Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Pieprzysz gosciu jako żywo. Co ta pani sobą reprezentuje. To taka jedna z Koła Gospodyń jak wiele w naszej gminie. Gdyby mąż nie był wójtem a wcześniej, to nigdy nie byłaby dyrektore tego GrajdOłK-u. A co Ona tam takiego njlepszego narobiła? Może opisz te sukcesy.
No właśnie. jakby się zrobiło konkurs, to zgłosiłby się taki jeden czy drugi artysta i też wymyśliłby co dobrego w tej kulturze, no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻELI WÓJT JEST CZŁOWIEKIEM HONORU, POWINNI ODWOŁAĆ PANIĄ DYREKTOR I POWOŁAĆ OSOBĘ NIEKONIECZNIE Z KONKURSU A NIE INTERPRETOWAĆ PRAWO NA SWOJĄ NUTĘ. ALE PSL NIE ODPUŚCI. LUDZIE TYLKO PIS W BATORZU MOŻE TO UZDROWIĆ. ZAKŁADAJCIE STRUKTURY, WYSTAWIĆ KANDYDATA W WYBORACH. SAMI NA TO POZWOLOLIŚCIE W BATORZU NIE DAJĄC KONKURENTA. ZWIERAĆ SZYKI I DO PRZODU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBSERWATOR napisał:
JEŻELI WÓJT JEST CZŁOWIEKIEM HONORU, POWINNI ODWOŁAĆ PANIĄ DYREKTOR I POWOŁAĆ OSOBĘ NIEKONIECZNIE Z KONKURSU A NIE INTERPRETOWAĆ PRAWO NA SWOJĄ NUTĘ. ALE PSL NIE ODPUŚCI. LUDZIE TYLKO PIS W BATORZU MOŻE TO UZDROWIĆ. ZAKŁADAJCIE STRUKTURY, WYSTAWIĆ KANDYDATA W WYBORACH. SAMI NA TO POZWOLOLIŚCIE W BATORZU NIE DAJĄC KONKURENTA. ZWIERAĆ SZYKI I DO PRZODU.
Nie ma żadnego honoru,jest CZERWONO-ZIELONA ŚITWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Nie ma żadnego honoru,jest CZERWONO-ZIELONA ŚITWA
Czy w innych gminach chociażby powiatu janowskiego jest inacze? Tak samo. Bo to jest ten układ. Tak zwane arbuzy. Z wieszchu zielone a w środku czerwone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pewien ze za takie miesięczne wynagrodzenie to powinno się coś robić a nie udawać a może wójta zatrudni szwagier w piekarni za tysiąc złoty miesięcznie no po znajomości może o drobię więcej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy w jakim charakterze miał by być zatrudniony ?dajcie spokój tam trzeba ludzi którzy pracują Piekarnia to nie sala obrad .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Polska, to taki kraj, w którym większość obywateli tylko narzeka, krytykuje innych, szuka sensacji i przede wszystkim każdemu zazdrości. Kto zna temat i środowisko gminy Batorz, niech poda godnego następcę za Panią dyrektor GOK-u..... Moim zdaniem nie ma odpowiedniejszej osoby, która włoży więcej serca w tą pracę. A jeśli chodzi o kompetencje i wykształcenie do tego zawodu, wątpię żeby ktoś z gminy Batorz i okolic lepiej znał zagadnienie....
