Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mężczyzna zginął pod pociągiem

Utworzony przez Bazyl, 26 maja 2010 r. o 09:35 Powrót do artykułu
Gościa szkoda, ale ze zdjęcia widać że ominęła mnie sensacyjna wiadomość iż kolej w Krasniku została zelektryfikowana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pod pociągiem" ? to nie doszło do kontaktu denata z pociągiem? Niby od podmuchu ? ....niewyobrażalne 40 km/godz i taki podmuch ajajaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie też dlatego zlikwidują to połączenie, a elektryfikacja szlaku do Kraśnika to zupełny szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że to zdjęcie nie jest z Kraśnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie chciał się spóźnić na pociąg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu jak zawsze dał d... Gienek był z 1952 roku, ci napisali, że miał 52 lata. Poziom gazety spadł na... Coraz mniej ciekawych tematów, choć tych nie brakuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gienek miał lat 57 i to nie było samobójstwo lecz wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka. Strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
"Pod pociągiem" ? to nie doszło do kontaktu denata z pociągiem? Niby od podmuchu ? ....niewyobrażalne 40 km/godz i taki podmuch ajajaj.
Jakie 40!? Tam jest co najmniej 80! Do tego ciasny łuk, w lesie, i sto parę ton żelaziwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 52 lata a 49 i nie pod pociąg pospieszny a szynobus. Ale fakt w sobotę. Reszta w trakcie wyjasnien - czyli niekoniecznie wtargnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w slużbach ratunkowych na miejscu to była ciuchcia z 3 wagonami praktycznie stała już na stacji bo w przeciwnym razie zbieralibyśmy go z kawałków, zwłaszcza że był pod pociągiem po naszym przyjeździe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...