Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

marne, urzędnicze pensje

Utworzony przez czytelnik, 12 lutego 2011 r. o 09:18
Może źródło korupcji tkwi właśnie w tych "marnych, urzędniczych pensjach". Polecam Redaktorom Dziennika przeanalizowanie urzędniczych pensji - nawet właśnie w Janowie Lubelskim ( lub innej gminie): w Starostwie i Urzędzie Miejskim - i porównanie urzędniczych pensji z pensjami Starosty i Burmistrza, biorąc pod uwagę podwyżki pensji jednych i drugich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak marne, to niech zmienią pracę na taką, gdzie będą im lepiej płacili. Przeciez urzędnikami nie muszą byc i szukac dodatkowego zródła dochodu w dziłałaniach niezgodnych z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jak marne, to niech zmienią pracę na taką, gdzie będą im lepiej płacili. Przeciez urzędnikami nie muszą byc i szukac dodatkowego zródła dochodu w dziłałaniach niezgodnych z prawem.
Ty Maryś Jesteś jak gwiazda na nieboskłonie Dziennika Wschodniego.Potrafisz doradzić więc pokaż gdzie można tak zarobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Ty Maryś Jesteś jak gwiazda na nieboskłonie Dziennika Wschodniego.Potrafisz doradzić więc pokaż gdzie można tak zarobić?
A niech szukają i stawiają warunki jak tacy dobrzy i niezastąpieni. A w ostatecznosci niech sie na własnych prywatnych biznesach dorabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A niech szukają i stawiają warunki jak tacy dobrzy i niezastąpieni. A w ostatecznosci niech sie na własnych prywatnych biznesach dorabiają.
Ze tez ci nie wykreci,raz a dobrze, tego glupiego ryja i paluchow,zebys wiecej nie mowila i nie pisala tych wszystkich glupich rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
io napisał:
Ze tez ci nie wykreci,raz a dobrze, tego glupiego ryja i paluchow,zebys wiecej nie mowila i nie pisala tych wszystkich glupich rzeczy
Patrz, zeby przypadkiem Twoje pobożne zyczenia przeciwko Tobie sie nie odwróciły. Za taką podłość najszybciej ciebie moze powykręcac i to nie tylko na ryju i paluchach skonczywszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Patrz, zeby przypadkiem Twoje pobożne zyczenia przeciwko Tobie sie nie odwróciły. Za taką podłość najszybciej ciebie moze powykręcac i to nie tylko na ryju i paluchach skonczywszy.
Kobieto! Ty to masz kompleksy! Po prostu jestes niedoruchana pewnie trudno ci znalezc kogos kto cie moze bzyknac ale zawsze ci pozostaje las i korzenie drzew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan napisał:
Kobieto! Ty to masz kompleksy! Po prostu jestes niedoruchana pewnie trudno ci znalezc kogos kto cie moze bzyknac ale zawsze ci pozostaje las i korzenie drzew
Jakoś mi ten wpis nie pasuje do Ciebie... ,tak zwulgaryzowałeś -aczkolwiek po imieniu... Powiadają,że każda potwora znajdzie swojego amatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
Jakoś mi ten wpis nie pasuje do Ciebie... ,tak zwulgaryzowałeś -aczkolwiek po imieniu... Powiadają,że każda potwora znajdzie swojego amatora.
No nie jest az tak wulgarnie ,po prostu jesli baba nie rozumie co sie do niej pisze to czasami trzeba to ujac bardziej dosadnie,choc jestem pewnien,ze i tak tego nie zrozumie,ona jest jak sredniowieczny rycerz,ma zakuty łeb i nic tego nie zmieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan napisał:
Kobieto! Ty to masz kompleksy! Po prostu jestes niedoruchana pewnie trudno ci znalezc kogos kto cie moze bzyknac ale zawsze ci pozostaje las i korzenie drzew
Patrząc na Twoje wpisy, to Twoim kompleksom niemozliwoscią jest dorównać. Mnie jakby brakowało tego bzykania, to pewnie którys z sasiadów przyszedł by mi z pomocą, ewentualnie zaopatrzyła bym sie w akcesoria sexshopowe. A las Tobie pozostawiam. Z przelatywania dziupli i smagania se dupska gałęziami dla lepszego efektu, to i ubytki w mózgu da sie u Ciebie przyuwazyc, ze i zakucie łba nic Ci nie pomoze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Patrząc na Twoje wpisy, to Twoim kompleksom niemozliwoscią jest dorównać. Mnie jakby brakowało tego bzykania, to pewnie którys z sasiadów przyszedł by mi z pomocą, ewentualnie zaopatrzyła bym sie w akcesoria sexshopowe. A las Tobie pozostawiam. Z przelatywania dziupli i smagania se dupska gałęziami dla lepszego efektu, to i ubytki w mózgu da sie u Ciebie przyuwazyc, ze i zakucie łba nic Ci nie pomoze..
Spodziewalem sie po tobie lepszej riposty,ale to co napisalas tylko mnie utwierdzilo jaka tepa baba jestes i to tyle w tymj temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zan napisał:
Spodziewalem sie po tobie lepszej riposty,ale to co napisalas tylko mnie utwierdzilo jaka tepa baba jestes i to tyle w tymj temacie
Jakis kapryśny jestes, ze trudno przewidzieć czym by Ci mozna dogodzic. Ale jakby co ocena tez o tępoty oceniającego zalezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...