Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zosia napisał:
tak tylko jak pan Gomółka w Lja był to raczej nie widać było żeby tak Janów się cofną w cywilizacji...;pa co do wykształcenia to zastanówcie się ilu ludzi w naszej mieścinie zajmuje ważne stanowiska,a są wyłącznie po podstawówce albo ukończyli marne zawodówki...;dmówcie szczerze jak nastanie nowy wójt to z czasem i nastąpi redukcja etatów...;p Każdy boji się o swoją D***...;Da co do gminy to zastanówcie się ilu ludzi pochodzi z Wierzchowisk,a teraz mieszka w Modliborzycach...;D
tak tylko miasto Janów bezpośrednio należy do gminy, a nie do starostwa, więc cała z zasługa należy się Gminie i panu Burmistrzowi, a nie zastępcy starosty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre sobie napisał:
żal mi was wszystkich;/ czy dotychczasowy wójt dał Wam pracę?? zastanówcie się nad tym ,obecny wójt zarabia przez miesiąc tyle co zwykła rodzina musi harować przez prawie cały rok.Owszem dla gminy zrobił dużo,ale miał na to przeznaczone środki więc musiał coś zrobić. Gdy Pan Kowalik z Modliborzyc zrobi miasto (będzie musiał jeszcze połączyć conajmniej inne dwie miejscowości) zostanie podwyższony podatek:) podoba Wam się to??
chyba nie wiesz drogi "dobre sobie" na jakiej podstawie ustalane są podatki. Jakbyś znał przepisy to byś wiedział, że niezależnie czy to miasto czy wieś, podatki ustalają radni, więc podatki nie muszą wzrosnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha dobre... Janów zmienił się dzięki burmistrzowi a napewno nie dzięki jakiemuś Gomółce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robcio napisał:
chyba nie wiesz drogi "dobre sobie" na jakiej podstawie ustalane są podatki. Jakbyś znał przepisy to byś wiedział, że niezależnie czy to miasto czy wieś, podatki ustalają radni, więc podatki nie muszą wzrosnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy naprawde wierzycie temu Gomółce dobre sobie... dużo mówi - obiecuje, pięknie sie usmiecha, poklepuje po plecach aby zebrać jak najwiecej głosów, jak przejdzie bedzie miał to gdzieś. Ta kampania prowadzona przez niego tylko udowadnia ze po trupach do celu i każde środki aby osiagnac cel są dozwolone. Takiej kampani bez klasy jaka prowadzi Gomółka to jeszcze GMINA MODLIBORZYCE nie widziała. Kowalikowi można zapewne nie jedno zarzucić, ale napewno nie to ze jest złym gospodarzem a pozatym ma facet klase nie poniża sie i nie łazi po domach obiecując gruszki na wierzbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy ludzie gadacie? Co pan Gomółka zrobił przez te 14 lat dla gminy Modliborzyce będąc vice-starostą a teraz radnym w obecnej kadencji rady powiatu? Rozsyła po ludziach jakaś kiepską propagandę, która działa jedynie na niekorzyść, ośmieszając siebie i swoje otoczenie. Wypisuje o zarobkach obecnego wójta, które są określone ustawowo i to RIO prowadzi nad tym kontrolę. Każdy myślący i choć odrobinę inteligentny człowiek naszej gminy nie uwierzy w te kłamstwa których opowiada Pan Gomółka. Pan Gomółka zrobi wszystko aby zdobyć głosy w tym celu np. organizuje ogniska na których leje się kolokwialnie mówiąc wóda. Wiadomo jak społeczeństwo reaguje gdy jest pijane!!!Wierzy we wszystko i te puste obietnice, które nigdy nie zostaną spełnione. Inteligencja zagłosuj na KOWALIKA, także Panie Gomółka idź Pan działać w radzie powiatu i niech coś Pan w końcu zrobi dla gminy, powiatu a nam DAJ PAN ŻYĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur**** Cyrk na kółkach jak was czytam to od razu mi się przypominają moherowe berety spod pałacu prezydenckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre sobie napisał:
