Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marysieńka

Utworzony przez Gracjan vs Marysieńka, 7 marca 2011 r. o 13:06
Ostrzegam użytkowników tego forum aby nie wdawali się w dyskusje z mistrzem trollowania Marysieńką. Ta blondynka typu „Mariolka” od kilku lat zajmuje się hurtowym pisaniem zbędnych postów. Nikt nigdy nie napisał o niej dobrego słowa, prawda do niej nie dociera, jej procesor ma jakąś wadę i źle interpretuje fakty, Zbanowana z forum LKR dalej pisze pod swoim starym ośmieszonym nickiem "marysieńka" myśląc ,że to wyrobiona "marka" którą ktoś ceni. Nie róbcie jej krzywdy i nie wdawajcie się w nią w dyskusje, bo podobnie jak Gracjan uwierzy ,że ma talent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowskie tuby propagandowe Włodarczyka osmieszacie sie tylko z zakładaniem tematów o mnie na forach. Tym bardziej pokazujecie, ze stoje wam na przeszkodzie wcisnięcia ludziom grzmiącej z nich swojej ciemnoty, którą nakładli wam do mózgów i kazali w nią święcie wierzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wyrobiona marka" ciemnota i twardogłowie to bije z twoich wypowiedzi - zresztą jak już wspomniano wcześniej - admin z lkr.pl dał bana ponieważ twoja ignorancja wszystkiego i wszystkich a także "wszechwiedza" na każdy wręcz temat, o której byłaś przekonana i którą z siłą maniaka chciałaś sprzedawać wszystkim dookoła, nie dawała się nawet czytać. Temat został założony jako ostrzeżenie, że szkoda czasu i klikania w klawisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja ciemnota i twardogłowie stanowią problem tylko dla tych, którzy sami przedstawiają poglądy zbiezne z reprezentującą ich władzą, na usługach, której są, strzeżąc jej wątpliwej prawowitosci. A ze jeszcze ich przerasta poczucie własnej wartości, to i ich urazona duma co do swojej wielkości i nieomylnosci daje znac o sobie. To dodatkowo podobnie tak jak Tobie, nakazuje im, mylić moją wszechwiedze ze zdaniem na wiele spraw dotyczących miasta i jego mieszkanców. Ale nie kazdy tak jak Ty jest marionetką po wypranym mózgu i ma zyczenie,żeby wszyscy pozostali na siłę upodobnili sie do ciebie. I jak cos nie daje sie czytac, to tego nie czytuję, a nie wzorem Ciebie i innych robię z siebie zakutego masochistę i jeszcze występuję z pretensjami do innych za nabawienie sie swojej ułomnosci i ostrzegam przed nią innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.aleklipy.pl/view/9692/gracjan-roztocki-kupa.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie ponownie znalazłem gwiazdę i do niej w kilku słowach - gdyby głupota umiała latać, szybowałabyś jak gołębica pod nieboskłonem i wręcz w kosmicznych przestworzach - admin na lkr.pl miał 200% słuszność, że pozbył się ciebie z grona piszących na tym forum. Dla niego wielki szacun za to posunięcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.aleklipy.pl/view/9692/gracjan-roztocki-kupa.html [/quote] O, jak widze, dajesz dowody swoich prostackich upodobań. i do tego jestes do tego stopnia pod ich wrazeniem, ze jeszcze bawisz sie w ich rozpowszechnianie. No niestety, ale ja nie podzielam, ani Twoich, ani Twojego idola zamiłowań. Takze rozkoszuj sie nimi sam, albo poproś sobie do towarzystwa takich samym gracjanowych napalenców jak Ty. [quote name='Gość' timestamp='1299583012' post='447802'] właśnie ponownie znalazłem gwiazdę i do niej w kilku słowach - gdyby głupota umiała latać, szybowałabyś jak gołębica pod nieboskłonem i wręcz w kosmicznych przestworzach - admin na lkr.pl miał 200% słuszność, że pozbył się ciebie z grona piszących na tym forum. Dla niego wielki szacun za to posunięcie
No. Teraz nareszcie tuby propagandowe mają wolne pole do popisu i bardzo nie bedzie komu zakłócac w ich wykonaniu promocji wodza , jego posunięć, oraz mądrosci swoich mózgownic, do tego anonimowo, zeby sie nie wydało, jak ich fałszywosc sięga dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
O, jak widze, dajesz dowody swoich prostackich upodobań. i do tego jestes do tego stopnia pod ich wrazeniem, ze jeszcze bawisz sie w ich rozpowszechnianie. No niestety, ale ja nie podzielam, ani Twoich, ani Twojego idola zamiłowań. Takze rozkoszuj sie nimi sam, albo poproś sobie do towarzystwa takich samym gracjanowych napalenców jak Ty. No. Teraz nareszcie tuby propagandowe mają wolne pole do popisu i bardzo nie bedzie komu zakłócac w ich wykonaniu promocji wodza , jego posunięć, oraz mądrosci swoich mózgownic, do tego anonimowo, zeby sie nie wydało, jak ich fałszywosc sięga dna.
