Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto rozstawia kosze na psie kupy

Utworzony przez Maniek, 12 maja 2010 r. o 09:18 Powrót do artykułu
Zawsze się zastanawiałem gdzie jest w Kraśniku ul. Sadowa. Myślałem, że chodzi o ul. Sądową ale tam jest znak drogowy zakaz wjazdu z tabliczką " nie dotyczy mieszkańców ul. Sadowej" To ja już sam nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ! Gdzie jest ta ULICA SADOWA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa... Miałem jakiś czas temu okazję przyglądać się opróżnianiu tych koszy w 'parku' przy CKiP. Owe opróżnianie wyglądało tak: 'Dwóch 'pomarańczowych' panów stało na tym pojemnikiem i zadawali sobie pytania "jak to ku**a otworzyć ?!?!?' Po czym po ok 30sek jeden rzecze do drugiego: 'Pie***l to, idziemy...'. Może jakieś szkolenia z zakresu wypełniania swoich obowiązków dla służb porządkujących, hę ? ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja "psi odchód" - to brzmi dumnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może w lublinie by zrobić coś takiego ? ale nie, bo po co ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regulamin był uchwalony bodajże w roku 1997. To były jedynie zmiany. Tragedia, a nie dziennikarstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mieście w blokach , powinien być zakaz trzymania psów i kotów ! Właściciele tychże idą do roboty a psy szczekają i skowyczą , nie wspomnę o zasranych trawnikach ! Złapany na gorącym uczynku właściciel psa który wali na dworze powinien być karany , minimum 500 złotowym mandatem karnym . Jestem przekonana że szybciutko pozbywali by się swoich czworonożnych przyjaciół. Karać karać i jeszcze raz karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
W mieście w blokach , powinien być zakaz trzymania psów i kotów ! Właściciele tychże idą do roboty a psy szczekają i skowyczą , nie wspomnę o zasranych trawnikach ! Złapany na gorącym uczynku właściciel psa który wali na dworze powinien być karany , minimum 500 złotowym mandatem karnym . Jestem przekonana że szybciutko pozbywali by się swoich czworonożnych przyjaciół. Karać karać i jeszcze raz karać.
Najlepiej od razu rozstrzelać na miejscu. A psa utopić w zalewie. Albo oddać w ręce tego z młotkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hycel napisał:
Najlepiej od razu rozstrzelać na miejscu. A psa utopić w zalewie. Albo oddać w ręce tego z młotkiem.
Nie kolego, po prostu zawsze posprzątaj po swoim pupilu! Tak robią kulturalni i odpowiedzialni ludzie. Ci inni pracują na niezasłużoną opinię tych pierwszych. Ich należy oddać w czyjeś łapy.... Psy są tu najmniej winne. Szkoda, że wiele z nich ma durnych właścicieli - niezależnie od wykształcenia i profesji, pozycji i czego tam jeszcze chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mój pies najchętniej stawia klocka na ul.Koszarowej przy totolotku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie kolego, po prostu zawsze posprzątaj po swoim pupilu! Tak robią kulturalni i odpowiedzialni ludzie. Ci inni pracują na niezasłużoną opinię tych pierwszych. Ich należy oddać w czyjeś łapy.... Psy są tu najmniej winne. Szkoda, że wiele z nich ma durnych właścicieli - niezależnie od wykształcenia i profesji, pozycji i czego tam jeszcze chcesz
Mój post nie był deklaracją niechęci do sprzątania po swoich pupilach (co jest psim obowiązkiem ich właścicieli), a reakcją na odezwę do karania ogłoszoną przez przedpiścę, którą zresztą zacytowałem, żeby nie było żadnych wątpliwości. Powodzenia życzę w uświadamianiu tych innych aby podążali za przykładem tych pierwszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacek napisał:
A mój pies najchętniej stawia klocka na ul.Koszarowej przy totolotku
Dzięki za informację. Zasadzę się z CKM-em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wec,dobre rozwiazanie ale polowiczne.Bo wszystkie"Szacusie" robia na miekko i na twardo.Na twardo zebrac w plastyk i wlozyc do kiszeni wlascicieki czworonoga.A co z miekkim ,koncowym produktem?Czy nie nalezaloby na kazdym rogu ustawic sikacze z napisem:TYLKO DLA PSOW!-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
W mieście w blokach , powinien być zakaz trzymania psów i kotów ! Właściciele tychże idą do roboty a psy szczekają i skowyczą , nie wspomnę o zasranych trawnikach ! Złapany na gorącym uczynku właściciel psa który wali na dworze powinien być karany , minimum 500 złotowym mandatem karnym . Jestem przekonana że szybciutko pozbywali by się swoich czworonożnych przyjaciół. Karać karać i jeszcze raz karać.