żal mi was wszystkich;/ czy dotychczasowy wójt dał Wam pracę?? zastanówcie się nad tym ,obecny wójt zarabia przez miesiąc tyle co zwykła rodzina musi harować przez prawie cały rok.Owszem dla gminy zrobił dużo,ale miał na to przeznaczone środki więc musiał coś zrobić. Gdy Pan Kowalik z Modliborzyc zrobi miasto (będzie musiał jeszcze połączyć conajmniej inne dwie miejscowości) zostanie podwyższony podatek:) podoba Wam się to??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zasluga p.Koltysia ?rozwoj Janowa? a nie Gomolki!Co zrobil dla Gminy M-ce? Mlodzi strazacy , Gomolka bedac v-ce starosta przyjechal na zebranie strazy ,pojadl,popili jego slowa"ja nic nie moge!" a teraz obiecuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy straż jest najważniejsza w modliborzycach ? Ku***a jeden dobry a drugi jeszcze lepszy... Kto chce to na tego zagłosuje a nie wmawiacie głosujcie na tego bo ten najlepszy !! Każdy ma swoje prawo do głosu i wyboru..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie!! ja wole zeby wszyscy dostali te suche bułki od pana Włodka niz te rogaliki od pana kowalika,a pan kowalik to niech sobie ogrzewanie domu normalne zrobi a nie zrobił sobie na zboze!!! ja takich nie popieram bo zboże jest nie po to zeby nim palic w centralnym ludzie przejrzyjcie na oczy co ten pan wyprawia!!!,panie Włodku głosujemy na pana!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak p. Kowalik został wójtem był absolwentem Szkoły Rolniczej w Potoczku ( Buhajówka )dopiero później "niby " ukończył studia wyższe w Krakowie, ale z takimi zarobkami jakie ma to jest wielce podejrzane czy ukończył szkołę a nie kupił dyplomu za śmietanę i jaja :-D :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata napisał:
przed wyborami na mojej wsi na której mieszkam był p.Gomólka. obiecywał, że jeśli na niego zagłosuje i wygra dostanę dobrze płatną prace. początkowo uwieżyłam. powiedziałam nawet sąsiadkom aby oddały na niego głosy.one powiedziały że napewno oddadzą, bo p.Gomółka obiecał im prace.było nas 5 które usłyszałyśmy te same słowa od kandydata, ale mogę nie założyć że że mówił tak każdemu. czy gdyby przeszedł zapewnił by nam wszystkim prace? chyba żeby to uczynić musiał by pozwalniać 5/7 osób zatrudnionych aktualnie. uważam że pan Gomółka jest kłamcą i nie warto na niego głosować!!!
Co za bzdura? Jak ktoś może obiecywać komuś pracę za głos? Co więcej jak można w to uwierzyć? Współczuję Pani i Pani sąsiadkom...rzeczywiście mieszka Pani na wsi...zabitej dechami...ludzie gra toczy się o wielka kase, tak więc pół urzedu gminy i ich rodziny będa pisać bzdury bo boją się o własne stołki. Pan Gomółka jest popierany przez PSL, a marszałkiem województwa ma zostać ktoś z PSL właśnie...dla mnie układ jest prosty. Trzeba trzymać z tym kto ma większe kontakty, bo wtedy załatwi więcej dla Gminy. Wybór jest oczywisty. A my internauci nie dajmy się zwariować, dajmy szansę innym. A z tego co pamiętam to Pan Kowalik wysoko głowe nosi. I zapewniam piszących na tym forum - pracowników i rodziny z Urzędy Gminy - nikt Was z pracy nie wyrzuci. No chyba, że Wójt obiecał Wam świąteczną premie za pisanie tych bzdur. Wcale bym się nie zdziwiła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pan Gomółka ma obiecane stanowisko w rządzie rady powiatowej i dlaczego tego ludziom nie opowiada? Przeciąga sytuację bo nie wie na co ma sie zdecydować. Wójt czy vice-starosta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę walka trwa. Kowalik pierwszy raz od dawna poczuł strach. Jest sie o co bić bo 4 lata to pół miliona złotych brutto plus ryczałty, obrywy.Ale nie odejdzie z pustymi rękami, z tego co sprawdziłam zaległy urlop za 3 lata - prawie 30 tysięcy brutto, dwa domy w Lublinie itd. Teraz do internetu wysłał swoje wojska. Za dużo widziałam kretynów magistrów i inżynierów żeby poważnie traktować wykształcenie. Wy wykształceni jak piszecie to sprawdźcie jakie byki robicie i czytajcie ustawy gdzie jest napisane ile wójt musi zarabiać