Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jak zaczna sie dopytywac w starostwie tak jak kiedys o mature??? I co wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
????? napisał:
Jak p. Kowalik został wójtem był absolwentem Szkoły Rolniczej w Potoczku ( Buhajówka )dopiero później "niby " ukończył studia wyższe w Krakowie, ale z takimi zarobkami jakie ma to jest wielce podejrzane czy ukończył szkołę a nie kupił dyplomu za śmietanę i jaja :-D :-D
OK, ale niech Gomółka też zacznie edukację, tylko czy w jego wieku da radę. Myślę, że bliżej mu do Uniwersytetu Trzeciego Wieku niż do polityki. Niech idzie do Rady Powiatu i dalej działa dla Janowa w co jednak wątpię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro wybory.. a ja Pójdę i zagłosuje na Gomółkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
????? napisał:
Jak p. Kowalik został wójtem był absolwentem Szkoły Rolniczej w Potoczku ( Buhajówka )dopiero później "niby " ukończył studia wyższe w Krakowie, ale z takimi zarobkami jakie ma to jest wielce podejrzane czy ukończył szkołę a nie kupił dyplomu za śmietanę i jaja :-D :-D
komentarz: Pan Kowalik ukończył szkołę wyższą uzyskując stopień magistra w 1987r.a za jaja i śmietanę to pan/pani ukończył/a podstawówkę pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bonifacy -weż sobie chociaż kilka kanapek bo do 5 grudnia zgłodniejesz a Pan Włodzio Ci ich nie dowiezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bonifacy napisał:
Jutro wybory.. a ja Pójdę i zagłosuje na Gomółkę
możesz iść ale głos pewnie oddasz do śmietnika:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
Jesteś w wielkim błędzie Drogi ~`BOOH`~`.Tylko w tym roku inwestycje robione za środki zewnętrzne to np .kanalizacja częsci Modliborzyc, kompleks dwóch boisk w M-cach ,ulica Długa z bocznymi ,termomodernizacja i remont szkoły w Stojeszynie Orlik w Wierzchowiskach ,przydomowe oczyszczalnie w Pasiece ,Wierzchowiskach,Antolinie ,wąwóz w Wolicy I i wiele innych.W latach 2006 -2010 wydatki inwestycyjne wyniosły 19.710.485 zł w tym 9.720.218 zł to środki zewnętrzne.Wystarczy tylko chcieć w to uwierzyć a nie powtarzać bredni. Panu ''OBROTOWEMU''Gomółce życzę jak najlepiej tzn.jak rozsądni ludzie zdecydują 5 grudnia.
Jasne Szanowny Panie ~adam~ wszystko co napisałeś o pozyskiwaniu środków jest prawdą, jednak mi chodziło o fundusze unijne a głównie o RPO województwa lubelskiego. Niestety nie przodujemy w liczbie złożonych wniosków (beneficjent Gmina Modliborzyce) bo jest ich zaledwie 2. Dodatkowo postawa Pana Wójta przedstawiona w udzielonym wywiadzie w Panoramie Powiatu, nie napawa optymizmem na następne 4 lata. Nie ma się co oszukiwać, że przyznanie środków jest upolitycznione (szczebel sejmiku, a wyniki wyborów znamy), tutaj myślę że NCz. Pan Gomółka będzie miał łatwiej w lobbowaniu gminnych projektów. Właśnie dlatego, ważny jest rozsądek wyborców czy zgadzamy się dalej na sielankę w gminie czy bierzemy się do roboty i chcemy rozwoju gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doinformowany napisał:
komentarz: Pan Kowalik ukończył szkołę wyższą uzyskując stopień magistra w 1987r.a za jaja i śmietanę to pan/pani ukończył/a podstawówkę pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a widział Pan/Pani dyplom? dlaczego nie było tego wcześniej napisanego tylko dopiero w tego rocznej ulotce wyborczej. A c do niej tam jest parś nieścisłości, chociażby co do salki Opieki Społeczej : jest napisane, że jest do użytku ogółu ludzi a jak przyjdzie co do czego to tylko pracownicy mogą z niej korzystać i pracownice pani B. Łata ciastkarni organizując Andrzejki sobie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
????? napisał:
a widział Pan/Pani dyplom? dlaczego nie było tego wcześniej napisanego tylko dopiero w tego rocznej ulotce wyborczej. A c do niej tam jest parś nieścisłości, chociażby co do salki Opieki Społeczej : jest napisane, że jest do użytku ogółu ludzi a jak przyjdzie co do czego to tylko pracownicy mogą z niej korzystać i pracownice pani B. Łata ciastkarni organizując Andrzejki sobie!!!
dyplom widziałem i można to sprawdzić na uczelni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doinformowany napisał:
dyplom widziałem i można to sprawdzić na uczelni.
a jaki był temat pracy magisterskiej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
booh napisał:
Jasne Szanowny Panie ~adam~ wszystko co napisałeś o pozyskiwaniu środków jest prawdą, jednak mi chodziło o fundusze unijne a głównie o RPO województwa lubelskiego. Niestety nie przodujemy w liczbie złożonych wniosków (beneficjent Gmina Modliborzyce) bo jest ich zaledwie 2. Dodatkowo postawa Pana Wójta przedstawiona w udzielonym wywiadzie w Panoramie Powiatu, nie napawa optymizmem na następne 4 lata. Nie ma się co oszukiwać, że przyznanie środków jest upolitycznione (szczebel sejmiku, a wyniki wyborów znamy), tutaj myślę że NCz. Pan Gomółka będzie miał łatwiej w lobbowaniu gminnych projektów. Właśnie dlatego, ważny jest rozsądek wyborców czy zgadzamy się dalej na sielankę w gminie czy bierzemy się do roboty i chcemy rozwoju gminy.
