Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miliony na nowy kompleks sportowy w Kraśniku

Utworzony przez "jasnowidz", 9 września 2009 r. o 20:31 Powrót do artykułu
WOD-BUD zarobi 2 miliony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni redaktorzy Dziennika Wschodniego wasze deletanctwo w każdym z artykułów jest porażające. Ciekaw jestem czy robicie to celowo czy przyświeca wam aż taka nieznajomość rzeczy. Umieszczanie herbu miasta Kraśnika przy inwestycji Starostwa Powiatowego to lekka przesada. Co wy chcecie na siłę promować???? Przestańcie ogłupiać społeczeństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo starostwo. To się nazywa sukces w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Tak trzymać. I tak oto na naszych oczach powstanie kolejna ważna inwestycja w dzielnicy fabrycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jasnowidz napisał:
WOD-BUD zarobi 2 miliony
Ej Jasnowidz ! Tobie to mózg już zupełnie wyżarło. Musisz mieć ciężko w życiu Przykre.. hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
82A62A napisał:
Ej Jasnowidz ! Tobie to mózg już zupełnie wyżarło. Musisz mieć ciężko w życiu Przykre.. hehe
On rzeczywiście ma bardzo ciężko w życiu. I nie ma za co żyć (poseł marnie płaci). Ale to nie jest powód do śmiechu tylko do współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
On rzeczywiście ma bardzo ciężko w życiu. I nie ma za co żyć (poseł marnie płaci). Ale to nie jest powód do śmiechu tylko do współczucia.
Stuknięty gościu z Szastarki, w każdym krytycznym wpisie widzisz tę samą osobę. Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem tylko dlaczego nie jest napisane ile wynosi koszt całkowity inwestycji i skąd Starostwo uzyska kolejne MILIONY???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='11.09.2009, 08:52:18' post='169598'] Stuknięty gościu z Szastarki, w każdym krytycznym wpisie widzisz tę samą osobę. Lecz się na nogi, bo na głowę jest już za późno. [/quot Jednak nie myliłem się. Znana kraśnicka gnida (redaktorzyna ) cały czas buszuje i komentuje wszystkie teksty, ktore dotyczą Kraśnika. Jakbyś miał trochę więcej oleju w głowie, to nie zdradzałbyś się takimi wpisami. Wyluzuj, odpocznij, bo i tak nie zmienisz wyników wyborów za pomocą internetu. Masz tyle wolnego czasu, to może poszukaj jakiejś normalnej pracy, dokończ studia, a wtedy na pewno lepiej się poczujesz. Powodzenia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak cię trochę rozumiem, mało ciekawa żona i brak rodziny to powoduje stres. Dlatego chyba nie masz motywacji do życia. Czymś ten dzień trzeba przecież wypełnić, tobie pozostało lizanie za duże pieniądze (to jedyny twój sukces w życiu) paru tyłków i buszowanie w internecie, gdzie opluwasz ludzi. W sumie jesteś typowym, zakompleksionym rudzielcem, który niepowodzenia musi odreagować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nawet lepiej dla ciebie, że nie potrafisz realnie ocenić sytuacji. Jej świadomość mogłaby się okazać bardzo bolesna dla twojej osoby. Jeśli bardzo chcesz poznać rzeczywistość, to porozmawiaj z ludźmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno. Nie mam zwyczaju opluwać ludzi. Nie mierz mnie swoją miarą. Zostałeś określony brzydkim epitetem, bo ciężko na niego zapracowałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boszzzzzz...... ZMIEŃCIE ten obrazek to jest herb Miasta Kraśnik, a nie POWIATU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...