomnę o gabinetach prywatnych itp.). Trzeba obniżyć pensje lekarzom, natomiast podnieść pielęgniarkom. Konieczna jest też lustracja majątkowa lekarzy.
Ciekawy jestem czy drogi aron-ie wziął byś na siebie za te 5tys BRUTTO odpowiedzialność za czyjeś życie??? A że lekarz tyra po godzinach na prywacie to już tylko i wyłącznie jego sprawa!!! Ty też możesz robić na dwa etaty, ale pewnie nie chciało by się co??? Głupia zazdrość trzeba było zostać lekarzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciąć lekarzom nie pielęgniarkom. Lekarze nawet podczas dyżurów płatnych przez NFZ opuszczają szpital ijadą na prywatę. Są pod telefonami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marauder napisał:
Ciekawy jestem czy drogi aron-ie wziął byś na siebie za te 5tys BRUTTO odpowiedzialność za czyjeś życie??? A że lekarz tyra po godzinach na prywacie to już tylko i wyłącznie jego sprawa!!! Ty też możesz robić na dwa etaty, ale pewnie nie chciało by się co??? Głupia zazdrość trzeba było zostać lekarzem
głupia zazdrość ? - być może ale i głupia Twoja 'angry" argumentacja bo czy odpowiedzialność za czyjeś życie w ogóle można wycenić ? W granicznym przypadku to każdy kierowca bierze odpowiedzialność za życie współuczestników ruchu drogowego. nie zostałem lekarzem bo nie zniósłbym takiego "kolegi po fachu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
głupia zazdrość ? - być może ale i głupia Twoja 'angry" argumentacja bo czy odpowiedzialność za czyjeś życie w ogóle można wycenić ? W granicznym przypadku to każdy kierowca bierze odpowiedzialność za życie współuczestników ruchu drogowego. nie zostałem lekarzem bo nie zniósłbym takiego "kolegi po fachu".
mosquito naucz się czytać ze zrozumieniem... tak na początek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRAJKUJCIE!!! NIECH WYMIENIĄ DYREKTORÓW! W SŁUŻBIE ZDROWIA W CAŁEJ POLSCE BĘDĄ W TYM ROKU STRAJKI. POLSKA WYDAJE NAJMNIEJ W EUROPIE NA OCHRONĘ ZDROWIA SWOICH OBYWATELI. WSTYDŹCIE SIĘ RZĄDZĄCY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurzają mnie wypowiedzi motłochu typu "pokaż lekarzu co masz w garażu" Ale motłoch się nie uczył i jest motłochem, szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty co nie lubisz motłochu .Spoko bo fikniesz, niby inteligencie///////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze w Kraśniku mają baardzo wysokie zarobki. Większość z nich to lekarze z serialu Daleko od noszy. Są to takie odpady lekarskie. Nie dostali dobrej pracy to załapali się do do szpitala w zapyziałej dziurze. Słaby dyrektorek i jego zastępca dali kolegom po fachu bardzo wysokie zarobki i doprowadzili szpital do takiej sytuacji. Lekarz z Kraśnika nie powinien mieć pencji wyższej niż 2000 brutto. Jaka praca taka płaca szanowni Państwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorobią sobie na łapówkach jak to robią już od dłuższego czasu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...