Pierwsza lepsza osoba nie dostanie od wójta pienidzy na remont GOKu czego gok nie zrobił tego z własnego budżetu jak był tak dobrze zarządzany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Pierwsza lepsza osoba nie dostanie od wójta pienidzy na remont GOKu czego gok nie zrobił tego z własnego budżetu jak był tak dobrze zarządzany
GOK z własnego budżetu ma remonty robić ? Chyba nie poważny jesteś. Zejdź człowieku na ziemie i weź się lepiej sam do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Urzędnicy wojewody uważają, że wójt Henryk Michałek nie złamał prawa" niech tak sobie uważają. Jeszcze trochę to dowiemy się że Marcin P. też nie zlamał prawa momo zę oszukal ponad 20 tys. ludzi. Nas w gminie jest ok. 3 500 ludzi i już oszukać się nie damy. Dość samych swoich na urzędach. Wybierzemy nowego wójta a Michalkowi i jego świcie juz wystarczy. Dość się na chapali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Gościeradowie to cała familja zatrudnina i spoko-chrześnice,chrześniaki,bratanki,siostrzenice a miejsca pracy przekazywane są z pokolenia na pokolenie i jakoś nikt szat nie drze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzmy szczerze. nawet ludzka przyzwoitość powoduje, że nie powiino być takich relacji. Jeżeli psl miałby honor zareagowaliby od razu. i żona poszlaby na rencine albo jakie świadczenie Ale honor trzeba posiadać a ztym sie człowiek rodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt ,żona , córka czy jej mąż kuzyn, kuzynka po prostu wychodzę z założenia ze tylko oni nadają się na te stanowiska nie ważne jak się robiło magistra ,wszyscy inni obywatele to niedouczone bez wrodzonej zdolności rządzenia innymi i posiadania odrobinę umiejętność . Trzeba umieć zadbać o swoje, bo można wpaść we własne sidła -zarówno przez niegodziwych ludzi ,jak i uciążliwe prawo .Tych ludzi nie zmieni na lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBSERWATOR napisał:
JEŻELI WÓJT JEST CZŁOWIEKIEM HONORU, POWINNI ODWOŁAĆ PANIĄ DYREKTOR I POWOŁAĆ OSOBĘ NIEKONIECZNIE Z KONKURSU A NIE INTERPRETOWAĆ PRAWO NA SWOJĄ NUTĘ. ALE PSL NIE ODPUŚCI. LUDZIE TYLKO PIS W BATORZU MOŻE TO UZDROWIĆ. ZAKŁADAJCIE STRUKTURY, WYSTAWIĆ KANDYDATA W WYBORACH. SAMI NA TO POZWOLOLIŚCIE W BATORZU NIE DAJĄC KONKURENTA. ZWIERAĆ SZYKI I DO PRZODU.
Już widzę jak PIS robi porządek. Pewnie tam sami święci młodziankowie. Chłopaki nogami pod stołami przebierają, też chcieliby się dorwać do tortu - sobie pomlaskać i rodzinę bliższą i dalszą nakarmić. Znam wszystkich - zielonych, czerwonych, świętych pisowców i nieświętych palikotowców i peowców. Przekrój społeczeństwa niestety - ino że nie elit niestety, tylko bractwa spragnionego tortu. Nawiasem mówiąc zobaczcie jak wszyscy nerwowo ruszają nóżkami na tych nudnych akademiach, otwarciach. Ale jak padnie hasło: DO STOŁU - to dopiero duch się budzi, energia wstępuje, czupryna paruje - oto współczesna ŚLACHTA. Jedna rada KADENCYJNOŚĆ - bo mało oj mało ludzi u nas z charakterem i ci do polityki się za bardzo nie garną. A do sprawy. Dla każdego SZAREGO, zwykłego człowieka coś jest nie tak, że mąż żonę zatrudnia (nie u siebie) ale w publicznej instytucji za publiczne pieniądze - Urząd mówi - nie złamano prawa. Przypomina mi to sytację z PRL-u, PGR-u. Kolega Polak Katolik mówił bez cienia wstydu innemu koledze: łopatę wyniosłem, drut wyniosłem, pół traktora wyniosłem. Zaradny człowiek. JA SIĘ NIE ZGADZAM. CHCĘ BY MOJE WNUKI (bo ja chyba nie doczekam) mieszkały w kraju gdzie jak ktoś coś wynosi - to jest ZŁODZIEJEM, a jak ktoś nawet nie łamiąc prawa obchodzi je to jest .... (zagadka). I niech nikt nie mówi że to jest w porządku, bo nie można być trochę uczciwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezgoda napisał:
