Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Młody motocyklista wjechał w drzewo. Zginął na miejscu

Utworzony przez Gość, 25 kwietnia 2009 r. o 13:55 Powrót do artykułu
rap... napisał:
deb***u chłopak miał wypadek z niczyjej winy. puknij sie w ten pusty lep zanim cos napiszesz jestes kierowcą ale chyba furmanki!!! łep sobie zważ wieśniaku!!! TO BYŁ WYPADEK!!!
Chłopcze, nie piszę i nie pisałem tych słów by kogoś oceniać - tym bardziej tego nieszczęsnego motocyklistę. Nie moja to sprawa.... Piszę, byś ty i tobie podobni nie podzieli losu tego chłopaka!!!!! Szkoda życia dla ulotnej chwili i paru gram adrenaliny. Sezon motocyklowy się zaczął to i będą ofiary. Oczywiście i kierowcy jeżdżą bez głowy(mają jedna jakieś iluzoryczne zabezpieczenie), ale motocykliści przerażają tym, co są w stanie zrobić na drodze(nie macie nic co was ochroni!!!!!). Podstawowe wasze grzech to: 1. Nadmierna prędkość - wszędzie i w każdej sytuacji i nie o 5-20 km/h, ale o 100-150 od dozwolonej 2. Niedostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych i drogowych. 3. Jazda przy osi jezdni, niejednokrotnie parami, trójkami.... 4. Pogarda dla wszelkich znaków drogowych i wszelkich zasad bezpiecznego poruszania się po drodze -przy jednoczesnym oczekiwaniu by inni (puszkarze???rowerzyści i piesi) je respektowali. 5. Jazda bez kasku i innych zabezpieczeń. 6. Jazda bez dokumentów uprawniający, a więc i umiejętności do poruszania się tymi pojazdami. 7. Alkohol, dopalacze i inne świństwo które kręci... jest wam nieobce. Kto to robi to igra z losem. Niektórzy zapłacą za to życiem. I po jaką cholerę?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie planowałem się wypowiadać ale żal mi waszych ojców... Wiecie co było przyczyną???? WIECIE????? To po jakiego *** się wypowiadacie? To nie ludzka głupota, a uroki lasu Bęczyna... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...