Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkanie Plus w Kraśniku? Miasto myśli o programie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 stycznia 2018 r. o 11:19 Powrót do artykułu
Przestancie sie osmieszac, przeciez to zapyziala dziura, tam nie bedzie nawet 5 chetnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik szalejacy ruskim traktorem z przyczepą pełną gnoju pewnie będzie chetny i pokupi mieszkania dzieciom a panstwo bedzie doplacalo do końca zycia tej patologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W janowie prywatny deweloper buduje już trzeci blok i chętnych nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej te pieniadze w kraśniku przeznaczyć na kościół ? Kostkę już dostali, dach z budżetu obywatelskiego też jest, figurki z wyciętego parku też są... po co komu bloki, będą psuć widok na pomnik lecha !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nic nie potrzeba. Zswsze maja czs. Inni juz dawno zrobili. A tu jeszcze nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A nie lepiej te pieniadze w kraśniku przeznaczyć na kościół ? Kostkę już dostali, dach z budżetu obywatelskiego też jest, figurki  z wyciętego parku też są... po co komu bloki, będą psuć widok na pomnik lecha !!
 Proponuję przeznaczyć kasę na pomnik Twojej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wyborów będą mówić że "myślą o tym" a po wyborach "to zobaczymy...."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ruski traktor z gnojem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ekipa pinokio zrewitaloiuzowałą starą część miasta, zrealizowała ambitny projekt nad zalewem, jest już obiecane 550 nowuch miejsc pracy w strefie, teraz pora na mieszkania... Baju, baju... Gduby nie Jarek, który pchnął ogrom kasy z Warszawy, pinokio nie miałby czym pochwalić poza dachem na kościele 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po błędach widać że twardy elektorat PIS wziąć się do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRAKTOR POJECHAL SOSO BEDZIE PREDZYJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale koderastów skręca, bo przecież za PO i PSL to tyle nabudowali, że wybierać i przebierać! Tusek wszystkie obietnice wyborcze zrealizował w 100% przecież!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Włodarzu, nauczyciele z reguły dostawali 13 przed feriami... Co się dzieje, czy finanse miasta walą się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zmienić tą regułę? I zaniechać wypłaty 13 pensji oraz diet dla radnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barować wsyzstkim będzie na początku mieszkania dla młodych. ja niestety nie wziąłem się za temat jak trzeba i przeszło koło nosa. mam nadzieję, że może tak jak w ubiegły roku będzie coś dodtkowego. na ***s://mdmprogram.com/ powinni opublikować, to fb mam polubionego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast poszukiwać sposobu jak uzyskać państwowe "wsparcie", lepiej zatroszczyć się o swoje dobro na własną rękę, bez fałszywej pomocy za cudze pieniądze. honor i godność nie pozwalają mi bezwstydnie wyciągać rąk po środki podatników. wolę samodzielnie zarobić na lokum i tak też zrobiłem, mogąc w końcu zakupić za gotówkę mieszkanie od ******liderhaus.com/ których bardzo polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...