Już widzę jak PIS robi porządek. Pewnie tam sami święci młodziankowie. Chłopaki nogami pod stołami przebierają, też chcieliby się dorwać do tortu - sobie pomlaskać i rodzinę bliższą i dalszą nakarmić. Znam wszystkich - zielonych, czerwonych, świętych pisowców i nieświętych palikotowców i peowców. Przekrój społeczeństwa niestety - ino że nie elit niestety, tylko bractwa spragnionego tortu. Nawiasem mówiąc zobaczcie jak wszyscy nerwowo ruszają nóżkami na tych nudnych akademiach, otwarciach. Ale jak padnie hasło: DO STOŁU - to dopiero duch się budzi, energia wstępuje, czupryna paruje - oto współczesna ŚLACHTA. Jedna rada KADENCYJNOŚĆ - bo mało oj mało ludzi u nas z charakterem i ci do polityki się za bardzo nie garną. A do sprawy. Dla każdego SZAREGO, zwykłego człowieka coś jest nie tak, że mąż żonę zatrudnia (nie u siebie) ale w publicznej instytucji za publiczne pieniądze - Urząd mówi - nie złamano prawa. Przypomina mi to sytację z PRL-u, PGR-u. Kolega Polak Katolik mówił bez cienia wstydu innemu koledze: łopatę wyniosłem, drut wyniosłem, pół traktora wyniosłem. Zaradny człowiek. JA SIĘ NIE ZGADZAM. CHCĘ BY MOJE WNUKI (bo ja chyba nie doczekam) mieszkały w kraju gdzie jak ktoś coś wynosi - to jest ZŁODZIEJEM, a jak ktoś nawet nie łamiąc prawa obchodzi je to jest .... (zagadka). I niech nikt nie mówi że to jest w porządku, bo nie można być trochę uczciwym.
gratuluję. Bardzo dobry tekst. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla każdego SZAREGO, zwykłego człowieka coś jest nie tak, że mąż żonę zatrudnia (nie u siebie) ale w publicznej instytucji za publiczne pieniądze - Urząd mówi - nie złamano prawa
Tak zrobił były burmistrz ze swoją żoną, sekretarz starostwa ze swoją, kierownik PUP ze swoją, itd. I komu to przeszkadza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mońka napisał:
Tak zrobił były burmistrz ze swoją żoną, sekretarz starostwa ze swoją, kierownik PUP ze swoją, itd. I komu to przeszkadza ?
Kazdemu szaremu człowiekowi, który jest bezradny na chamstwo, arogancje rzucanymi im w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Kazdemu szaremu człowiekowi, który jest bezradny na chamstwo, arogancje rzucanymi im w twarz.
Co 4 lata mamy możliwość wybrania takich władz samorządowych, jakich tylko chcemy. Mamy możliwość, ale czy z niej korzystamy ? Odnoszę wrażenie, że wiecznie utyskujący na wszelką władzę zryty łeb z Piask na wybory nie chodzi, bo jego czas zatrzymał się w latach 70-tych i 80-tych ub. wieku, a mentalnie prezentuje poziom partyjnego betonu z PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Co 4 lata mamy możliwość wybrania takich władz samorządowych, jakich tylko chcemy. Mamy możliwość, ale czy z niej korzystamy ? Odnoszę wrażenie, że wiecznie utyskujący na wszelką władzę zryty łeb z Piask na wybory nie chodzi, bo jego czas zatrzymał się w latach 70-tych i 80-tych ub. wieku, a mentalnie prezentuje poziom partyjnego betonu z PZPR.
Po pierwsze jest róznica pomiędzy mozliwoscia oddania głosu i jego oddaniem , a koncowym wyborem . Po drugie, każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...