Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młody motocyklista wjechał w drzewo. Zginął na miejscu

Utworzony przez Gość, 25 kwietnia 2009 r. o 13:55 Powrót do artykułu
nawet na warzywo nic nie zostało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i z czego ja zrobię surówkę?A ostrzegali policjanci........i co? jednego barana mniej. Kto następny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie z drogi podporządkowanej wyjechał mu samochód osobowy!!! To jedyna przyczyna wypadków oszołomów na dwóch kółkach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pepe napisał:
Pewnie z drogi podporządkowanej wyjechał mu samochód osobowy!!! To jedyna przyczyna wypadków oszołomów na dwóch kółkach!!
a od kiedy zajobie w lesie są drogi główne i podporządkowane? Może jeszcze światła na skrzyżowaniach? Ot, po prostu zginął, bo chciał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a od kiedy zajobie w lesie są drogi główne i podporządkowane? Może jeszcze światła na skrzyżowaniach? Ot, po prostu zginął, bo chciał!
Nie zrozumiał ty, prostu człeku aluzji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z was deb.le!!! Zginął człowiek, nie warzywo! Zamiast współczuć rodzinom.. takie teksty??? Wstyd mi za was! a cała ta akcja śmiechu warta akcja "warzywna" nic nie przyniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 1000% wina kierowcy osobówki. nie spojrzał dwa razy w lusterko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymityw napisał:
na 1000% wina kierowcy osobówki. nie spojrzał dwa razy w lusterko
A po co mial patrzec motocyklistow obowiazuja takie same przepisy co osobowki i inne pojazdy. kiedy zjeby odluczycie sie jezdzic miedzy samochodami stojac na swiatlach. dwa razy zarobilem na deb***ach bo lusterko mi urwali. powinni wszyscy zjezdzac do krawedzi wtedy odluczyli by sie warjacji ale przeciez dawcow organow tez potrzeba duzo normalnych ludzi czeka i chce zyc wiec po sezonie bedzie zapas w szpitalach. a rodziny pewnie licza sie z tym bo jak warjat jedzie 200 po naszych drogach to co innego myslec. przymusowe leczenie w psychiatryku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja warzywna jest bardzo dobra. Tak właśnie powinno się trafiać do pustych łbów motocyklistów. Oczywiście nie wszyscy są tacy nienormalni, ale wczoraj np rano widziałem na jednej z bardziej ruchliwych o tej porze ulic Warszawy motocyklistę jadącego jak TOTALNY KRETYN. Do tego miał wygiętą rejestrację, wiadomo lepiej nie odpowiadać za swoje głupie wybryki za kierownicą... Ale doputy dzban wodę nosił....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNAK TRZEBA JEŹDZIĆ NIE TYLKO W KASKU OCHRONNYM NAWET W LESIE, ALE I Z GŁOWĄ NA KARKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie mordy zjeby!! nie znaliście go wiec nie wyskakujcie z takimi tekstami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BDZIE SAŁATKA Z BURAKÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba było znać człowieka aby ocenić jego zachowanie. Totalan głupota byłą przyczyną jego śmierci. Przez takich pseudo motocyklistów całe środowisko ma złą opinię. Popieram również akcję "warzywo" być możę da ona co niektórym do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie mordy zjeby!! nie znaliście go wiec nie wyskakujcie z takimi tekstami!! Kolegów wybiera sobie każdy indywidualnie "zjebie".Jak sie jeździ bez wyobraźni to nawet kask nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZNALIŚCIE GO WIĘC NIE OCENIAJCIE!!!!!! NIE WIECIE JAK NAPRAWDĘ BYŁO WIĘC SIĘ NIE WYPOWIADAJCIE NA TEN TEMAT!!!! BYŁ TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK,KTÓREGO NAM WSZYSTKIM BĘDZIE BRAKOWAŁO,WIELKIE WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POruszanie się PO POlskich wyrobach drogoPOdobnych to sPOrt ekstremalny. Szkoda każdego człowieka. Może droga była nierówna, może zwierzę mu wybiegło. R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek nieważny, co tam z organami ? Nadadzą się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za niektóre wpisy. To na pewno był wspaniały człowiek. A niektórzy z Was nie umieją uszanować śmierci. Zamiast pisać, stuknij się głową w mur, zobacz gwiazdy i wtedy usiądź przed monitorem, ale nie dotykaj klawiatury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kostucha zbiera zniwo glupich jezdzcow. Ci ktorzy maja rowno pod beretem zyja i zyc beda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEŚCIE BEZNADZIEJNI!!!! ZNAŁAM GO NA TYLE DOBRZE ŻE WIEM JAKI BYŁ,ŻEBY PRZYNAJMNNIEJ CZĘŚĆ LUDZI BYŁA TAKA JAK ON ŚWIAT BYŁBY ZDECYDOWANIE LEPSZY,A TO CO WY TERAZ WYPISUJECIE TO JEST PO PROSTU ZGROZA!!!! KRZYSIU SPOCZYWAJ W POKOJU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...