PPrzeczytalem wiele twoich postow Marysienko,rozpoczynasz temat,rozwijasz go,przedstawiasz swoj punkt widzenia a na kkoncu sama sobie zaprzeczasz.Swiadczy to tylko o tym,ze nie jestes stabilna emocjonalnie lub nie rozumiesz co ppiszesz w najlepszym przypadku, ale mysle,ze to duzo powazniejszy przypadek i wymaga natychmiastowej interwencji dobrego lekarza psychiatry lub nawet egzorcyzmow.Dziwie sie tylko autorowi tego tematu,ze go w ogole rozpoczal,gdyz tresci pisane o tobie, jako glowny temat tylko rozbudzja twoja chora wyobraznie i zasmiecaja fora na ktorych chcesz stowrzyc wrazenie,ze madrze piszesz i w ogole cos wiesz.Zastanow sie nad tym wszystkim i albo zrewiduj to co piszesz albo daj sobie siana i zajmij sie czyms bardziej pozytecznym dla spoleczenstwa.To tak bez urazy,jako dobra rada......no i wiem z gory co odpiszesz.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polo napisał:
PPrzeczytalem wiele twoich postow Marysienko,rozpoczynasz temat,rozwijasz go,przedstawiasz swoj punkt widzenia a na kkoncu sama sobie zaprzeczasz.Swiadczy to tylko o tym,ze nie jestes stabilna emocjonalnie lub nie rozumiesz co ppiszesz w najlepszym przypadku, ale mysle,ze to duzo powazniejszy przypadek i wymaga natychmiastowej interwencji dobrego lekarza psychiatry lub nawet egzorcyzmow.Dziwie sie tylko autorowi tego tematu,ze go w ogole rozpoczal,gdyz tresci pisane o tobie, jako glowny temat tylko rozbudzja twoja chora wyobraznie i zasmiecaja fora na ktorych chcesz stowrzyc wrazenie,ze madrze piszesz i w ogole cos wiesz.Zastanow sie nad tym wszystkim i albo zrewiduj to co piszesz albo daj sobie siana i zajmij sie czyms bardziej pozytecznym dla spoleczenstwa.To tak bez urazy,jako dobra rada......no i wiem z gory co odpiszesz.......
Naprawdę? Dobry specjalista od razu by stwierdził, ze takimi tematami i wpisami macie nie lada problem ze sobą. Tym wiekszy, że wszystkie wasze zarzuty pozbawione jakiejkolwiek argumentacji zamykają sie w podsumowaniu osoby porusząjacej daną sprawę. Ale to norma, jesli tak jak w waszym przypadku mądrosc i wiedza pochodzą z bycia czyims pachołkiem i rozumowania zgodnie z narzuconym odgórnie interesem osoby której słuzycie, a przy okazji swoim własnym. Ja takich dylematów nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kobieto jakim pachołkiem czy w czyjej służbie? coś ci się wydaje, że wszyscy cię krytykują bo komuś służą - to świadczy o twoim co najmniej problemie - nikt tutaj, podobnie jak na lkr.pl nikomu nie służył, nie "pachołkował" itd. ludzie piszą krytycznie na twój temat bo masz co najmniej dziwne wyobrażenia otaczającej ciebie rzeczywistości: tak jak dyrektor - redaktor - ksiądz lub prezes - każdą konstruktywną krytykę odbierasz emocjonalnie jednak nic z niej nie wynosisz. jedynie pisząc, że wypowiadający się PiSowskimi tubami propagandowymi Włodarczyka. śmiech na sali Z ciebie naprawdę można w ramach sportu i relaksu drzeć łacha ku uciesze wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to osoba występująca anonimowo może byc wiarygodna w czyms co dotyczy jej samej? A przy takiej konstruktywnej krytyce mozecie sobie narwac łachów, tylko uwazajcie, bo za niedługo nie będziecie mieli w czym chodzic. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Naprawdę? Dobry specjalista od razu by stwierdził, ze takimi tematami i wpisami macie nie lada problem ze sobą. Tym wiekszy, że wszystkie wasze zarzuty pozbawione jakiejkolwiek argumentacji zamykają sie w podsumowaniu osoby porusząjacej daną sprawę. Ale to norma, jesli tak jak w waszym przypadku mądrosc i wiedza pochodzą z bycia czyims pachołkiem i rozumowania zgodnie z narzuconym odgórnie interesem osoby której słuzycie, a przy okazji swoim własnym. Ja takich dylematów nie mam.