w gminach do 15 tys. mieszkańców. Gmina Jeziorzany na lubelszczyźnie - wójt zarabia 5900 a u nas 9400. Teraz wysyła swoich żeby opowiadali, że mniej się nie da bo przepisy. Ciemny lud to kupi. Gomółka chodzi po domach a ten to nie? Był i u mnie płakać jaką to niedobrą kampanie mu robią. Są inwestycje? Pewnie, że są - za to bierze pieniądze i łaski nie robi. Zgaduj zgadula ile gmina ma długu, bo chyba nikt nie uwierzy że 800 tys. to się nazywa kreatywna księgowość. Co z inwestycji zapłaci się po wyborach? Czas na zmianę - przynajmniej dowiemy się jaki jest prawdziwy dług. Koniec z carem Modliborzyc, bo jeszcze jedna kadencja i zacznie mi mówić w jaką sukienkę mam się ubrać a wyedukowana żona zacznie egzaminować moich synów. Teraz straszy pracowników gminy i szkół jak to Gomółka zacznie zwalniać i że będzie koniec świata, a to plakaty się pozrywa w jedną noc. Ale gdzie tam to Gomółka zły a on i wykształcony i mądry i dobry i skromny. I jak napisał ktoś - ma klasę. Którą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile zarabia wójt ustala rada gminy na podstawie obowiązujących ustaw i rozporządzeń, więc nie wierzmy Panu Gomółce że obniży sobie wynagrodzenie, że może starczy na nowy etat bo mu przepisy na to nie pozwolą. Pan Gomółka niech obejmie stanowisko starosty lub wiecestarosy powiatowego co jest mu proponowane (bo radnym powiatowym już jest)i niech wspólnie z Kowalikiem dbają o dobro i rozwój naszej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ile zarabia wójt ustala rada gminy na podstawie obowiązujących ustaw i rozporządzeń, więc nie wierzmy Panu Gomółce że obniży sobie wynagrodzenie, że może starczy na nowy etat bo mu przepisy na to nie pozwolą. Pan Gomółka niech obejmie stanowisko starosty lub wiecestarosy powiatowego co jest mu proponowane (bo radnym powiatowym już jest)i niech wspólnie z Kowalikiem dbają o dobro i rozwój naszej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOIM ZDANIEM NAJLEPSZYM ROZWIAZANIEM JEST TO ZEBY GOMÓKA ZOSTAŁ VICE STAROSTA KOWALIK WÓJTEM. BEDA RAZEM DBAĆ O DOBRO GMINY. I WTEDY BEDZIEMY ŻYLI W KRAINIE MIODEM I MLEKIEM PŁYNĄCEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich udzielających sie na tym forum. Jestem mieszkanką Gminy Potok. Powiem wam ludzie ze mi jest naprawde obojętne to kto u was zostanie wójtem, ale jesteście poprostu niewdzięczni. W naszej gminie wojt też jest bardzo długo i został kolejną kadencje...a wy sie zachowujecie tak jakby obecny wójt sprwaił wam nie wiadomo jaka krzywdę. Jesteście niewdzieczni i zawistni i to wszytsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ta informacja o zadłużeniu gminy jest prawdziwa to czapki z głów przed obecnym wójtem... i należy zadać pytanie, jak dobry gospodarz może doprowadzić do takiego długu? Inwestycje w ciągu ostatnich lat były (szczególnie ostatnich miesiącach), jednak co one przyniosły dla rozwoju gminy... i kiedy zainwestowane pieniądze się wrócą i spłacimy długi? Gmina wpadła w marazm, przez ostatnie lata, nie wykorzystując swoich walorów, bo u nas ani turystyki, ani rolnictwa, ani przemysłu.... ani koncepcji co dalej... skandalem jest brak planu zagospodarowania przestrzennego gminy. Zarobki wójta są jakie są, bo ludzi za pracę należy wynagrodzić, ale z tego co wiem jest duża dysproporcja między zarobkami Wójta i innych pracowników gminy (czy w pracy również jest ta dysproporcja//) i dziwne, że oni dalej są za nim. Chyba, że to tacy urzędnicy, bo na pewno nikt nie strzela sobie w kolano i nie zwalnia dobrych pracowników, bo o takich jest naprawdę trudno. Chodź patrząc np na stronę internetową gminy (prowadzoną przez pracowników) to o to można mieć obawy, proponuję porównać np ze stroną Janowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 195

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...