Inteligencja , to się nie popisujesz. Jeśli chodzi o mnie, to wolałabym mieć sąsiadów , którzy trzymają zwierzęta ( świadczy o nich , że mają dobre serca), natomiast takich durnych krzykaczy , jak ty wolałabym się wystrzegać. Jak ci tak psy i koty w blokach przeszkadzają , to wynocha tam skąd przyszłaś do miasta, paniusiu zakichana. Co za istota z ciebie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie bardzo ciesze. Sama mam pieska i uważam, ze posprzątanie kupki ujmy na honorze nie powoduje. Jest tylko jedno ale bardzo często barkuje tych torebeczek. Ale akcje popieram całkowicie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja sie bardzo ciesze. Sama mam pieska i uważam, ze posprzątanie kupki ujmy na honorze nie powoduje. Jest tylko jedno ale bardzo często barkuje tych torebeczek. Ale akcje popieram całkowicie:)
jak ci brakuje to idz do sklepu i sobie kup
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez popieram ta akcje z woreczkami na psie odchody-przynajmniej dzieci nie beda mialy zapakowanych kanapek do szkoly w gazecie. mimo wszystko tym cywilizacji w Krasniku nie zrobimy. znacie to powiedzenie: wpusc chlopa do biura, to atrament wypije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
ja tez popieram ta akcje z woreczkami na psie odchody-przynajmniej dzieci nie beda mialy zapakowanych kanapek do szkoly w gazecie. mimo wszystko tym cywilizacji w Krasniku nie zrobimy. znacie to powiedzenie: wpusc chlopa do biura, to atrament wypije.
a ja uwazam,ze miasto zamiast tracic pieniadze na kosze na psie odchody powinno dac na jedzenie dla dzieci,a woreczki zaby go sobie zapakowaly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
W mieście w blokach , powinien być zakaz trzymania psów i kotów ! Właściciele tychże idą do roboty a psy szczekają i skowyczą , nie wspomnę o zasranych trawnikach ! Złapany na gorącym uczynku właściciel psa który wali na dworze powinien być karany , minimum 500 złotowym mandatem karnym . Jestem przekonana że szybciutko pozbywali by się swoich czworonożnych przyjaciół. Karać karać i jeszcze raz karać.
lepsze psy niz taki cham jak ty- nie umiesz sie nawet kulturalnie wyslowic.takich jak ty trzeba karac mandatem w wysokosci wyplaty miesiecznej,to by sie nauczyli szybciutko mäwic i myslec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras napisał:
lepsze psy niz taki cham jak ty- nie umiesz sie nawet kulturalnie wyslowic .takich jak ty trzeba karac mandatem w wysokosci wyplaty miesiecznej,to by sie nauczyli szybciutko mäwic i myslec.
Jaka dziura taka kultura A ty kolego - lepiej pouczaj pieski niż ludzi...... one pewnie ciebie i tak Cię nie pojmą, ale przynajmniej się nie ośmieszysz. Może i szybko mówisz i myślisz, ale psie g.... ma więcej finezji niż twoje wypociny. Jedno i drugie nadaje się do specjalnego kosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaka dziura taka kultura A ty kolego - lepiej pouczaj pieski niż ludzi...... one pewnie ciebie i tak Cię nie pojmą, ale przynajmniej się nie ośmieszysz. Może i szybko mówisz i myślisz, ale psie g.... ma więcej finezji niż twoje wypociny. Jedno i drugie nadaje się do specjalnego kosza
nie powiesz mi,ze sposöb myslenia pani Marii nie zasluzyl sobie na taki odpis jak möj. napisalem go na jej wzör. tacy ludzie tez nie maja nic do szukania miedzy ludzmi. to n iema nic do rzeczy ze zwierzetami,bo czasami bez nich zycie byloby smutne i ponure.tylko kazdy "PAN" musi umiec obchodzic sie ze swoimi podopieczymi i nie zapomniec o innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...