Ha ha,takiej odpowiedzi sie po tobie spodziewalem .Nie jestem pacholkiem nikogo a nawet nie mieszkam w Krasniku,wiec tym razem nie trafilas.Pisze tylko,ze sama sobie przeczysz w wielu postach na rozne tematy na tym forum i nie ma co sie nadymac,wystarczy zebys dokladnie przeczytala to co do tej pory napisalas w wielu tematach a sama zobaczysz,ze twoje zachowanie jest co najmniej dziwne lub bardziej paranoiczne.Tylko tyle,bez zadnych podtekstow politycznych,mafijnych,kolesiowskich,poddanczych i czego tam jeszcze sie doszukujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polo napisał:
Ha ha,takiej odpowiedzi sie po tobie spodziewalem .Nie jestem pacholkiem nikogo a nawet nie mieszkam w Krasniku,wiec tym razem nie trafilas.Pisze tylko,ze sama sobie przeczysz w wielu postach na rozne tematy na tym forum i nie ma co sie nadymac,wystarczy zebys dokladnie przeczytala to co do tej pory napisalas w wielu tematach a sama zobaczysz,ze twoje zachowanie jest co najmniej dziwne lub bardziej paranoiczne.Tylko tyle,bez zadnych podtekstow politycznych,mafijnych,kolesiowskich,poddanczych i czego tam jeszcze sie doszukujesz
Na Twoje tłumaczenia - powtórze, to co juz zasugerowałam Twojemu poprzednikowi. Nikt nie moze byc wiarygodnym sędzią w swojej sprawie. Na spodziewana odpowiedz - przy takim sposobie kazdy moze wyrabiac za takiego jasnowidza. A na reszte - konkrety dotyczące poruszanych zagadnień. Ale ze na to juz was nie stac, to dlatego pozostaje wam bazowac na tego typu tematach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiałam Wszystkich bardzo mocno przeprosić za te wszystkie posty na forum.Teraz wiem,że nie miałam racji,bładziłam i byłam nieuczciwa wobec innych forumowiczów,tak tutaj jak i na innych forach.Wszystko przez to,że byłam opętana przez SZATANA! Obecnie jestem po egzorcyzmach,odnalazłam właściwą drogę, bębę nią podążać i głosić jedynie prawdę! W podzięce za nawrócenie, ruszam na kolanach do Częstochowy,wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do współudziału i dalszego wspierania mnie na nowym szlaku ku światłości,gdyż SZATAN nie śpi i może mnie zatakować z podwójną mocą!Niech MOC będzie z Wami i ze mną! ALLELUJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponieważ dzisiaj jest zwiastowanie to zwiastuję i życzę Marysieńce zbanowania a nie zwiastowania na wszystkich forach ( oprócz radia maryja)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ponieważ dzisiaj jest zwiastowanie to zwiastuję i życzę Marysieńce zbanowania a nie zwiastowania na wszystkich forach ( oprócz radia maryja)
A co władze miasta pertraktują w tej sprawie z Dziennikiem Wschodnim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A co władze miasta pertraktują w tej sprawie z Dziennikiem Wschodnim?
Pertraktuja cene twojego leczenia w klinice psychiatrycznej Kasa miasta pusta,złupiona przez Czu,wiec trzeba negocjować koszty leczenia,bo w twoim przypadku to idzie w miliony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
megan napisał:
Pertraktuja cene twojego leczenia w klinice psychiatrycznej Kasa miasta pusta,złupiona przez Czu,wiec trzeba negocjować koszty leczenia,bo w twoim przypadku to idzie w miliony
Po twoich wejściach z całą stanowczością mozna stwierdzic, ze takie leczenie jak najbardziej byłoby Ci wskazane i to bez pertraktacji. A i do dotrzymywania ci towarzystwa kilka egzemplarzy dało by sie dobrac, żebyscie sie mogli wzajemnie uzupełniac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Po twoich wejściach z całą stanowczością mozna stwierdzic, ze takie leczenie jak najbardziej byłoby Ci wskazane i to bez pertraktacji. A i do dotrzymywania ci towarzystwa kilka egzemplarzy dało by sie dobrac, żebyscie sie mogli wzajemnie uzupełniac.
ta....szkoda słów....popier***ona jesteś jak nieszczęscie i tu już nic nie pomoże.Rzeczywiście,szkodana ciebie wydawać pieniądze,najlepiej cie uśpić.Jakas przychodnia weterynaryjna sie znadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
megan napisał:
ta....szkoda słów....popier***ona jesteś jak nieszczęscie i tu już nic nie pomoże.Rzeczywiście,szkodana ciebie wydawać pieniądze,najlepiej cie uśpić.Jakas przychodnia weterynaryjna sie znadzie.
Lecznica weterynaryjna to by sie przydała dla takich chorobliwych skunksów jak ty, ktore bez powodów nieustannie popuszczają swoją wydzilinę, zatruwając nią atmosferę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...