Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaka to zdrowa wieś opalana węglem marnej jakości i drewnem, gdzie w powietrzu unoszą się dymy z rakotwórczymi związkami chemicznymi, gdzie pryska się pola, podwórka i przydrożne rowy rakotwórczym randapem, gdzie uprawy zaprawia się kilkanaście razy w roku czystą żywą chemią. Siłownie wiatrowe dają najczystszą energię, którą można oświetlać, ogrzewać i napędzać maszyny. Zwykła zazdrość, że sąsiad dostanie 15 czy 20 tysięcy złotych za to, że stoi u niego wiatrak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś przejeżdzałem koło takich wiatraków z ciekawości zatrzymałem się żeby posłuchać tego niby "hałasu" Kiedy stałem tam musiałem się wsłuchiwać! Nic nie było słychać! Stało ich tam parę i pracowały! Nic nie było słychać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak do przedmówcy. Kolego chyba nie wiesz o czym mówisz. Tak się składa, że ostatnio uruchomili w Michowie fermy wiatrowe (nie wiem ale coś koło 30 wiatraków może więcej). W dzień bezwietrzny jest OK. Ale jak zawieje to słychać taki świst jakby samolot odrzutowy krążył nad głowami. To nie jest normalne - jak długo ludzie to wytrzymają. A dodatkowo jeszcze infradźwięki niesłyszalne, ale mające wpływ na nasze zdrowie - to nie są fanaberie. Chcecie elektrowni wiatrowych OK ale 4 -5 kilometrów od zabudowań - to co zrobili w Michowie to barbarzyństwo. Chcecie się przekonać zapraszamy do Michowa - zobaczycie o czym mówię. Wszystko zależy oczywiście od tego również z której strony stoimy i wieje wiatr - sprawdźcie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś przejeżdzałem koło takich wiatraków z ciekawości zatrzymałem się żeby posłuchać tego niby "hałasu" Kiedy stałem tam musiałem się wsłuchiwać! Nic nie było słychać! Stało ich tam parę i pracowały! Nic nie było słychać!
Infradźwięki też badałeś? Sprawdzałeś ile spadły ceny nieruchomości w okolicy i ile stracili mieszkańcy? Ja słyszałem efekty specjalne przy wiatrakach przy dużym wietrze podobne jakby latał samolot wojskowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się ludzie bronią. Nie dajcie sobie wmówić, że stawienie wiatraków bliżej niż 3-4 km jest ok. Tak naprawdę do 7 km  dominują nad krajobrazem. Czekamy aż nowy sejm w końcu zrobi z tym porządek. Polecam dobrze zrobiony materiał na ten temat dzięki któremu udało się zatrzymać wiatraki w jednej z gmin. Na dole artykułu jest link do pdfa. Drukować i rozdawać, żeby świadomość mieszkańców rosła. To kluczowe dla zwycięstwa.   W Garbowie mimo, że władze i radni byli za pod wpływem presji społecznej i akcji lokalnych mediów udało się tą zarazę wiatraczną zatrzymać. Przestraszyli się oporu społecznego.   http://naszgarbow.pl/kwartalnik-wspolnota-garbowska-uwaga-farmy-wiatrowe-na-horyzoncie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatraki złe , Ogniwa fotowoltaniczne złe , Biogazownie złe , to co dobre? . Jak tak dalej będzie wszystko na nie to energie elektryczą bedziemy mieli tylko w spomnieniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś przejeżdzałem koło takich wiatraków z ciekawości zatrzymałem się żeby posłuchać tego niby "hałasu" Kiedy stałem tam musiałem się wsłuchiwać! Nic nie było słychać! Stało ich tam parę i pracowały! Nic nie było słychać!
Ja także na pograniczu-byłego NRD: cichutko - żadnego ptaszka, ani zwierza: tylko świst. A noga jak duży dom, ze 30m średnicy. Zgroza tam mieszkać. czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatraki złe , Ogniwa fotowoltaniczne złe , Biogazownie złe , to co dobre? . Jak tak dalej będzie wszystko na nie to energie elektryczą bedziemy mieli tylko w spomnieniach.
