Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek Kos nie jest już dyrektorem szpitala w Kraśniku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 maja 2019 r. o 18:39 Powrót do artykułu
Cieszymy się z tego faktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krawiec comeback.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda - bardzo dobry dyrektor i lekarz. Szkoda, że nowa władza w powiecie ma założone klapki na oczy i kieruje się zasadą: nie ważne, że dobry dyrektor, ale nie swój. Dziękujemy panie Marku za sporo inwestycji w szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja często chorowałem, mam więc kompetencje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS niedługo się skończy, szybciej niż im się zdaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani redaktor, Piotr Krawiec, a nie Paweł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wynika z tego że nie bedzie dalej dyrektorem bo nie jest z PIS !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po stadninach pora na szpital w krasniku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marku!Niech Pan sam sobie podziekuje za odejście! Razem z Majem robiliście cyrki!Walczyliście ze swoimi ludźmi,usuwając ich w cień lub z organizacji.Obstawiliście sie młodymi,bo naiwni slepo wam wierzyli.Pytanie ,gdzie teraz oni są.Na spotakniu z Hetmanen ich nie było.Macie teraz nowy PSL.Jako jeden z doswiadczonych ludowców powinien Pan powstrzymać to szaleństwo ale nie był Pan zainteresowany.Rzetelnie pracowalście na tą klęske.Szkoda tylko ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne żeby był to wierny Żołnierz PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr Krawiec- z wykształcenia lekarz , z zawodu -dyrektor ? Krasnik , Biłgoraj, Lublin , Krasnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niszczycielska siła pisiorów wciąż nabiera tempa!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Taki człowiek odchodzi ze stanowiska ten szpital do tej pory był ostatni gdzie człowiek mógł otrzymać pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesny szpital powiatowy z jedną toaletą koedukacyjną na pół budynku! To takie standardy wg. PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy go omijali szerokim łukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krawiec ma tyle wspólnego z PiS co Platforma Obywatelska z obywatelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro brał Pan udział w kazdej politycznej agitce towarzyszy ZSL, to czego się Pan spodziewał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze,kos to funkcjonariusz partyjny a z niego taki lekarz jak z Włodarczyka bylego burmistrza,nie wiem czy ktos by chcial by go leczyl jefen czy drugi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczył Pan jak lew o niektórych młodych działaczy pslu,kiedyto nie sprawdzili się w roli urzędników samorządowych ( Gościeradów).Powowywaliście na stanowiska kierownicze ludzi bez wiedzy i doświadczenia, przyjmowali do młodziezówki  FLM wszystkich jak leci.Mam pytanie ,gdzie oni sa teraz!?I na co wam wyszło?Przegraliście wszytsko województwo powiat gminy i siebie! A wszystko za bute,chamstwo i cwaniactwo.To dzieki Panu i Majowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kos przegral tak jak Maj... krzywda ludzka powraca... upokarzali innych teraz sami sa upokorzeni. Brawo! Jest sprawiedliwosc na tym świecie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...