ciekawe czy Szanowny Pan Gomółka ma w ogóle pojęcie jak za coś takiego się zabrać i czy w ogóle zamierza coś robić, bo jak na razie z jego politycznej "kariery" wynika, że nic nie zrobił. To jest fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
putk napisał:
a jaki był temat pracy magisterskiej???
jeśli chce pan/pani wiedzieć to proszę zawitać na ul. polna 24 i osobiście zapytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doinformowany napisał:
jeśli chce pan/pani wiedzieć to proszę zawitać na ul. polna 24 i osobiście zapytać.
Pragnę zwrócić uwagę, że forum jest raczej po to, aby toczyła się na nim dyskusja na dany temat, a nie znowu podawanie adresów czy nazwisk. Proszę o uszanowanie prywatności ludzi, ponieważ prowadząc dyskurs, stosuje się pewne zasady i reguły niekoniecznie powszechne w środowiskach małomiasteczkowych. Zadając pytanie o tytuł pracy magisterskiej chciałem raczej wiedzieć w jakiej specjalności kształcił się nasz obecny wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gomółaczak napisał:
http://witoldkowalik.za.pl/
Jeszcze jedna kadencja Kowalika w portfelu Ci nie zostawi nawet grosika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
booh napisał:
Jasne Szanowny Panie ~adam~ wszystko co napisałeś o pozyskiwaniu środków jest prawdą, jednak mi chodziło o fundusze unijne a głównie o RPO województwa lubelskiego. Niestety nie przodujemy w liczbie złożonych wniosków (beneficjent Gmina Modliborzyce) bo jest ich zaledwie 2. Dodatkowo postawa Pana Wójta przedstawiona w udzielonym wywiadzie w Panoramie Powiatu, nie napawa optymizmem na następne 4 lata. Nie ma się co oszukiwać, że przyznanie środków jest upolitycznione (szczebel sejmiku, a wyniki wyborów znamy), tutaj myślę że NCz. Pan Gomółka będzie miał łatwiej w lobbowaniu gminnych projektów. Właśnie dlatego, ważny jest rozsądek wyborców czy zgadzamy się dalej na sielankę w gminie czy bierzemy się do roboty i chcemy rozwoju gminy.
A niby gdzie tak będzie mieć łatwiej w lobbowaniu tych gminnych projektów? Nawet w PSLu nie jest uznawany a raczej traktowany jako 5 koło u wozu. Zarząd daje mu poparcie i ma nadzieje ze wygra w wyborach na wójta i już nigdzie dalej nie pójdzie w świat bo to była by tragedia i jedynie ośmieszanie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
modliborski Pan napisał:
A niby gdzie tak będzie mieć łatwiej w lobbowaniu tych gminnych projektów? Nawet w PSLu nie jest uznawany a raczej traktowany jako 5 koło u wozu. Zarząd daje mu poparcie i ma nadzieje ze wygra w wyborach na wójta i już nigdzie dalej nie pójdzie w świat bo to była by tragedia i jedynie ośmieszanie się.
o nie!! Gomółka jest zajebisty !!!! dajcie mu już spokój. Niech się nabierze tych suchych bułek!!! tylko czym je zje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najśmnieszniejsze jest to, ze ani jeden post nie dodtyczy artykułu. Widzę, że społeczeństwo Modliborzyc nie ma gdzie się wyszumieć. Szkoda, że na stronie www.modliborzyce.pl nie ma forum...Pan Wójt boi się chyba niepochlebnych wpisów. Dlatego wylewajmy na siebie pomyje tutaj n forum lubelskiej gazety. WSTYD !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taradyś Tomasz napisał:
o nie!! Gomółka jest zajebisty !!!! dajcie mu już spokój. Niech się nabierze tych suchych bułek!!! tylko czym je zje?
Chciałbym sprostować ja tego nie napisałem i więcej na tym forum się nie będę wypowiadał bo ktoś podszywa się pode mnie podając moje imię i nazwisko.Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROZMAWIAMY O ZADŁUŻENIU GMINY W WYSOKOŚCI 893.000 ZL. I NIEKTÓRZY SĄ TYM NIEMILE ZASKOCZENI.POPATRZMY NA ZADŁUŻENIE INNYCH SĄSIEDNICH SAMORZĄDÓW WŁĄCZNIE Z POWIATEM ,GDZIE PAN GOMÓŁKA GRA PIERWSZE SKRZYPCE JUŻ OD 12 LAT.ZADŁUŻENIE NASZEJ GMINY TO OK.5% W STOSUNKU DO ROCZNEGO BUDŻETU I NIE PAMIĘTAM SYTUACJI ABY KIEDYKOLWIEK ZABIERANE BYŁY DOTACJE Z INWESTYCJI DROGOWYCH NA ADMINISTRACJĘ JAK TO BYLO W POWIECIE ZA PANOWANIA NA STOŁKU PANA GOMÓŁKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 195

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...