  NIECH SIE ODSUNĄ NA 2 KILOMETRY OD DOMÓW I NIECH STAWIAJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gódźmy się na wiatraki. To jedno z największych zagrożeń dla natury i człowieka. Z ekologią nie mają nic wspólnego. Warto poczytać opinie prawdziwych ekologów, a nie tych opłacanych przez pewne państwo i wielkie koncerny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dom na wsi, do którego jeżdżę tylko w zimie, gdyż w okresach wiosna - jesień unoszą się mgły oprysków. Przejeżdżając w okresie letnim trzeba szczelnie zamykać auto, wycieraczki ledwo zbierają te opryski z szyby, ale to już jest ok prawda? Trujecie ludzi mieszkających w okolicach i nieświadomych konsumentów waszych owoców i warzyw ale to już jest ok, bo wam za to płacą. Wiejska hipokryzja level up.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatrakow w szastarce nie bedzie moim zdaniem udało sie storpedowac ten chory pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna sprawa ze ten szastarski jacyków tak zabiega o wiatraki w naszej gminie. A moze ma zobowiazania wobec firmy wiatrakowej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak do przedmówcy. Kolego chyba nie wiesz o czym mówisz. Tak się składa, że ostatnio uruchomili w Michowie fermy wiatrowe (nie wiem ale coś koło 30 wiatraków może więcej). W dzień bezwietrzny jest OK. Ale jak zawieje to słychać taki świst jakby samolot odrzutowy krążył nad głowami. To nie jest normalne - jak długo ludzie to wytrzymają. A dodatkowo jeszcze infradźwięki niesłyszalne, ale mające wpływ na nasze zdrowie - to nie są fanaberie. Chcecie elektrowni wiatrowych OK ale 4 -5 kilometrów od zabudowań - to co zrobili w Michowie to barbarzyństwo. Chcecie się przekonać zapraszamy do Michowa - zobaczycie o czym mówię. Wszystko zależy oczywiście od tego również z której strony stoimy i wieje wiatr - sprawdźcie sami.
Fermy wiatrowe w Michowie uruchomili? To oni tam hodują te wiatraki i może jeszcze nimi handlują? Zgroza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że mieszkańcy Brzozówki walczą ze wszystkimi i o wszystko. Cóż za nie wdzięczna miejscowość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że mieszkańcy Brzozówki walczą ze wszystkimi i o wszystko. Cóż za nie wdzięczna miejscowość...
  niech walczą bo inaczej będą mieszkali przy wiatrakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie lepiej, kto na tym zarobi... PRECZ Z WIATRAKAMI PRZY SIEDLISKACH !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak udział w spotkaniu w sprawie wiatraków wzięła Gabryjela Mas łowska to gwarantuje szybkie rozdmuchanie sprawy. Ta Masłowska to serdeczna koleżanka wybitnej posłanki Pawłowicz. Mieszkańcy jeszcze powinni zaprosić telewizję Wytrwam i ojca Dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że mieszkańcy Brzozówki walczą ze wszystkimi i o wszystko. Cóż za nie wdzięczna miejscowość...
Jakby to odemnie zależało to postawiłabym wszyskie wiatraki na brzozowce. Tem ludziom już nic nie zaszkodzi a może wiatraki wywiałyby brzozosko głupote z tamtych łepetyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walka z wiatrakami... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiatraki to jedna z możliwości, dziwi mnie na przykład prawo wodne które zabrania pozyskiwania energii z turbin wodnych osobom prywatnym a tu naprawdę jest spora alternatywa wystarczy uruchomić stare turbiny i nie przeszkadzać właścicielom zmuszając ich do sprzedaży monopoliście jakim jest Spółka Energetyczna wytworzonej energii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...